Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cu ocazia...

In jos 
+4
Element
Mistique
Cyclops
Magnet
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyLun Dec 24, 2012 5:54 am

Cu ocazia faptului ca am intrat in Ajun... dorim sa uram tuturor mutantilor de pe forum un Craciun Fericit , Minunat si Feeric alaturi de cei dragi.
Cu ocazia... 748895c3fyugpiju
Fie ca sa gasiti sub brad cadoul dorit si toate dorintele sa vi se indeplineasca. Masa sa va fie plina si sa aveti parte numai de compania celor iubiti.
Cu ocazia... 1769173cl3jsgbglk
Si toate celelalte urari de bine. Sa va bucurati.
Cu ocazia... 28796xf3z4sbjdh
Cu ocazia... MCu ocazia... ECu ocazia... RCu ocazia... RCu ocazia... YCu ocazia... EmptyCu ocazia... CCu ocazia... HCu ocazia... RCu ocazia... ICu ocazia... SCu ocazia... TCu ocazia... MCu ocazia... ACu ocazia... SCu ocazia... EmptyCu ocazia... TCu ocazia... OCu ocazia... EmptyCu ocazia... ACu ocazia... LCu ocazia... LCu ocazia... EmptyCu ocazia... OCu ocazia... UCu ocazia... RCu ocazia... EmptyCu ocazia... MCu ocazia... UCu ocazia... TCu ocazia... ACu ocazia... NCu ocazia... TCu ocazia... SCu ocazia... EmptyCu ocazia... Empty

De asemenea, astazi mai este o zi speciala, iar cu ocazia aceasta dorim sa ii uram lui Element un calduros si fericit

Cu ocazia... LCu ocazia... ACu ocazia... EmptyCu ocazia... MCu ocazia... UCu ocazia... LCu ocazia... TCu ocazia... ICu ocazia... EmptyCu ocazia... ACu ocazia... NCu ocazia... ICu ocazia... Empty.
Fie ca sa fii fericita, sanatoasa si ca toate dorintele sa ti se indeplineasca.Cu ocazia... 667106lhpwxlnwlw
Ziua ta de nastere sa fie superba si la fel si celelalte zile pe care le ai. ^_^.
Cu ocazia... 712621bnockccvv7
Si doresc sa inchei cu...
Cu ocazia... 1744386rd5f1eb3b5 for all of you.

- Puteti spama aici cat vreti -
Sus In jos
Cyclops

Cyclops


Mesaje : 28
Data de inscriere : 18/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyLun Dec 24, 2012 7:03 am

Ow Craciun fericit si pentru admini Razz si ceilalti membrii din staff [think,guess O_o]. In special lui Yunho, care e socant ca a pus asta =)). (Where's your atheisms now? Razz)

Also Merry Christmas to the other members as well.

Si la multi ani inca o data lui Element din partea mea.
Sus In jos
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyLun Dec 24, 2012 9:56 am

Craciun Fercit si tie, baaaaaa!!!! [plac pozele =)) mi-ai facut pofta de cookies:3]

O sarbatoare cat mai placuta si calda, alaturi de cei dragi si pentru ceilalti membri ai forumului ^__^ insa sa nu uitati sa mai postati :">:">
Siiii, evident ca Element, a avut cea mai tare petrecere, m-am facut eu manga acolo, si am devenit sufletul petrecerii =)))))) dar, pentru ca nu e niciodata indeajuns :"> - LA MULTI ANIIII !! >Very Happy<>Very Happy<>Very Happy<
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyLun Dec 24, 2012 12:00 pm

Craciun fericit tuturor si sarbatori fericite alaturi de cei dragi pentru toti mutantii de pe acest forum.
@ Magent : Multumesc mult pentru urari. Este dragut din partea ta,cel mai frumos cadou<3 Iti multumesc mult inca odata <3 Sarbatori fericite:3
@Mistique : Esti beata si nu e vina mea. Si eu am baut whiski dar tot sunt fresh si rece=)) Oricum multumesc mult pentru urari. Craciun fericit si tie draga<3:)))Daaa mai ales cand ai cantat X_x
@Cyclops : Multumesc foarte mult pentru urare si pentru cantec<3 Dragut din partea ta :"> Multumesc extrem de mult <3 Sarbatori fericite si pentru tine <3 Si ador melodia pentru Yunho. Imi place la nebunie <3
Asa ca pentru final Va iubesc mult guys si multumesc inca o data. Suntem cei mai tari <3 Va dau eu de baut,cand va prind pe undeva[inafara de Mistique, ea este deja beata:))]
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyLun Dec 24, 2012 12:14 pm

CEEEE? CUUUM? ESTI O VACA!!! Da-mi whiskyul si berea, sau imi iau urarea inapoi =))) [fuck it, is pe contul lui GD .__. TOT EU IS MISTIQUE!!! *am-spuso-si-pe-asta*]
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyLun Dec 24, 2012 12:37 pm

@GD sau Mistique...imi pare rau sa te anunt. Era bautura mea si oricum ai baut cam mult deci stai la locul tau ca ne faci de ras aici Smile). Nu iti iei urarea pentru ca mi-ai zis de aproximativ 5 ori astazi la multi ani. xD
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMar Dec 25, 2012 11:10 am

Cyclops a scris:
In special lui Yunho, care e socant ca a pus asta =)). (Where's your atheisms now? Razz)
sictir, da? Razz

Bine ca mi-e lene sa deschid alt topic, pun tot aici. Acum, cu ocazia ca e Craciunul - La multi ani tuturor celor cu numele de Cristi, Cristina, Cristian, Cristiana, celelalte varietati. Deci La multi ani lui Mistique, GD si Element.
Cu ocazia... La-multi-ani

Cu ocazia... La+multi+ani%2521

Cu ocazia... La-multi-ani-306_7c473d8593cced
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMar Dec 25, 2012 11:15 am

Multumim din nou Magnet>Very Happy< Este foarte dragut din partea ta din nou. Chiar te tii de cadouri zan bun <3 Craciun fericit <3
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMar Dec 25, 2012 11:43 am

iiiiiiiii <3 multumesc, bro :3 esti cel mai tare bou din lumea asta <3 si vaca te iubeste :3 muuuuuuah :* *eu-in-acelasi-timp-fiind-si-mistique-=))*
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMar Dec 25, 2012 1:20 pm

Ai stricat misterul din Mistique sis-=)).
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 3:48 am

Craciun Fericit Intarziat||||| =)))). Inca doare capu aici, bv fiemea, semeni tat lui tatutu, inca mai simt mahmureala =)). and LMA again, chiar dk v-am zis...:-?Very Happy
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 4:20 am

Poi, cui ai vrea sa seman?=)) decat lui taty mew :3 Happy Christmas si tiiiiiie >;D<
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 10:32 am

Craciun fericit si tie Zero >Very Happy< Pupici si multumim din nou pentru urari. App nu e vina mea ca era Criss beata=))
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 10:35 am

Mda, pai, nu cunosc pe nimeni pe aici, dar Craciun fericit, Sarbatori fericite, multe cadouri, telefoane, laptopuri, bani, de toate. Ah, da, si bafta la scoala. xD
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 10:40 am

Nu trebuie obligatoriu sa cunosti. Oricum multumim mult.Sarbatori fericite si tie si sper sa ti se implineasca toate dorintele. Este dragut din partea ta ca ai scris urarea,chiar daca nu ne cunosti. Gestul conteaza:3 Sarbatori fericite >Very Happy<
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 11:14 am

Pentru o clipa right there, credeam ca la restu le frica sa posteze aici. ^_^ V-a adus mosu ce v-a dorit, ha? :-> Fuse generos anul asta:-".
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 11:15 am

Eu nu mi-am dorit nimic. Cand vine Craciunul, uit defapt ce mi-am dorit tot anul. Asa si cu ziua mea. >_> Dar am primit ceva, acolo, ca intentie. Restu'?
Sus In jos
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 11:18 am

Un cateeeeel husky, un cateeeel cum mi-am dorit [de plus .__.] si e atat de pufooooshhh dskjfhjksdfhdjkfs, dar tu sti deja asta =))
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 11:25 am

La mine a venit cu o bratara de argint, pe care nu ma asteptam sa o primesc in veci, in special de la cine mi-a darut-o i was damn schocked.... plimbare in parc si fix compania persoanei cu care doream sa stau. The best 'kurismasu' of them all.

~da sis nu ai lasat pe nimeni sa nu-l cunoasca pe Gohu junior xD=)). Ho ho ho santa
Sus In jos
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 11:32 am

:"> daaaaa, toti trebuie sa-mi cunoasca pufoshenia <3 [ce bratara?de la cne? nu mi-ai zis *curioasa*:">]
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 12:07 pm

From hubby Smile imi salivau de mult ochii dupa ea Sad.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 12:36 pm

OOO ce cadouri frumoase. Mistique stii ca ma iubesti pentru catelus :> Stiam ca o sa iti placa. Sa zic eu ca nu sunt buna? Sunt super B-) Hai ca deja ma dau mare. UUUU Chiar vreau sa vad bratara,mai facut curioasa iar cand vine vorba de cadouri....am primit multe de ziua mea. BRELOC CU TAE 8-> Si restul mai mult bani dar cel mai mare cadoul,pe care mi-l doream nu a aparut asa ca nu conteaza. Macar am brelocul >Smile Muhahahha >Smile


Ultima editare efectuata de catre Element in Mier Dec 26, 2012 12:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 12:40 pm

Da, bro, am aflat :3 sa o porti sanatooos, si sa nu cumva sa o rupi in timpul... uhm :-" u-know .

Sii, multumesc Element pentru cadou ^-^ dar, nu uita ca si Tudor a participat la gasirea lui, nu e toata lauda pentru tine Smile) si cu placere ptr breloc ^_^ acum, daca ne tot dam mari.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 12:48 pm

Te-am facut curios? Element esti baiat sau esti travestita?=))

Auzi sis normal ca o tin ca pe ochii din cap [-(.IT'S SPESHUUL<3<3! si nu as folosi-o in timpul ala.
Sus In jos
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... EmptyMier Dec 26, 2012 12:51 pm

Oh, poi ma gandeam, ca nu o vei mai da jos in veci Smile)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ocazia... Empty
MesajSubiect: Re: Cu ocazia...   Cu ocazia... Empty

Sus In jos
 
Cu ocazia...
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Administrare :: Anunturi!-
Mergi direct la: