Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Happy new yeaaaar !! ^___^

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Happy new yeaaaar !! ^___^ Empty
MesajSubiect: Happy new yeaaaar !! ^___^   Happy new yeaaaar !! ^___^ EmptyLun Dec 31, 2012 2:38 pm

Va doresc tutror un an plin de fericire, dragoste, impliniri, realizari, multe topicuri scrise xD si mai multe viiise <3 siii, sa curga sampania ^o^ La multi ani pentru toti <3
Happy new yeaaaar !! ^___^ Tumblr_mfwd1aTXXq1s240b6o1_500

Happy new yeaaaar !! ^___^ Happy-New-Year-2013-Quotes-Wallpaper-600x450

Happy new yeaaaar !! ^___^ 2013+new+year+fireworks+animated+mini+text+flash+banner+.gif+format+images+clipart+free+download++gifs+animated+2013+love+holidays+photo+graphic+art+websites+decor+bloggers+2013

Happy new yeaaaar !! ^___^ Tumblr_mfwlq1Pbhz1rn8yh2o1_r1_500

Happy new yeaaaar !! ^___^ Baloonz

Siiiii ^_^ inca nu am terminat. Astazi 1 ianuarie este ziua cuiva special de pe forum, mai exact - Magnet ^o^. HAPPY HAPPY HAPPY BIRTHDAY BOUUULE, JAVROOO, MY BIG BROOOO <3 love you ;3 Stiu ca ma vei uri, ca arat ca toti cat de batran esti :"> dar, u-know, age it's just a number, varsta reala ce conteaza, e doar cea din adancul sufletului tau ^_^ care va fi mereu intre 5-10 anisori ;3 We lub ya <3 Inca un an in care sa ma ai pe cap <3 nu-i minunat?:3 hehe :"> inca o data, LA MULTI ANIIIIII >Very Happy<

Happy new yeaaaar !! ^___^ Happy-birthday-brother-hope-you-have-a-terrific-day_1541

Happy new yeaaaar !! ^___^ 102367

Happy new yeaaaar !! ^___^ Graphics-happy-birthday-526871 -> sowwy :"> nu am putut rezista e cu Sponge Bob :X:X:X:X:X :">

In the end ^o^ ... Happy new yeaaaar !! ^___^ Birthday-wishes-for-brother
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Happy new yeaaaar !! ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: Happy new yeaaaar !! ^___^   Happy new yeaaaar !! ^___^ EmptyLun Dec 31, 2012 4:46 pm

AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW sis, vita mare ce esti, nu pot sa cred T_T T_____________________________________T. N-am cuvinte, sunt:(.... awwwwwww*gives sis a virtual hug*
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Happy new yeaaaar !! ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: Happy new yeaaaar !! ^___^   Happy new yeaaaar !! ^___^ EmptyLun Dec 31, 2012 5:40 pm

Awwwwwwwwwwwwwwwwww, asa frumos a fost mesajul, bro?Sad *il cuprinde in imbratisarea virtuala si strange tare* ma bucur ca ti-a placut <3 ti-am spus ca esti cel mai tare frate din lume si ca te ube ;3
PS: iti dai seama ca avem k avem moment frate-sora, in public?o_o trebuiau sa ramana ascunse si secrete astea TTnTT
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Happy new yeaaaar !! ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: Happy new yeaaaar !! ^___^   Happy new yeaaaar !! ^___^ Empty

Sus In jos
 
Happy new yeaaaar !! ^___^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Administrare :: Anunturi!-
Mergi direct la: