Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FIC PTR BROOOOO. /NU ȘTIU CE TITLU SĂ PUN LOL/

In jos 
AutorMesaj
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

FIC PTR BROOOOO. /NU ȘTIU CE TITLU SĂ PUN LOL/  Empty
MesajSubiect: FIC PTR BROOOOO. /NU ȘTIU CE TITLU SĂ PUN LOL/    FIC PTR BROOOOO. /NU ȘTIU CE TITLU SĂ PUN LOL/  EmptyMier Ian 29, 2014 3:53 pm

Nu ai apucat să spui ceva pentru a lăsa persoana să intre în încăpere, căci ușa crease o mică crăpătură de lumină și o siluetă subțirică își făcu foarte ușor loc, intrând astfel în camera unde doar tu erai prezent. Ochii analizau chipul și trupul pentru a ști cu cine vei sta de vorbă, și ai rămas puțin surprins că tocmai regizorul veni la tine.
-Pot să am o vorbă cu tine? spuse acesta, în timp ce numărul pașilor săi se înmulțeau treptat, ajungând mai aproape de tine.
-Cred că deja faceți asta. Ai răspuns înapoi, puțin iritat de vizita care îți era făcută. Aveai nevoie doar de puțin timp singur care se pare că nu îți era acordat.
-Uite, tuturor ne pare rău de accidentul lui Bradley de la picior...
-Da! mai ales mie, dar nu este vina mea pentru ce sa întâmplat! l-ai întrerupt brutal pe regizor, făcându-l astfel să-și oprească brusc ideea.
-Nu am spus că este vina ta, K-chan. Știm cu toții că recuperarea lui v-a dura ceva timp, de asta ești tu aici. Și chiar vreau să înțelegi acest serial și personajele exact cum el le înțelege, și să joci exact ca el.
-Eu sunt doar clona, care va filma câteva secvențe, apoi va pleca și nimeni nu v-a ști că am fost vreodată pe aici. Nu am ce învăța. Ai aruncat săgețile formate din cuvinte împotriva cuvintelor lui, observându-se asta pe chipul său care se întristase puțin.
-Oh, deci asta te deranjează... își dădu acesta seama, însă nu i-ai mai spus nimic, dându-ți materialul alb, ce-ți acoperea pieptul, jos și îndesându-l cu totul într-un rucsac negru.
-Pentru o bună perioadă de timp, tu ești Arthur în serialul acesta, și trebuie să mă ajuți. De tine contează toți, mai ales eu. Dacă tu pleci, serialul meu se prăpădește și de altfel foarte foarte mulți bani. Ești mult mai important de cât crezi. Cooperează cu mine, cu noi, și meritele îți vor fi aduse. Aceste cuvinte ți-au captat ușor atenția, și acuma privirea era îndreptată doar spre regizor.
-Ce trebuie să fac...? ai cedat deodată, și ai simțit cum pașii celeilalte persoane se apropie mai mult de trupul tău.
-Mai întâi trebuie să înțelegi că baza serialului este iubirea dintre Regele Arthur și vrăjitorul Merlin. Sunt cele mai apropiate personaje, din tot acest serial, cei mai buni prieteni, se completează mereu unul pe altul. Când jucai cu Colin nu transmiteai asta așa cum Bradley o face.
-Cum face Bradley asta..? ți-au ieșit vorbele în șoaptă dintre buze, căci cuvintele tale ajungeau ușor spre urechea regizorului deaorece era chiar în fața ta.
-Atunci când Arthur dă de privirea lui Merlin începe să se piardă pentru câteva secunde~ochii voștri se intersectaseră acum atât de bine, și puteai observa mărgelele acelea negre~ atunci când Arthur e pe lângă Merlin i se întipărește pe buze un zâmbet care stă acolo ceva timp~buzele tale începură să se întindă ușor pe ambii obraji~ și într-un sfârșit, atunci când Arthur stă foarte aproape de Merlin~regizorul se apropiase atât de mult încât îi puteai simți respirația pe buze, iar palemele sale se lipiseră de pieptul tău unde inima îți bătea puternic~simte ca și cum ar vrea să-l sărute... și atunci ploapele tale s-au închis, căci ai simțit petale moi presându-se pe ale tale, și fiorul de pe șira spinării era și mai accentuat de degetele sale reci ce îți străbăteau spatele prin mișcări tandre.
-Domnule regizor... ai spus ușor șocat, degetul regizorului presându-se peste ale tale buze, oprindu-ți și restul frazei ce vroiai să o continui.
-Spune-mi... Zero, îți șopti acesta tandru, și se desprinde de tine, ca o adiere ușoară de vară, ce se împărștia prin cameră.
”Zero...„ îți șușotea mintea, de parcă erai total vrăjit, căci nici nu ți-ai dat seama ce făcea cealaltă persoană. Puțin după, ai simțit pe umeri o mică greutate, dar mai ales în zona gâtului un metal rece pe pielea ta. Îl aveai din nou sub ochii tăi pe regizor, care îți prindea la gât capa regelui Arthur, tot acel material de un roșu aprins îți cădea pe spate ajungând aproape să atingă pământul.
-Îți stă bine așa... spuse acesta admirându-ți abdomenul, cu atingerea mâinilor lui. Ai zâmbit uitându-te spre chipul său, și i-ai prins mâinile între ale tale.
-Hai să ne jucăm puțin... poate așa te pot face să te îndrăgostești de Merlin, ți-a spus zâmbindu-ți și atunci, ți-ai îndreptat privirea spre o măsuță, unde era așezată o eșarfă roșie, exact cum personajul lui Colin purta una.
-Poate doar dacă tu îl vei juca pe Merlin.. i-ai mângâiat obrazul fin, și apoi i-ai eliberat trupul de tricoul ce-l purta, lăsând la suprafață o piele albă și delicată peste care ți-ai trecut ușor palmele. Cu mare grijă, i-ai legat la gât eșarfa, exact cum Merlin o poartă pe a lui, și ochii tăi începeau să-l admire cu totul.
Zâmbeai total vrăjit de frumusețea lui Zero, blândețea ce o vedeai sub genele lui, părul închis la culoare ce se completa perfect cu pielea albicioasă și buzele rozalii care mai mereu lăsau la vedere acele perle albe. Era perfect pentru tine.
-Deci.. eu voi fi Merlin, se pare. A spus acesta, privindu-te adânc în ochi. Nu i-ai răspuns căci părea cam logic asta, așa că el a continuat: -Să enumăr ceea ce simte și Merlin pe lângă regele său? întrebă acesta pe un ton pervers, și atunci când l-ai aprobat din cap, a zâmbit plăcut.
Și-a fixat două degete sub bărbia ta, făcându-te atent doar în ochii lui, căci ale tale priviri fugeau deja departe pe trupul celui din fața ta, făcându-te să prinzi o mică culoare în obraji.
-Merlin când e pe lângă Arthur... se simte foarte bine... ~îți șopti Zero și îți luă delicat o mână între degetele lui ghidând-o spre zona acestuia, unde îți lipi palma de ”comoara„ lui. Ți-ai mărit ochii și ai strâns ușor în pumn, masând acea zonă, ca într-o mică inspecție~ Merlin, când stă lângă Arthur își dorește să-l domine... ~se lăsa în jos, și te trase o dată cu el, întânzându-se pe parchetul rece chiar în fața canapelei de care capul tău se sprijinea. Trupul său firav era acum deasupra ta.~ Când primește ordine de la Arthur, Merlin își dorește să îi lustruiască cu totul altă sabie.. ~și în exact acel moment mâna regizorului ajunse până în boxerii tăi, unde începu să o frece ușor~ o lungă sabie... ~continuă acesta zâmbindu-ți din ce în ce mai senzual, omorându-te cu totul pe interior.
Ai scrâșnit puțin, și ai încercat să-ți găsești o poziție mai favorabilă pentru gâtul tău, ce stătea pe marginea acelui fotoliu, însă totul era în zadar, căci mișcările delicate ale mâinii lui Zero ți-au făcut picioarele să amorțească.
-Ști ce mai știe să facă Merlin? te întrebă acoperindu-ți corpul cu totul, cu corpul lui, ca și când dorea să-ți facă umbră și să te păstreze doar pentru el. Ți-a mușcat tandru buza inferioară, și ca o felină și-a trecut limba peste buzele lui, în timp ce tu fără a putea folosi cuvinte, ai făcut un semn cu capul mișcându-l în dreapta și în stânga, semn de ”nu„.
-Merlin știe să se descurce singur, fără vreun ajutor de la Arthur... spunea acestea în timp ce mâinile sale îl ajutau, să-și dea jos pantalonii și boxerii ce-i acoperau unealta.
-Oh... ai scăpat suspinul acesta printre buze, urmărindu-i acum tot trupul ce ți se arăta sub gene. În dată ce terminase cu hainele lui, pantalonii tăi și la fel și boxerii primiseră aceeași destinație, rămând astfel amândoi goi, tu doar cu capa de rege, și el cu o eșarfă.
Și-a presat buzele peste ale tale, și o mână ți-ai trecut-o prin părul lui brunet, prinzându-ți bine degetele. Limbile voastre se jucau unele cu altele, lăsând doar mormăieli în jur, și parcă gâturile făceau toată treaba, căci niciunul nu ați găsit starea capetelor, mișcându-vă dintr-o parte în alta. S-a desprins brusc de tine, folosindu-și limba doar pentru a străbate pieptul și abdomenul. Toate mișcările umede de pe pătrățelele tale te făceau să-ți dai gâtul pe spate, împingându-l pe brunet tot mai în jos, spre locul unde te durea cel mai tare. Nu se împotrivi dorinței ”regelui„ și prinse între ale sale buze vârful membrului ce era într-o poziție foarte favorabilă, deoarece te aprindeai repede.
Una din mâinile sale se duse la intrarea lui, frecându-și ușor un deget de acel loc, și introducându-l. Mâna din spate, începu să facă mișcări ușoare, ce-i făceau spatele să se arcuiască sub privirile tale, și să-și creeze propiul sincron de la spate, cu blow job-ul ce ți-l oferea. Trupul lui prinse mișcări senzuale venind în față și în spate, în timp ce în gura sa începea să prindă tot mai mult din membrul tău. Încercai să te abți pe cât posibil de la imaginea aceea care te scotea din minți. Acum ai înțeles de ce lui Merlin îi place să-și facă treburile singur, fără vreun ajutor din partea regelui.
Ți-ai ascuns puțin ochii cu ajutorul pleoapelor, și ai lăsat doar auzul să fie cel care să-ți provoace excitarea, pe lângă tot ce ți se oferea membrului.
-”oh god.. e prea hot.. e-hh-prea-hh..bine--h..„ ți-ai repetat în gând, în timp ce auzeai sunetele de gemete ale partenerului tău, ce părea că-și introdusese cel de-al doilea deget, iar acum gura lui îți curpinse toată bărbăția. Începea de la bază, să se ducă spre vârf, cu aceleași mișcări ce le folosea înăuntrul lui. Se înnebunea singur, și de asta puteai să-ți dai seama ușor, căci își mărea sunetul gemetelor, pe parcurs ce degetele sale intrau și ieșeau.
Ți-ai deschis ochii, și chiar în acea clipă, mâna lui s-a dus pe membrul tău pentru a nu te face să simți o pierdere cât timp își trăgea aerul. Obrajii lui erau roșii, iar gura deschisă trăgea și mai mult aer în plămânii săi, pe când limba doar tânjea să se joace pe membrul tău, alunecând pe fiecare venă în parte. Ochii aproape că nu i se zăreau; îi ținea greu deschiși, și pe chipul său se putea citi foarte ușor cât de bine se simte. Când și-a fixat gura spre membrul tău, amândoi ați făcut o mișcare în sincron: un al 3-lea deget al lui, a fost introdus în acel loc umezit, iar bazinul tău sa împins brutal în amigdalele sale, scoțând amândoi un geamăt disperat de plăcere.
Gâtul a început să i se miște cu rapiditate, exact cum cele trei degetele ale sale, se mișcau înăuntrul lui. Ai început să scapi niște suspine printre buze, ce i-au atras atenția, și mișcările deveniseră mai rapide în ambele părți. Ai reușit să te întinzi mai bine și să te împingi în gura lui în timp ce o mână o plimbai prin părul lui, violându-i gâtul.
Corpul lui se mișca din ce în ce mai repede, plăcându-i parcă să și-o tragă singur, tu doar doreai să auzi cuvintele acelea venite din gura lui: ”Te vreau acum!„
-AHH... UHG,,UHM AH Zero-ahh...Zero-ahhhh~ îi geameai numele, împingându-te tot mai mult în gura sa, văzând cum nici el nu o va mai duce prea mult. Și-a întins spatele la maxim, ridicându-se pe genunchi de parcă tocmai răsărise, rămânând cu o mână pe membrul tău, și printr-un geamăt lung ai reușit să te eliberezi pe pieptul lui, în timp ce el își atinsese singur punctul, fiind excitat la maxim.
Cazu deasupra ta, cu buzele la ureche, șoptindu-ți prin gâfâieli fierbinți, pletele ude lipindui-se de obrazul tău.
-Te vreau înăuntru.. am nevoie de tine... acum.. acum... regele meu. Și se ridică din nou, fixându-se cu intrarea în vârful tău, lăsându-se ușor în jos. De data aceasta spatele tău se arcuise din cauza greutății ce-ai simțit-o, ducându-ți ambele mâini pe fesele sale delicate.
Mișcările lui începură să prindă viață din nou, sărind ușor deasupra ta. Își trecu cu degetele pe abdomen peste laptele ce-l împrăștiaseși, strângând câte un pic pe vârf, și gustându-l printre buze, în timp ce te privea total pierdut în plăcere.
-Haide... ești rege acum, știu că poți mai mult~se puse în 4 labe deasupra ta, tonul vocii fiind mai serios decât precendetele~ F..F..CUK ME... FUCK M-ME.. FUCK ME ARTHUR...~ gâfâia ușor uitându-se în ochii tăi~ HARDER... ARTHUR... HARDER.
Nu ai știut cum să-i răspunzi acestei provocări prin cuvinte, și doar ți-ai plimbat mâinile până pe talia lui, fixându-i poziția de mai devreme, și după două intrări și ieșiri, totul începea să devină mai rapid. Și-a pus ambele mâini ca sprijin în golul dintre picioarele tale, lasându-și capul să-i cadă pe spate, în timp ce tu l-ai tras ușor de picioare, așezându-ți brațele bine formate, sub genunchii lui. (NU ȘTIU CUM ÎȚI IMAGINEZI POZIȚIA ASTA, DAR ÎN MINTEA MEA ARATĂ BINE, OK? ÎȚI DESENEZ DACĂ VREI=)) )
Mișcările tale începuseră să devină vizibile și foarte adânci în interiourul partenerului, care începea să se miște înainte și înapoi deasupra ta. Își mutase mâinile pe picioarele tale pentru a se sprijini mai bine, corpul i se mișca mai repede sărind în același sincron, în care tu îți ridicai bazinul pentru a intra în el. Bătăile inimilor se accentuaseră la amândoi, și aerul nu era deloc de partea niciunuia, împuținându-se sau doar așa îl simțeai datorită căldurii ce o emanați în acel moment. Îl împingeai cu toată forța, folosindu-ți picioarele pentru a îi ridica trupul, fiind amândoi îmbătați în sunetele celuilalt.
Ai auzit în acel moment un urlet de plăcere venit din partea lui Zero, ceea ce ți-a fost ca un semnal că i-ai atins bine punctul, și ai început să te miști doar în acel loc lovindu-i prostata de mai multe ori.
În timpul în care penetrările erau tot mai plăcute pentru Zero, i-ai prins în mână bărbăția care era întărită și care îți atrase atenția de ceva vreme, din cauza mișcătilor prea puternice ale trupurilor voastre, aceasta parcă îți dansa în față. Pumnul tău a început să alunece ușor până la baza ei, și să se întoarcă la vârf, repetând aceste mișcări, intensificându-le mai rău. Continuai să-l penetrezi și să miști pumnul pe membrul lui, dezmiernându-ți auzul cu gemetele sale erotice, ce-i ieșeau dintre buze și se răspândeau în întreaga încăpere. Ai început să îl ajuți și tu cu exact aceleași silabe ”AHHH„ simțind întreaga plăcere de a fi în interiorul lui, prin toate venele corpului tău.
Îți controlai bine mișcările, căci printre acele penetrări adânci și rapide, te opreai câteva secunde mișcându-te circular ca într-un dans erotic înăuntrul lui, reluându-ți apoi tot acel ”dans„ vulgar, care-l făcea să sară deasupra ta cuprins de tot de pasiunea sexului.
Ai schimbat puțin poziția, aducându-i brațele în față, și picioarele în spate, în poziația de 4 labe deasupra ta, poziționându-ți mâinile pe talia lui, și continuând aceleași penetrări. Îi simțeai sudoarea care-ți picura pe față dintre pletele lui negre, și sunetele ce erau tot mai aproape de ureche, iar parfumurile voastre se îmbinau în arome, creând mirosul actului sexual.
Te simțeai atât de aproape, dar încă doreai să stai înăuntrul lui, abdomenul tău încordându-se la fiecare intrare în el. În sexul acesta nebun, ați căutat un sprijin la fotoliu, însă acesta a ajuns să fie alungat de lângă trupurile voastre, datorită forței tale. Mâinile tale puternice îl prinseră în brațe, în timp ce spatele ți-a fost dezlipit de podea, ajungând ca amândoi să vă îmbrățișați foarte strâns, făcând schimb de sudoare și căldură.
-OHH AHHH UHM.. E AȘA.-AHHA BINEEE-AHH.. AHHH oh oh..oohh.. oh... gâfâia partenerul tău sub toate acele mișcări care-i provocau plăcere în tot corpul. Membrul lui ce era lipit de ambele abdomene își elimină laptele, arcundânu-se pe trupurile voastre până aproape de bărbie. Ai început să-l săruți pe buze, mutându-ți săruturile pe obraji, întorcându-te înapoi la petale pe care le mușcai. Zero era prea înecat în pasiune ca să mai poată să fie conștient de dorința ta de sărut, și își duse mâinile după gâtul tău, plimbându-le prin păr, și gâfâind și gemând în urechea ta. Gâtul îi era asaltat de limba ta, lingându-i tot lichidul alb, lăsându-se mai apoi pe spate, permițându-ți să-l poți linge mai mult, dar te-ai oprit în dreptul mărului lui Adam, pe care-l sugeai printre buze, coborând mai în jos la oasele gâtului - claviculele, pe care ai trasat o urmă incoloră din lichidul gurii tale.
Te-ai împins puternic în el, pentru ultima dată, ieșind ușor stăpânindu-ți tot laptele în tine. Zero rămăsese în genunchi, în timp ce tu erai în fața lui, prinzându-i părul.
-Merlin, cred că sabia..mea.. mai trebuie..lustruită.. ai zis, ducându-ți mâna pe membru și începând să-l pompenzi foarte rapid.
-Și eu cred asta... ți-a răspuns acesta, închizându-și ochii și întredeschizându-și petalele moi, ce așteptau să guste din sucul tău.
-HAH... Zero-uhammmm... te uitai spre el, cum imediat se conformase, și ai continuat să îți miști mâna pe membru, tot mai rapid, până ce chipul partenerului tău ajunse invadat de lichidul alb, și limba lui Zero începu să umble pe tot membrul tău curățându-te așa cum Merlin îi curăță sabia lui Arthur.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
 
FIC PTR BROOOOO. /NU ȘTIU CE TITLU SĂ PUN LOL/
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Rpg Academie :: Piscina-
Mergi direct la: