Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~Fisa personajului!!!~

In jos 
+8
Jubileee
Nightcrowler
Element
Cyclops
Ice Queen
Gambit
Magnet
G-Dragon
12 participanți
AutorMesaj
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 1:44 am

Cod:
<style type="text/css">#eeriegreen { margin: 5px auto; width: 370px; height: 467px; border: solid 20px  #000000; -moz-border-radius: 15px;-webkit-border-radius: 15px;-khtml-border-radius: 15px; border-radius: 15px; } #eeriegreen h1 { margin: 0; height: 440px; width: 180px; padding: 0 10px; opacity: .8; text-align: center; font-family: Georgia; font-size: 35px; line-height: 90%; color: #EBF1DE; text-transform: lowercase; text-shadow: #333333 1px 1px 2px; font-style: italic; font-weight: normal; } #eeriegreen p { margin-left: 8px; font-family: Georgia; font-size: 10px; color: #000000; text-transform: uppercase; } #eeriegreen p a { color: #D7E4BD; text-decoration: none; text-shadow: 1px 1px 2px #333333; } #eeriegreen div { float: right; margin: 3px; width: 150px; height: 450px; padding: 5px; -moz-border-radius: 6px;-webkit-border-radius: 6px;-khtml-border-radius: 6px; border-radius: 6px; background-color: #EBF1DE; opacity: .6; text-align: justify; font-family: Calibri; font-size: 12px; line-height: 14px; overflow: auto; } #eeriegreen h2 { margin: 12px 0; text-align: center; font-family: georgia; font-size: 25px; color: #333333; text-shadow: #000000 1px 1px 2px; font-style: italic; font-weight: normal; }</style><div id="eeriegreen" style=" background-image:url(IMAGE HERE);"><div>


<h2>Nume </h2>
TEXT HERE

<h2>Prenume </h2>
TEXT HERE

<h2>Porecla </h2>
TEXT HERE

<h2>Varsta </h2>
TEXT HERE

<h2>Orientare sexuala </h2>
TEXT HERE

<h2>Putere de mutant </h2>
TEXTE HERE
</div><h1>
CHARCATER NAME HERE

</h1><p>MADE BY <a href="http://z10.invisionfree.com/CAUTIONTOTHEWIND/index.php?showuser=16684">PSYCHO KILLER</a> OF CAUTION</p></div>

*Fisa personajului se va completa in acelasi topic.
*Va rog sa completati toate punctele fisei.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 1:51 am




Nume


Kwon

Prenume


Ji-Yong

Porecla


G-Dragon

Varsta


18

Orientare sexuala


Bisexual

Putere de mutant


Controlarea focului si absorbirea puterilor celorlalti mutanti prin atingere.


Kwon Ji-Yong

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION



Ultima editare efectuata de catre G-Dragon in Dum Feb 17, 2013 7:34 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 2:01 am




Nume


Jung

Prenume


Yunho

Porecla


Magnet

Varsta


20

Orientare sexuala


Bisexual

Putere de mutant


controlarea fierului, metalului, otelului, etc


Jung Yunho

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 4:07 am




Nume


Kim

Prenume


Jaejoong

Porecla


Gambit

Varsta


20

Orientare sexuala


Bisexual

Putere de mutant


Puterea exploziva, orice lucru ajuns in mana lui se incalzeste iar cand il arunca explodeaza, putand in acelas timp controla gravitatia. Telepat.


Kim Jaejoong

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION


Sus In jos
Ice Queen

Ice Queen


Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 10:25 am




Nume


Tor

Prenume


Calla

Porecla


Ice

Varsta


18

Orientare sexuala


Bisexuala

Putere de mutant


Teleportarea si puterea de a se "juca"cu elementul 'Gheața' [ poate sa modeleze si chiar sa creeze gheata oricand doreste ]


Calla Tor

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Cyclops

Cyclops


Mesaje : 28
Data de inscriere : 18/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 11:01 am




Nume


Scott

Prenume


Drew

Porecla


Cyclops

Varsta


19

Orientare sexuala


Heterosexual

Putere de mutant


Trage lasere prin ochi, de aceea trebuie sa-i protejeze tot timpul si absoarbe energia.


Scott Drew

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMar Dec 18, 2012 12:55 pm




Nume


Park

Prenume


Min Jun

Porecla


Element

Varsta


19

Orientare sexuala


Hetero

Putere de mutant


Poate manipula toate elementele naturii si telekinezia.


Park Min Jun

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMier Dec 19, 2012 11:01 am




Nume


Cheon

Prenume


Dung

Porecla


Nightcrowler

Varsta


22 de ani

Orientare sexuala


Bisexual

Putere de mutant


Teleportarea, emite un nor negru toxic din palme, cauzator de cosmaruri si uneori si moarte atunci cand el vrea


Cheon Dung

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Jubileee

Jubileee


Mesaje : 1
Data de inscriere : 19/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyMier Dec 19, 2012 11:53 am




Nume


Jang

Prenume


Hae Byeol

Porecla


Jubileee

Varsta


18 ani

Orientare sexuala


Hetero

Putere de mutant


Abilitățile unui vampir dar și proiectarea și controlul unor bile de energie ce arată precum artificiile.


Jang Hae Byeol

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyDum Dec 23, 2012 7:17 am




Nume


Kim

Prenume


Yura

Porecla


Mistique

Varsta


21

Orientare sexuala


Bisexuala

Putere de mutant


Are abilitatea de a controla pamantul si plantele din jur, iar ca a doua putere, poate absorbii aspectul/infatisarea unui om sau mutant, doar prin atingere.


Kim Yura

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Wolverine.

Wolverine.


Mesaje : 5
Data de inscriere : 24/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyLun Dec 24, 2012 7:08 am




Nume


Kim Seung

Prenume


Alexander

Porecla


Wolverine

Varsta


21 de ani

Orientare sexuala


Bisexual

Putere de mutant


Wolverine este un mutant a carui putere primara este ceea de a se recupera rapid fata de alti mutani din rasa lui,datorita testelor la care a fost supus in cadrul programului Weapon X,scheletul sau a fost intarit cu adamantiu de metal .Dar mutatia lui dispune in principal de trei ghiare retractabile ce sunt adapostite in fiecare antebrat.Avand si acestea un invelis din adamantiu ,pot taia materiale la fel de rezistente precum metalul,lemnul si cateva varietati de pietre.De asemenea mai pot folosite pentru a bloca atacurile dar mai le mai poate folosi si la catarat.Totusi gherele sale nu au o deschizatura de unde ies,aceasta ii taie piele trecand prin ea de fiecare data cand le foloseste,simtind cateodata o mica durere .


Kim Seung Alexander

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Storm!

Storm!


Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyLun Dec 24, 2012 7:31 am



Nume


Nicole

Prenume


Jung

Porecla


Storm

Varsta


19

Orientare sexuala


hetero

Putere de mutant


Super puterea lui Storm este aceea de a controla vreme pe arii extinse. In plus, ea insasi este imuna intr-o oarecare masura la cald si frig. Storm poate levita sau chiar zbura folosind puterea vanturilor create chiar de ea. Limitele acestei puteri tin de imposibilitatea lui Storm de a controla aceste puteri pana la capat. Astfel, uneori Storm poate declansa fenomene naturale prin emotiile sale puternice. Spre exemplu, o stare de nervozitate poate provoca o furtuna.



Nicole Jung

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

[code]
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ EmptyLun Dec 24, 2012 12:44 pm




Nume


Salvatore

Prenume


Damon

Porecla


Taboo

Varsta


24

Orientare sexuala


Homosexual

Putere de mutant


Are auzul foarte bine dezvoltat si reuseste sa atinga o viteza aproape invizibila cu ochiul liber.


Salvatore Damon

MADE BY PSYCHO KILLER OF CAUTION

Sus In jos
Continut sponsorizat





~Fisa personajului!!!~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Fisa personajului!!!~   ~Fisa personajului!!!~ Empty

Sus In jos
 
~Fisa personajului!!!~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Lumea personajului :: Fisa personajului-
Mergi direct la: