Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Don't forget me! ;3

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mistique

Mistique


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/12/2012

Don't forget me! ;3  Empty
MesajSubiect: Don't forget me! ;3    Don't forget me! ;3  EmptyDum Dec 30, 2012 1:03 pm

Bine, pentru ca stiu ca unii din noi [stiti voi care] vrem sa pastram forumul pentru muuuuuuult timp, nu poate fi complet fara macar un album, nu?:"> Si daca sunteti prea rusinosi, o sa dau eu drumul pozelor Smile)) with my Yura <3 sau Mistique xD Enjoy ^o^

1. Pentru inceput, o sa pun aceasta poza <3 pentru ca o adooor ;3 si da stiu ca am avut-o si la ava, dar simteam nevoia de schimbare :'3 Nu-i asa ca-i o scumpa?<3
Don't forget me! ;3  1j52bo

2. I wove you :3 *heart heart*
Don't forget me! ;3  348ncyp

3. I really wanna touch myself :">
Don't forget me! ;3  Tumblr_mfuvd7pG7f1rh3sq5o2_1280

4. Ow, you found me TTnTT
Don't forget me! ;3  Tumblr_mf91f1gwVF1rh3sq5o1_500

5. Kitty <333333
Don't forget me! ;3  Tumblr_mfaer7lHxY1rh3sq5o1_1280

6. I'm sexy and i know it :'3
Don't forget me! ;3  2mhwk2f

7. Loool. Nu ma puneti la bucatarie xD
Don't forget me! ;3  Tumblr_mavt59ylD61rh3sq5o4_400

8. Pentru azi, mi-am terminat setul de pouje ;3 si va spun un calduros - SAYONARA ^__^
Don't forget me! ;3  30x92ev
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Don't forget me! ;3  Empty
MesajSubiect: Re: Don't forget me! ;3    Don't forget me! ;3  EmptyDum Dec 30, 2012 1:15 pm

E frumoasa Mistique. Imi place pielea ei alba in contrast cu parul rosu, incadrandu-se in chipul ala de papusa. E atat de dulce<3. S-a observat ca prima poza e fostul tau avatar, stai flex Razz. Cred ca a treia poza e preferata mea si de la replica si de la costum :-". Apoi: awww, so cute, so cute ^_^, iar dupa: ce craci :->. Chiar si ultima poza me gusta <3. Foarte tare si frumos albumul.
Sus In jos
Cyclops

Cyclops


Mesaje : 28
Data de inscriere : 18/12/2012

Don't forget me! ;3  Empty
MesajSubiect: Re: Don't forget me! ;3    Don't forget me! ;3  EmptyLun Dec 31, 2012 4:31 am

Ce frumos, simpatic, dragalas si feminin album ai. Cantareata pare asa o dulce. Ii sta bine in blugi si in costum de trening. Ce aerobice face? :-> Imi place poza cu geaca atunci cand isi pune mainile pe obraji, m-a facut sa fac aww pentru doua secunde acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Don't forget me! ;3  Empty
MesajSubiect: Re: Don't forget me! ;3    Don't forget me! ;3  Empty

Sus In jos
 
Don't forget me! ;3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Lumea personajului :: Albumul personajului!-
Mergi direct la: