Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sudden, just a new start [me&G-Dragon]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyMier Dec 19, 2012 12:08 pm

Dimineata devreme. Nightcrowler se afla in noua sa camera care, adevar fiind, nu arata deloc bine momentan. In jurul sau era o adevarata dezordine caci tocmai ce se apucase de despachetat si avea multa treaba de facut, fiind aici doar de o ora. Calatorise toata noaptea ca sa poata ajunge aici si era usor obosit dar stia ca efortul se merita. Avea sa fie instructor, sa invete pustanii cum sa isi foloseasca puterile, cum sa le stapaneasca si cum sa le foloseasca astfel incat sa nu raneasca pe nimeni si sa nu se raneasca pe ei insisi. Era si aici mult de lucru caci experienta ii spunea ca nu era atat de usor sa iti controlezi pe deplin puterile dar cu indrumarea potrivita, acest lucru se putea realiza in cele din urma.
Pe pat erau deschise doua valize cu haine, in jurul patului se aflau cutii pline cu carti si cu alte lucruri ce-i apartineau. Pe langa faptul ca era instructor pentru munanti, era si chimist, om de stiinta si din cauza asta cartile erau foarte importante pentru el si erau destul de multe.
Oamenii nu au avut rabdare si, in clipa cand au aflat adevarata lui natura, s-au revoltat si l-au alungat dintre ei, punand astfel capat carierei lui de savant. Insa Nightcrowler nu avea sa renunte atat de usor si spera ca in locul asta avea sa isi continue munca linistit, fara a fi deranjat de tot felul de chestii banale caci, aici se afla printre cei de seama lui. Aici se simtea in siguranta si nimeni nu avea sa-l judece pentru puterile ciudate pe care le poseda.
Imbracat intr-o pereche de pantaloni negrii, mulati si un plover la fel de negru cu anghior la baza gatului, a carui maneci le tinea sumeticate pana la coate, isi vedea linistit de treaba lui, de despachetat. Pusese deja cartile pe rafturi si unele langa biblioteca ce era sprijinita de perete caci nu ii incapusera toate, iar acum trecuse la haine. Le aranja cu grija in dulap caci nu vroia sa le mototoleasca ca apoi sa stea minute bune sa le calce cand, probabil ca nu va avea timp pentru asa ceva.
In jurul lui era o liniste totala fiind prea devreme ca tinerii sa se fi trezit, mai ales ca era si inceput de weekend iar ei aveau tendinta sa doarma pana mai tarziu. Nu stia daca ei fusesera anuntati de venirea acestuia; nu se informase si nu-l interesase decat pana in momentul de fata cand linistea pusese stapanire asupra lui. Era curios cum avea sa fie primit; nu era chiar atat de batran ci din contra, era destul de tanar pentru a fi un instructor. La numai 22 de ani se astepta ca studentii sa-l ia usor in ras pana ce aveau sa-l cunoasca. Si mai era curios si de personalitatea acestora. Fiind mutant, stia cat de greu era sa rezisti printre oameni care nu te inteleg si de judeca iar aceste lucruri duc la schimbari drastice de personalitate, uneori foarte ingrijoratoare insa, Nightcrowler spera ca totul avea sa fie bine si ca nu va avea probleme prea mari cu acestia.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyMier Dec 19, 2012 1:27 pm

Avusese o noapte dezastruasa, cu un somn, care nici macar nu a existat, si doar isi foia spatele de nenumarate ori pe cearsaful patului. Colegul sau de camera, il obliga sa doarma in patul de sus, avand acolo, pat etejat. Locul lui era jos, insa colegul sau care era foarte obosit de la antrenamente, numai putea nici macar sa urce acele 3 trepte micutze, pentru a-si trantii trupul pe patul de sus. Asta se intampla de cam cel putin cateva nopti bune, si chiar nedormite pentru tanarul GD. Nu stia de ce, dar niciodata nu avea un somn linistit, daca dormea la inaltime, si daca dadea sfantu' sa atipeasca, avea numai cosmaruri.
Imediat cum zorii zilei, sau facut prezenti, GD a coborat din pat, incepand sa-si stranga toate lucrurile, pe care le arunca, in gentile pregatite. Avea de gand sa gaseasca o alta camera libera, sau poate chiar cu un alt coleg, caci nu putea continua asa, pana cand colegul avea sa-si reia programul normal. Cearcanele deja se formau sub ochii lui nedormiti, iar fiecare miscare ce o facea la antrenament, il facea sa cada jos, obosind prea repede, iar asta nu-l ajuta deloc, sa-si imbunatateasca abilitatile.
Fara sa vrea, mana lui atinsese un obiect, ce se prabusii de podea, facand un zgomot destul de puternic in cat, sa-si trezeasca colegul, care vazandu-l cu bagajele in mana, sarii ca din pusca din pat, luandu-l la intrebari.
C: -Unde ai de gand sa te muti?il intreba cu o voce raspicata.
-In alta camera unde somnul sa-mi fie linistit, si macar sa existe.
C: -Uite, serios, imi pare rau, dar nu am ce face, asa imi este antrenamentul, si sunt prea obosit. Incerca colegul lui, sa se scuze, urmand apoi mii de rugamintii si actorie, prin care sa-l faca pe GD sa renunte la ideea mutatului.
-Inceteaza, serios. Datorita tie, nici eu numai pot fi capabil sa imi efectuez antrenamentele. Am plecat. Isi termina vorbele, luand bagajele pe umeri, si deschizand usa camerei, iesind intr-o rapiditate nemai-vazuta. Desigur colegul sau, nu se lasa mai prejos, iesind si el pe hol, in urma lui GD, tipandu-i sa se intoarca in camera. In toata acea zarva, multi alti mutanti se trezira. Ce-i mici incepusera sa planga, iar cei mari parca se luau la intrecere de tipete cu colegul sau.
Se opri in loc, nervos, inclestandu-si pumnul, si isi intoarse privirea spre toti, din spatele lui, ochii sai prinzand o culoare rosie, ca focul, iar parul blond ciufulit, incepuse sa i se ridice precum o creasta, si doar ridicand putin mana in aer, un val mare de foc, se puse in fatza tuturor mutantilor, facand un zid intre el, si ei. Fugi repede, ianinte ca unul din ei, sa-i stinga focul, si apasa pe prima clanta a usii, care o intalnii, intrand in incapere si rezemandu-se de usa de lemn, pe care o inchisese cu cheia. Parul sau revenii la forma normala, iar roseata ii disparu din privire, cand isi dadu seama, ca intrase in camera cuiva.
-Imi...p-p-pare, foarte rau. Lua o pozitie de drept, si incepu sa faca 3 plecaciuni spre persoana din fatza sa.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyMier Dec 19, 2012 1:42 pm

Putea auzi foarte clar galagia, panica ce se crease pe hol insa, crezand ca asa trebuia si poate ca asa era normal aici cand studentii se trezeau, nu isi parasi camera si isi continua treaba, mai avand inca multe de despachetat si de aranjat. Lucrurile astea nu se faceau singure desi chiar si-ar fi dorit; macar asa ar fi economisit o buna bucata de timp si energie dar puterile lui nici macar nu se apropiau de acea putere ce i-ar fi putut rezolva problema de fata.
Intr-un final terminase si cu hainele iar acum trecuse la instalarea pc-ului unde isi avea datele tuturor experimentelor pe care le facuse pana atunci. Deisgur, avea si un laptop dar pc-ul i se parea cu mult mai bun cand venea vorba de experimentele lui care, sincer vorbind, erau multe si pentru ele trebuia alocata multa memorie.
Se opri totusi din treaba cand cineva isi facuse aparitia in camera lui si cand auzi usa incuiata, indreptandu-si privirea spre acea persoana. Il privea calm pe pusti, cu o privire usor curioasa insa nu confuza caci ascundea faptul ca era confuz. Putea vede foarte clar ca tocmai isi folosise puterile, oricare ar fi fost ele si ca datorita lor haosul de pe hol a fost creat. Acum ca statea sa se gandeasca mai bine, ar fi trebuit totusi sa iasa si sa vada despre ce era vorba. Halal instructor mai era si el.
-Usurel, nu trebuie sa fi atat de formal.
Spuse acesta cand vazu sumedenia de plecaciuni pe care blondul incepuse sa le faca iar faptul ca se balbaia dadea de stire ca alesese camera asta aleatoriu si ca, probabil, nu stia ca acum era ocupata. Dar nu-l deranja deloc pe brunet. Isi indrepta privirea spre bagajele acestuia, ridicand curios din spranceana, intrebandu-se daca pustiul avea de gand sa fuga de-aici.
-Observ ca ai ceva probleme... Te pot ajuta cu ceva?
Intreba in timp ce se indeparta de pc-ul jumatate instalat pe biroul din apropierea patului, apropiindu-se putin de pusti. I se parea un pusti destul de interesant, manierat din cate a observat insa cu un caracter foarte aprins daca a fost in stare sa creeze atata haos la o ora atat de matinala. Cu siguranta ceilalti se puteau descurca si fara el in momentul de fata, Nightcrowler fiind mai preocupat de sursa acestei agitatii, adica de pusti. Il privea patrunzator in ochi, incercand parca sa ghiceasca ce puteri poseda acesta. Incepu sa simta in jurul lui un vag miros ca de ars, venind chiar de la pusti, acest lucru dandu-i o vaga banuiala ca era ceva legat de foc. Oare sa aibe o asemenea putere si sa nu fi invatat deja cum sa o controleze? S-ar cam mira, mai ales cand stia cat de imprevizibili sunt cei ce detin o astfel de putere.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyJoi Dec 20, 2012 11:00 am

Se saturase de tipetele celor din jurul lui, iar felul cum a reactionat, folosindu-si puterea pentru a creea un zid de foc, paru ca a functionat pentru a le inchide tuturor gura, macar pentru putin timp, ca sa se ascunda. Chiar nu vroia sa creeze el toata zarva asta, si vroia sa cada deacord cu colegul sau, sa-si gaseasca pe altcineva, sau chiar sa nu stie deloc ca sa mutat din camera, insa totul luase o intorsatura la care nu se astepta.
Prima usa care-i sarii in fatza, o si deschisese, rasufland usurat, cand isi dadu ca nu era inchuiata, si intra imediat. Stia ca printre toti acei mutanti, trebuie sa fie si unul cu o putere a apei, ghetii, sau orice altceva, ce ar fi putut stinge focul.
Lasa sa-i cada de pe umar bagajul, in timp ce-si trase rasuflarea, cu alta mana, sucind-o putin, pentru a invarti cheia in usa. Cand ridica privirea spre incapere, vazu o anume persoana ce statea pe scaun la calculator, apoi isi indrepta privirea spre rafutirle unde se parea ca erau asezate niste carti, si apoi vazu bagajele aproape golite, ce stateau pe si respectiv langa pat.
Realiza putin mai traziu, ca intrase in camera cuiva, nou, sau poate cu o problema comuna ca a lui, si incepu sa se scuze, facand si plecaciunile. Reactia baiatului, care se apropie de el, era una chiar neasteptata. Nu stia sigur, cum ar fi reactionat tipul, dar.. era chiar mai bine, decat ce-i trecea lui prin cap.
Lasa capul in jos, fara sa mai spuna ceva in plus, si isi prinse mainile una de alta, jucandu-se cu degetele. Era putin nervos, si nu se simtea prea bine, pentru cele intamplate inainte.
Auzii intrebarea, brunetului, si isi ridica privirea spre el, zambind prieteneste, macar atat sa faca, caci sigur ii daduse o impresie proasta despre el, la cum s-au cunoscut.
Gandi putin inainte sa-i dea raspunsul final, avand chiar nevoie de ceva ajutor, si ii spuse cu o voce joasa, mai mult ferindu-si privirea de acesta:
-Uhm.. chiar as avea nevoie, de putin ajutor... Daca mai putea, tine in camera ta, pentru cateva ore, si sa ma ascunzi, in caz ca intreaba cineva de afara... probabil ca ai auzit si tu zgomotul.
Isi ridica privirea spre brunet, incepand sa-i analizeze miscarile, vestimentatia, si chipul. Felul cum arata, nu-i dadea o varsta mai mare de 19-20 de ani, si cu siguranta era si el unul dintre mutantii ce-i mici, desi felul cum vorbea si gesticula, dadea o impresie de profesor, mai ales aerul calm cel degaja, Cand brunetul, isi atintii privirea spre cea a lui GD, acesta o ferii, mutand-o pe alt obiect din camera. Nu stia ce putere avea baiatul, si nu vroia sa se trezeasca hipnotizat, sau sa-i citeasca gandurile, caci la cum privea, parca asta incerca sa faca.
-Numele meu este, GD. Se hotari pana la urma sa faca adevarata cunostinta, si intinse mana la tanar, astepatnd ca acesta sa i-o apuce, intr-un salut tipic.
-Cred ca esti nou pe aici, nu te-am mai vazut pana acuma. Imi pare rau pentru zarva de dimineata, si de felul cum am dat buzna in camera, cred ca tii-ai facut o impresie cam proasta despre academie si despre mine.. dar hei, cand ma vei cunoaste, o sa-ti prezint si palatul asta, si o sa vezi, ca nu e asa rau. Zambi spre el, incercand sa creeze conversatie intre ei, evitand pe cat posibil acel moment in caree tacerea sa se lase peste cei doi, intocmai ca niste fulgi de zapada.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyJoi Dec 20, 2012 12:54 pm

Il asculta cu atentie in timp ce vorbea, continuand sa-i urmareasca gesturile; pentru Nightcrowler, limbajul corpului spunea atat de multe despre persoana cu care purta o conversatie iar el era foarte bun in a analiza orice fel de lucru sau de situatie. Se vedea cu ochiul liber ca pustiul nu era rau ci doar avea un temperament mai aprins. Era umil, manierat si nu ii era rusine sa isi ceara scuze, lucruri pe care brunetul le aprecia si respecta. Nu era atat de usor sa fi mutant si totusi sa nu iti uiti radacinile umane, sa nu uiti cum sa te comporti cu cei din jurul tau, lucruri pe care blondul se parea ca nu le uitase spre incantarea acestuia.
Banuise ca zarva nu a fost cauzata intentionat iar banuiala tocmai i-a fost confirmata de catre acesta; si el fusese tanar, si inca mai este si inca ii mai place sa o ia putin razna cate-odata.
Isi intinse si el mana cand blondul se prezenta, apucand-o ferm pe cea a pustiului, strangand-o barbateste insa nu dureros, ca apoi sa ii dea drumul.
-Nightcrowler, noul instructor. Ma bucur sa te cunosc si sa sti ca mi-ar prinde bine un ghid pentru locul asta. Sunt aici doar de cateva ore si vreau sa ma familiarizez cat mai repede cu academia.
Vorbi calm, cu o dictie perfecta, pastrand pe buze un zambet amical si relaxat, tinandu-si acum mainile in buzunare, privind o clipa prin jur.
-Nu este nici o problema. Daca vrei, poti locui cu mine in camera asta. Este destul de mare pentru amandoi si mai incape lejer un pat aici. Sau il poti folosi pe-al meu. Eu nu am tendinta de-a dormi prea des; imi petrec timpul mai mult prin laboratoare, cu nasul prin carti si cercetari.
Chicoti usor amuzat de descrierea pe care tocmai si-a facut-o, aratand defapt cat de tocilar putea sa fie. Insa lui nu-i placea sa minta; prefera sa recunoasca ca era un tocilar sau un fel de savant obsedat de munca decat sa minta despre ceea ce face si, defapt, despre ceea ce-l caracteriza. Ii intoarse spatele pustiului si se aseza iarasi la birou, continuandu-si treaba insa, asta nu insemna ca nu mai era atent si la pusti; din contra, statea bine cu auzul asa ca, daca acesta avea sa-i vorbeasca, nu conta ca brunetul era cufundat in munca, tot avea sa ii raspunda.
-Sa sti ca nu mi-am facut o parere proasta despre tine, chiar deloc.Te consider un pusti de treaba si sociabil dar care detine o putere influentata de stari emotionale si personalitate. Cand ai intrat am simtit imediat miros ca de ars, lucru ce m-a facut sa-mi dau seama ca ai abilitatea de-a controla focul, probabil lucru care i-a incis si pe ceilalti cand ai folosit-o asupra lor. Desigur, controlarea unei astfel de puteri nu este deloc usoara si se pare ca mai ai multe de invatat avand in vedere ca ai o personalitate mai aprinsa insa, nu trebuie sa iti faci griji. Asta imi este specialitatea ca si instructor: sa invat tinerii mutanti cum sa isi controleze pe deplin puterile, intr-o perioada de timp cat mai favorabila.
Continua sa faca acele observatii in timp ce lucra la pc, fara a-l privi pe tanar, parand totusi ca nu fusese deloc atent insa brunetul fusese, si fusese capabil sa observe acele lucruri si sa i le faca cunoscute pustiului intr-un mod cat mai amical si destins.
-Fa-te comod, o sa am grija ca nimeni sa nu dea de tine prea curand si o sa am grija sa nu intri la belele din cauza faptei pe care ai facut-o nu acum mult timp. Iar cat despre bagaj, poti sa folosesti jumatatea libera a garderobei; eu nu am avut chiar atat de multe haine incat sa ocupe atata spatiu.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyVin Dec 21, 2012 5:07 am

Nu era chiar obiceiul lui, sa dea asa buzna in camere, fara ca macar sa bata la usa, si sa astepte pana aude vocea de dincolo, care sa spuna "Intra". Era invatat sa fie manierat, si calitatea asta umana, nu vroia sa o piarda deloc, dar chiar era o situatie alarmanta, si nu prea a avut incotro. Totusi, daca sta bine sa se gandeasca, putea nimeri la alta camera, in care probabil cineva dormea, iar pentru aceea persoana trezirea brusca, putea sa-l enerveze, si sa devina chiar tafnos. Avusese un noroc chior, ca daduse fix peste acest baiat, care chiar parea sa fie intelegator, si nici sa reactioneze intr-un fel de "Iesi afara din camera mea". Se simtii inca rusinat, si in interiorul sau nu prea avea stare, dar cand simtii, ca baiatul ii prinse mana, prezentandu-se si el, toate acele sentimente iar jena, parca se evaporara instant.
"I-i-instructor----? a zis cumva instructor?" se gandea in sinea lui, repetand asta de mai multe ori, iar apoi dandu-si seama de tacerea creeata, obrajii lui prinsera o culoare rozalie, simtitndu-se din nou mai rusinat ca inainte. Intrase fix peste noul instructor, omul pe care cam toti mutantii din academie, il asteptau, si faceau pregatirii de o saptamana inainte, pentru venirea lui printre ei. Invatase cu toti ceilalti mutanti, cum sa-l salute, si chiar el, fix el, trebuia sa-i faca sederea cat mai placuta, si sa-i fie ghid. Dar, putea jura, dupa chipul lui, ca este unul dintre elevii mutanti, si sa inselat inca o data.
"Doamne, o ironie mai mare nici ca se putea. Ce-mi vor face toti ceilalti, auzind ca i-am perturbat linistea, waai, am dat de bucluc rau de tot". Se gandii acesta pentru cateva minute bune, aratand si la suprafata agitatia pe care o simtea in interior. Pupilele ii se plimbau de colo colo fixate doar pe parchet, cu fruntea coborata in jos, ce parea ca incepe sa transpire putin, iar palma din stransoarea cu instructorul, nu si-o retragea, simtind si acolo cum incep apele, si umezeala dintre mainile lor.
-Imi pare foarte rau, imi pare foarte rau, domnule instructor-incepu acesta cu alte sumedenii de plecaciuni, retragandu-si intr-un sfarsit si mana- Nu stiam ca sunteti noul instructor, si chiar treaba mea, era sa va prezint academia, printr-o plimbare.
Oh, si acum ca se gandeste, cate pedepse va primii, si ce comportament avusese fatza de noul instructor, plus ca-l si rugase sa-i pazeasca putin spatele.
Ridica privirea spre el, cand auzi cele spuse, si se minuna mai ceva ca prima data, de bunatatea acestui mutant, care chiar il putea asemana usor cu un om simplu.
-Cred ca am deranjat destul de mult, si nu cred ca ceilalti vor fi de acord cu sederea mea, impreuna cu un instructor, o sa-mi gasesc pur si simplu o alta camera, dar.. dupa ce trece acest potop. Se stramba el putin, si apoi trase adanc aer in piept, continunad sa-i vorbeasca: - Va rog, domnule Nightcrowler, daca ati putea sa nu spuneti celor din academie, de cele intamplate, vreau sa zic, despre venirea mea in camera dumneavoastra. Noi toti facem pregatiri de cam o saptamana pentru venirea dumneavoastra, si nu cred ca as fi iertat prea repede, daca s-ar afla cum m-am comportat.. isi termina acesta replica, muscand puternic buza inferioara. In ce naiba intrase?
Il urmarii, pe prof, cum se aseza la calculator, continuandu-si treaba de dinainte ca el sa-l deranjeze, si il lasase complet fara grai, cand auzi cele spuse, si mai ales faptul ca putea vorbii asa cu dictie, preocupandu-se de altceva.
"Wow e chiar bun" gandi el rapid, cand profesorul ii descoperii puterea, si chiar si faptul ca nu prea e antrenat.
-Da, asa e.. ce repede m-ati citit, sunt impresionat. Dar pe langa puterea asta, am si abilitatea de a fura puterea altor mutanti, doar prin atingere. Scosese jucaus limba spre el, indreptand un deget in sus, dupa care il duse, spre buze, sufland spre varful sau, ca si cand ar fi fost o arma, abea folosita.
Urmatoarea fraza a instructorului, il bucura nespus, caci zambii larg, si incepu sa multumeasca de mai multe ori, facand cativa pasi in fata, vrand sa vada dulapul despre care brunetul ii vorbea, incepand sa-l admire, in exterior si interior.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyVin Dec 21, 2012 5:51 am

Isi indrepta intr-un final privirea spre acesta, ridicand curios din spranceana cand auzise de acele pregatiri. De ce toata lumea se ambala atat de mult pentru el? Nu era o persoana atat de importanta incat sa merite toate acele lucruri si o astfel de asteptare. Era doar un instructor si un savant care, partea asta de meserie nici macar nu avea sa o practice, poate, cu restul celor de-aici. Totusi, nu avea sa ii judece pentru asa ceva; fiecare avea dreptul sa-l primeasca asa cum vroia. Dar totusi, nu vroia sa cauzeze prea mare deranj cu venirea lui. Deja o facuse destul si lui nu ii prea placea sa deranjeze.
Faptul ca tanarul ii vorbea cu ''domnule'' demonstra manierele pe care acesta le avea insa, il cam zgaria pe timpan. Avea doar 22 de ani, era foarte tanar si nu era pregatit pentru astfel de formalitati venite din partea cuiva care era mai mic, poate, cu doar cativa ani, nimic mai mult. Agitatia de care blondul suferea il amuza intr-un fel pe brunet si parca ii amintea de cum era el cand era doar un pusti. Deja putea spune ca avea sa petreaca un timp foarte placut alaturi de el si nu avea sa regrete faptul ca il primise in camera sa; compania acestuia avea sa il incante foarte mult de-acum incolo.
-GD, te rog, spune-mi doar Nightcrowler. Am doar 22 de ani, nu sunt chiar atat de batran incat sa fi atat de formal cu mine. Trateaza-ma ca pe oricare persoana de-aici. Nu am nimic special incat sa merite un asemenea respect si asemenea pregatiri. Ar fi trebuit sa o luati putin mai usor.
Chicoti amuzat ca apoi sa se opreasca din treaba lui si sa il urmareasca pe pusti cu privirea, stand comod pe scaun. Putea sa-si continue treaba si mai incolo; acum il interesa prezenta pustiului in acel loc, in compania sa.
-Ma bucur ca tu ai fost repartizat ca sa-mi prezinti locurile astea. Imi place de tine, esti un pusti chiar de treaba si sunt sigur ca ne vom intelege foarte bine insa, ma bazez pe tine ca sa le spui si celorlati sa nu fie atat de formali si sa ma trateze ca de la egal la egal; mi-ar place foarte mult asta.
Se ridica de pe scaun si se apropie de cutiile goale de langa pat, strangandu-le, astfel incat sa mai elibereze putin si sa se asigure ca ele nu aveau sa-l incurce pe blond.
-Deti niste puteri foarte impresionante insa, te avertizez: nu-mi copia puterile. Mi-au trebuit multi ani ca sa le stapanesc iar ele te-ar coplesi si ai face mult rau, atat tie cat si celor din jur. Am abilitatea de-a ma teleporta pe distante foarte mari iar din palmele mele pot emite nori negrii, toxici, ce creaza cosmaruri de neinchipuit si moarte intr-un final daca cel pe care mi-am folosit puterile a fost expus mai mult decat ar trebui la acel nor. Ca sa controlezi norii astia, am stat izolat timp de patru ani si cu greu am reusit.
Recunoscu in cele din urma, ca apoi sa termine cu stransul cutiile. Nu era deloc mandru de puterea asta insa, nu el o alesese si trebuia sa se resemneze. Nimeni nu alesese sa fie mutant, sa fie atat de diferit fata de restul oamenilor insa asta ne facea pe noi puternici: faptul ca putem razbate peste orice dificultate pe care o intalnim.
Se aseza iarasi la pc, continuandu-si instalarea, mai avand doar putin.
-Dupa ce termin aici, poate vei vrea sa ma insotesti la cantina. E timpul pentru micul-de-jun si eu sunt flamand!
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyDum Dec 23, 2012 9:37 am

Pentru cei din academie, fie ei intructori sau elevi, insemna mult ca un alt mutant strain sa se alature. Era ca si cum ti-ai gasi un frate sau o sora dupa foarte mult timp. Academia era special facuta, nu numai ca sa invate toti sa se apere si lupte, si sa-si cunoasca puteriile, iar pentru altii sa le descopere, ci ca sa fim toti o familie. Genele umane, nici ca le-am avut, sau poate cei transformatii in mutanti, au uitat sa le foloseasca, tocmai de aceea sa iubesti o familie si sa o ai, face parte din umanitatea lipsa a lor. Academia este familia fiecarui mutant, caci acolo ei sunt la fel, si isi inteleg durerile. De indata ce se afla, ca pe continentele Terrei, mai exista un mutant, ce nu ne-a descoperit, este bine venit cu bratele larg deschise, si la propiu si la figurat. Iar un intructor este si foarte important intr-o academie, fiecare mutant elev trebuie sa fie invatat sa foloseasca puteriile, si pentru fiecare trebuie cate un instructor, specializat in puterea sa.
-Ok, am sa te strig Nightcrowel de acuma, si sper ca nu te deranjeaza daca iti vorbesc la per-tu. Iar, despre pregatiri, ei bine, pentru noi inseamna mult cand cineva vine aici, cineva care este ca noi. Inseamna ca ne inmultim familia, si trebuie sa aiba o sedere linistita ca nu cumva sa ne paraseasca...cum au facut multi altii. Isi spuse acesta gandurile, fatza de noul instructor, incheindu-si replica, cu voce joasa, amintindu-si inca de plecarea primului sau profesor, pe care il iubea nespus. Nu vroia deloc, sa patrunda in memoria amintirilor neplacute, pe care le ascundea chiar si fatza de el, si isi ridica fruntea sus, afisand un zambet pasnic pe chip catre Nightcrowel.
Zambii usor, la replica acestuia, prinzand o culoare rostiatica pe obraji, cand auzi complimentele ce i se aducea, chiar neastepatndu-se la asta.
-Uite, facem asa, eu nu iti spun "domnule" si tu nu-mi zici "pusti" ok? Chiar sunt mare, si stiu multe, desi varsta e mica, am doar 18 ani, si numai am mult pana la 19. Se imbufna acesta, prefancadu-se usor suparat, de felul cum Nightcrowel il considera - un pusti.
-Ma bucur mult, ca ai prins deja incredere in mine, si sper sa nu te dezamagesc, si imi voi da toata silinita sa fiu un ghid bun pentru tine. Zambii spre el, facand aceste promisiuni, de care nici chiar el nu era sigur, caci era o fire neindemanatica, iar sub influenta stresului si panicii facea multa zarva.
Il privii cand incepu sa stranga acele cutii, repezindu-se catre el, ajutandu-l sa le ridice. Nici lui nu-i placea sa se faca multa zarva, pentru dansul, si doar ii placea sa se descurce singur cu ce are.
Ramasese uimit si putin infricosat, pe pielea lui incepeau deja sa circule fiori reci, care-l faceau sa tremure, cand auzi ce puterea poate detine respectiva persoana din fatza sa. Cum poate ca cineva cu o personalitate atat de dragalasa, amabila, respectuasa, sa aiba o putere atat de sumbra, care chiar sa aduca moartea? Nu vroia sa-si raspunda intrebarii, fiind mai mult ca sigur, ca multe din personalitatile si puteriile mutantilor provin dintr-un trecut sfasietor.
-Nu-ti face griji Nightcrowel, si eu sunt destul de atent pe cine ating, ca sa fur puterea, si de multe ori sunt si speriat cand fac asta, pentru ca nu stiu cat de puternica e, si cum o pot controla, dar sper ca intr-o zi, sa devin un mutant de elita, si sa stiu sa fac asta. Vorbii acesta, timp in care, isi lua bagajele, si le puse pe pat, deschizandu-le.
Incepu sa umble printre hainele din rucsac, vrand sa se apuce sa le aseze in noul dulap, care era destul de spatios, dar vocea instructorului ii atrase atentia, intorcandu-se curios spre el.
-Hmm, si mie la fel -isi duse acesta mana la burta- banuiesc ca lucrurile mai pot astepta, dar daca nu te superi, as vrea sa ma schimb, inainte sa plecam. Reusii sa puna doar aceea bluza in dulap, si cauta prin bagaj, un tricou pe care sa-l ia pe el. De cand plecase din camera lui, avea pe el, doar o pereche de pantaloni negrii, iar in partea de sus a corpului, purta doar maieul alb cu care dormise.
Nu se sfii, sa-si dea jos maieul, in fatza profesorului, doar nu avea nimic de ascuns de pe pieptul lui, decat ca avea zgarieturi si vanatai, dar asta era o nimica toata. Impaturii maieul, pe care il puse in bagaj.
-Imi pare rau, ca trebuie sa participi la vizionarea acestui streaptease, spuse el, zambandu-i pervers, mai apoi continuand: dar sper ca am un abdomen frumos, pentru privirea ta.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyDum Dec 23, 2012 11:00 am

Il asculta cu atentie pe blond, zambind calm in timp ce el vorbea caci, sincer sa fie, ii placea sa poarte o conversatie cu acesta. Era amabil si spunea lucruri interesante si nu ii pasa daca avea sa fie judecat gresit sau nu de catre brunet caci, se parea ca se obisnuise deja cu gandul ca Nightcrowler nu avea sa faca un asemenea lucru. El nu era aici ca sa judece pe altii ci sa-i ajute cat de mult putea, in egala masura, caci toti erau egali in ochii brunetului: de la studenti pana la instructori. Nimeni nu facea exceptie si avea sa ramana pana ce, prin absurd, cineva il va face sa-si schimbe parerea.
-Promit ca nu am sa-ti mai spun pusti.
Chicoti amuzat cand observa ca acel cuvant il deranja pe blond insa, de-acum nu va mai avea sa-l numeasca asa. O sa-i spuna pe nume, ca toti sa fie impacati si fericiti.
-Va inteleg teama. Este foarte greu sa pierzi pe cineva la care ai tinut, care este ca tine si care a insemnat ceva in viata ta mai ales cand noi suntem mutanti iar oamenii ne alunga deci cautam refugiu printre cei ca noi insa, GD, pot spune cu mana pe inima ca eu de-aici nu am sa plec. Asta imi este casa pentru tot restul vietii. Aici vreau sa raman, atata timp cat voi fi bine primit si nimeni nu va dori sa plec. Pana si eu am nevoie de o familie iar aici, am gasit-o, si am sa lupt pentru ea.
Spuse serios caci intelegea cat de importanta era acea familie pentru mutanti si nu vroia ca sa plece de-aici. Deja se simtea in largul lui si deja se atasase de locul asta si de blond in special.
Il intelegea cand spunea ca ii este frica si avea si de ce insa, avea sa-l invete cum sa-si controleze puterea si asa nu va mai avea de ce sa ii fie frica.
-Nu te teme, vei invata foarte repede cum sa iti controlezi puterea si nu ai sa te mai temi. Iti promit.
Ii facu scurt cu ochiul si isi intinse picioarele, punandu-l unul peste celalalt, tinandu-si mainile impreunate pe abdomen, astfel stand mult mai comod pe scaun in timp ce il privea.
Ranji larg cand ii auzi ultima replica, ca apoi sa priveasca scurt in jos, usor ironic, apoi sa-si indrepte privirea iarasi asupra lui, pastrand pe buze un ranjet strengaresc.
-Mie nu-mi pare chiar atat de rau: privelistea e foarte placuta.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyDum Dec 23, 2012 11:30 am

In sfarsit facuse un lucru bun in acea dimineata. Il intampinase, cum trebuie, dupa cum se simtea, pe noul instructor, si probabil taraboiul de cand se trezise, va fi eclipsat de fapta buna ce o facuse. Sau doar asa avea impresia. Insa noul instrcutor, ii promisese ca nu-l va lasa sa intre in belele, si-l va fi iertat pentru fapta de dimineata, deci in sinea lui rasfula usurat, de parca o piatra i-a fost indepartata de pe inima.
Ii multumii printr-un zambet scurt, in loc de "multumesc" cand Nightcrowler ii promisese ca porecla aceea va disparea din vocabularul lui, cand va avea o conversatie cu acesta. Deja se simtea mult mai bine in compania noului coleg si noului instructor venit in academie.
-Ma bucur sa aud asta, abea astept sa le vad bucuria si celorlalti care vor auzi asta, si bucuria ta de a sta aici. Ii zambii intr-un mod foarte dulce, la discursul ce proful il facuse, simtindu-se mandru ca daduse de asa o persoana, si ca se intampla ca aceasta persoana sa se alature academiei lor. Desi erau mutanti, si asta ii despartea de lumea normala, era un lucru chiar fascinant si norocos pentru ei. Ei, pe langa oameni, simteau compasiune si iubire, chiar si pentru un strain, pe langa umanitatea aceea, ce se fura si injura in fatza. De asta, el se simtea norocos, pe langa acesti mutanti, ca Nghtcrowler. El nu fusese niciodata in lumea oamenilor, si din cate auzi, nici nu vrea sa se duca vreodata, de frica sa nu omorat cu bestialitate de oameni, dar adevarata frica se afla in ochii oamenilor, cand le descopereau puterile.
Zambii fericit, si il aproba printr-un semn al capului, cand auzi ca el avea sa-l invete trucurile puterilor sale. Nici nu putea sa-si aleaga un instructor mai bun.
Primii semnul ochiului, intr-un mod pervers, langandu-si buzele, si se opri in a-si pune tricoul pe el, facandu-l ghem in pumnul sau, auzindu-i replica. Zambii pervers, in timp ce facu pasi mici catre scaunul unde Nightcrowler statea, punandu-si si manusile pe maini, evitand astfel sa-i ia din greseala puterea.
-Ma intreb oare si de privelistea ce noul meu coleg de camera, mi-o va oferii. Ii spuse cu o voce scazuta, senzuala, aruncadu-i profesorului o privire perversa, in timp ce isi apleca corpul, ca sa ajunga la acelasi nivel cu privirea lui.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyDum Dec 23, 2012 12:03 pm

Ranjetul i se mari cand l-a vazut pe blond lingandu-si buzele si cand acesta s-a apropiat de brunet, lasandu-se la acelasi nivel cu cel al lui Nightcrowler. Situatia incepuse sa ia o intorsatura foarte placuta pentru brunet, mai ales ca privelistea pe care o avea in fata ochilor era una chiar pe placul sau.
Intelegea ca blondul ii impartasea perversitatea si ca si pe el il atrageau persoanele de acelasi sex, lucru care il incanta, iarasi, pe brunet. Isi musca lasciv buza inferioara in timp ce il privea patrunzator in ochi, aplecandu-se usor in fata. Odata ce Nightcrowler este provocat, indiferent de natura provocarii, nu dadea inapoi si nu se lasa mai prejos sub nici o forma.
Ii cuprinse barbia intre degetul aratator si cel mare, continuand sa-l priveasca adanc in ochi, stand la cativa centimetrii de chipul lui.
-O priveliste de vis, te asigur.
Se ridica brusc si il impinse pa pat, brunetul ramanand in picioare in fata acestuia, avand acelasi ranjet pe buze.
Isi prinse marginile bluzei cu mainile, tragand de acestea pana cand o dadu jos, lasand la iveala un bust perfect lucrat dar care avea o cicatrice aproape de inima, o cicatrice in rotunda, dar cu margini usor ascutite, ca acea urma pe care fulgerul o lasa asupra pamantului atunci cand loveste. O cicatrice care ii va aminti mereu de trecutul sau, de acea noapte si de ce-a urmat.
Lasa bluza sa ii cada din mana in timp ce s-a apropiat mai mult de pat, pana cand s-a urcat in el, stand deasupra blondului.
-Deci, privelistea este una placuta?
Intreba pe un ton pervers in timp ce continua sa ranjeasca, tinandu-si mainile langa capul acestuia, sprijinindu-si greutatea in ele, ca nu cumva sa-l striveasca pe blond. Nu era chiar atat de usor cum parea.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyDum Dec 23, 2012 2:09 pm

Nu se gandea nicio clipa, ca va ajunge sa-si arate latura perversa tocmai lui. Era constient de ceva timp, ca are o atractie si pentru baieti, dar nu-si putea da seama, ce ar fi putut iesi din atractia intre el si profesor.
Stia ca incepea sa-si provoace instructorul, inca de la semnul muscarii buzelor. Deja chiar numai era cale de intoarcere, si nici ca vroia una. Isi simtii barbia curpinsa de degetele lui Nightcrowler, si atunci ii tresarii usor inima, inghitand in sec, lasandu-se admirat intru totul de tanar.
-Asta suna interesant rau, si devin foarte curios. Ii raspunse pe un ton pervers, afisandu-si un zambet intr-un coltz.
Se lasa ghidat de mainile profesorului, si chiar spre norocul lui patul era moale. In felul asta chiar putea sa verifice si pe ce anume va dormi de acum inainte, si dupa cum o luase totul, se parea ca va face mai mult decat sa doarma pe acel pat. Era putin speriat de chestia asta, fiind singurul baiat cu care se parea ca va avea o conexiune interioara, totusi cel sperie cu adevarat in acel moment, era puterea lui de a fura celalte puteri. Nu stia sigur cum va rezista, sa nu-i sarute macar o parte a corpului, sau buzele, dorindu-si asta cu ardoare cand tricoul lui Nightcrowler, a fost dat la o parte si a putut observa, ce bine facut era tanarul din fatza sa, in cat facu un gest necugetat de a-si linge buzele. Nu vroia sa puna intrebari, despre acea cicatrice, dar totusi nu arata atat de rau, il facea sa para dur si in acelasi timp sexy, in tocmai ca un tatuaj pe un abdomen bine lucrat. Putea spune ca avea acel piept de ciocolata. Cand profesorul isi lasa corpul sa cada peste al lui, il putea privii din nou in ochi, dar si cobori rapid, pe pieptul acestuia, bucurandu-se de o imagine mai marita acuma.
-Cred felul cum te-am privit si micile mele gesturi, au fost un raspuns destul de concret, nu crezi? incepu sa-si duca un deget printre patratelele acestuia, mangandu-i corpul, putin trist ca nu-l putea simtii piele pe piele.
-Cred ca tu esti cel norocos, care va trebui sa faca toata treaba... eu cam am mainile lagate... Isi ridica mainile deasupra capului, prinzandu-le una de alta, pe perna, si ii facu doar un semn cu ochiul. Spera ca baiatul a inteles ca nu-l poate atinge din cauza puterilor sale, si probabil asta va fi norocul lui Nightcrowler, ca va face ce vrea cu trupul lui.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyDum Dec 23, 2012 2:27 pm

Se bucura ca tanarului ii placea ceea ce vedea si ca acea cicatrice nu-l deranja desi, pe altii i-ar fi deranjat. El, personal, n-o prea baga asa mult in seama si nu considera ca aceasta ii afecta cu ceva imaginea insa, nici nu putea sa spuna ca o adora din cauza amintirilor pe care le avea in legatura cu aceasta.
-Ma bucur si... nu iti face griji; o sa am grija de absolut tot.
Era trist, intr-un fel, ca blondul nu il putea atinge insa, asta nu era un capat de drum. Acum era si mai motivat sa-l invete sa-si stapaneasca puterile si, spre norocul sau, acea putere era chiar usor de stapanit caci era involuntara si nu tinea de atitudinea aprinsa a acestuia, precum puterea de-a controla focul. O sa-l suprinda pe blond cat de repede va invata sa nu mai fure puterile decat din pura vointa iar atunci, totul se va schimba caci va putea atinge o fiinta fara sa-i fie teama ca ceva rau va iesi din asta.
-Scumpule, in doua zile ma vei putea atinge cat de mult vei dori, ti-o jur. Insa, acum, lasa totul pe seama mea si, iti promit ca ai sa gusti din Rai.
Spuse pe un ton provocator in timp ce-si duse mana pe abdomenul acestuia, mangaindu-l intr-un mod excitant. Pielea acestuia era foarte fina si placuta atingerii incat nu se putea opri din ceea ce facea. Ar fi dorit atat de mult sa-l sarute insa stia ca nu era o idee buna asa ca isi lipi buzele de gatul acestuia, sarutandu-i anumite locurile, muscandu-l usor, sugand acele portiuni ca apoi sa-si treaca excitant limba peste micile muscaturi.
Mana lui cobora spre mandria acestuia, cuprinzand-o prin materialul pantalonilor, frecand-o astfel incat sa-i ofere o senzatie cat mai placuta.
Nu stia daca mai facuse asa ceva cu cineva inainte insa, nici ca-l interesa. Prezentul era cel mai important iar in prezent, brunetul avea sa-i arate ca nu era bun numai ca profesor sau ca mutant, ci ca era bun si la pat.
Cobora cu saruturile pe pieptul acestuia, trecandu-si limba peste sfarcul lui drept, cuprinzandu-l intre dinti, rontaindu-l excitant, sugandu-l posesiv in timp ce mana brunetului se strecura in pantalonii si boxerii acestuia, avand acum o mai mare libertate in miscari, putand, si chiar, frecandu-i mandria mai repede, pe o portiune mai mare.
Vroia sa-l faca sa o ia razna, sa-i geme numele cat mai tare posibil, sa-l vada pierdut in placere, in bratele lui si sa nu regrete nici macar o clipa ca-l lasase sa faca asta.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyLun Dec 24, 2012 12:10 pm

Pe el nu-l interesau semnele de pe corp, ci doar ce vedea in mare parte, restul erau minoritati, iar spre norocul sau, prinse un baiat de peste nota 10, cand venii vorba despre corpul lui. Era perfect ce vedea, insa incepea sa-si puna intrebari serioase, despre ce ascunde acesta in acei pantaloni stramti. Zambii fericit, dar si marsav, cand auzi replica tanarului. Da, era cat de cat satisfacut cu gandul ca va primii placere din partea lui, dar era si trist ca nu putea atinge ceea ce avea in fatza sa, ci doar cu manusile, si chiar nu era acelasi lucru. Nu putea spune ca e ghinionist, ba chiar, primea ceva fara sa faca nimic, decat sa stea intins, si sa se lase exploatat de privirea si mainile profesorului.
Marii ochii, cand auzi cele spuse de instructor, si chiar se bucura in sinea lui, cand auzi ca va fi posibil sa-si controleze aceea putere, si doar dupa voia lui sa imprumute altele. Dar cel facea cu adevarat fericit era inceputul frazei - "scumpule". Il facu sa se topeasca nu alta, si chiar isi lasa capul pe spate, scufudandu-l in cearsaful alb de pe pat.
Imediat ii simtii micile saruturi in care era scufundat, respectiv pe abdomen si pe gat, iar cand buzele profesorului urcasera la gatul lui, vocea plina de gemete, incepu sa imbibe camera melodios.
Cand isi simtii mandria acaparata de mangaierile palmei lui, spatele incepu sa-i tremure usor, arcuindu-se, si incercand din greu sa-si abtina gemetele, insa chiar era imposibil. Vroia sa-i arate professorului, ca nu poate fi asa usor controlat si excitat, dar Dumnezeule, pe cine putea mintii?
Incerca sa-si tina mainile deasupra capului pe perna, acolo unde le si asezase, imagindu-si acele catusi ce-i legau inchieturile de zavrelele patului, dar parca cu orice miscare a baiatului, vroia sa-l opreasca, sa-l atinga, sa faca orice, doar nu sa le tina nemiscate.
Deja numai putea sa mai opreasca niciun geamat, cand buzele lui Nightcrowler, ii violau unul din sfarcuri, cu saruturi tande, dar si muscaturi salbatice. Mana profului, incepu sa intre in "Zona interzisa" si chiar sa se faca bine-venita acolo, nu ca nu ar fi fost asa, dar de o oarecare teama GD isi apropiase picioarele, cand acesta ii prinse barbatia in mana. Se adapta repede, si incepu sa iubeasca fiecare actiune ce partenerul i-o oferea, de la sarutul pieptului, pana la managierea organului sau care devenise in scurt timp intarit. Se putea observa chiar pe el, placerea ce-l imbata, incepand sa se ude la gat, si sa-si mareasca volumul gemetelor, marindu-le si ca numar.
Ii placea la nebunie, micul viol al profului.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Nightcrowler

Nightcrowler


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptyLun Dec 24, 2012 12:31 pm

Ceva incepuse sa-i spuna ca pustiul nu era chiar atat de expert pe cat se credea in relatiile cu persoanele de acelasi sex. Se excita atat de repede iar asta era de-a dreptul dragalas pentru Nightcrowler care era incantat pana peste masura de partenerul sau. Nu putea sa se planga de absolut nimic-exceptand faptul ca acesta nu putea sa-l atinga- avand un partener ideal pentru cineva care adora inocenta dar si perversitatea in acelasi timp, brunetul gasindu-le pe amandoua la blond si avea sa-l rasplateasca peste masura.
Mana lui continua sa se miste pe organul acestuia, deja intarit de pe-acum, marind putin ritmul, oferindu-i cel mai bun hand job din viata acestuia. Pana si propiul organ incepuse sa se intareasca si, sincer sa fie, avea cu ce se lauda. Simtind ca era timpul ca lucrurile sa ia o alta intorsatura, brunetul ranji larg, retragandu-si mana, revenind cu chipul deasupra celui al blondului, privindu-l adanc in ochi.
-Sa nu iti fie teama, ai incredere in mine. O sa-ti placa ce va urma.
Ii facu scurt cu ochiul si apuca atat de marginea pantalonilor cat si a boxerilor, dandu-le pe amandoua jos, lasandu-l pe blond complet nud, adorand ceea ce vedea. Ranjetul i se mari si, isi lipi buzele de pieptul lui, trasand o dara fina de saliva din punctul ala pana aproape de mandria acestuia, pe care o lua iarasi in mana. Incepuse sa o frece iarasi insa, de data asta lent, strangand-o usor in palma, stiind ca asa avea sa se simta mult mai intens. Isi inchise ochii si isi apleca chipul, sarutandu-i capul organului, trecandu-si limba de-a lungul lui ca apoi sa o cuprinda cu buzele si sa faca miscari de dute-vino pe toata lungimea acesteia.
Cine ar putea rezista la un asemenea lucru? Cu siguranta nu blondul lui care nici macar nu isi putea controla gemtele insa, le adora.
Continua sa isi miste si mana in cercuri de fiecare data cand buzele ii ajungeau la capat, presandu-le apoi de organ pana ce ajungea aproape de capat, continuand sa faca asta intr-un ritm mixt: cate-odata lent, cate-odata rapid, apoi iarasi lent si iar rapid.
Sus In jos
G-Dragon
Admin
G-Dragon


Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/12/2012

Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] EmptySam Dec 29, 2012 3:09 pm

Nu-si mai putea controla de tot vocea de aceasta data, simtind ca daca va scoate o propozitie, nimic nu se va intelege din ea, iar vocea ii va devenii ragusita, iar tot ce-i producea aceasta erau doar sunetele erotice melodioase. Mana profesorului calda si fina la atingere, ii viola de tot, mandria lui GD. Asta nu-l supara deloc, ba chiar il incanta la culme, atat de rau, ca talia lui, incepu sa se impinga necontrolata in sus, vrand ca mana brunetului sa se miste mai repede pe mandria lui. Nu stia ce-i cu el, daca doar prin atat se simtea al naibii de bine, gandindu-se prin ce cerurii va ajunge, cand se va conecta cu acesta. Nightcrowler isi scoase pana la urma mana din boxerii lui, asta parrca il inrtista si bucura in acelasi timp. Intristarea venea datorita faptului ca numai putea simtii placerea mainii lui atunci, fiind sigur ca daca il mai pompa de cateva ori, avea sa se trezeasca cu o surpriza calda si alba pe mana, iar fericirea ii venea, ca sunetele i se potolira, doar mai suspina printre buze, scotand afara si aerul cald. Ii era chiar jena sa se prezinte asa in fatza lui.
Cand ii auzi replica, marise ochii, neestiind ce sa-i zica, si totusi avea mare incredere ca-i va placea mult continuarea actului. Se simtii nud complet, iar chipul sau ud ii prinse o culoare rozalie, jenandu-se in aceea clipa, ca trupul lui era privit de ochi straini. Incerca sa-si regleze aceasta jena, si isi lasa capul pe spate, inchizand ochii o data cu aceasta miscare.
Mana instructorului ii asalta din nou membrul, dar de data aceasta ii adusese si ceva in plus, ce-l facu sa se arcuiasca si sa stranga din dintii de la prima atingere a limbii umede. Stia sigur ca era limba lui, chiar daca nu-si deschidez ochii spre imagine. Avea varful ascutit, era moale si umeda, si destul de lunga, cat sa fie potrivita pentru un blow job. Si-ar fi forit mult ca acea limba sa se imperecheze cu a lui intr-un sarut salbatic.
Prin trupul lui deja treceau mii de fiori, cand isi simtii membrul ducandu-se intr-un loc atat de cald si umed, in caverna baiatului, iar gemetele nu se stapaneau sa apara. Buzele ii erau deschise complet, iar aburii calzii parca prindeau fiecare sunet, si apoi ii ddea drumul in aer, intr-un ecou cat sa ajunga si la urechile lui Nightcrowler. Era atat de bine, tot ceea ce ii oferea, aducandu-si aminte de ceea ce ia spus inainte de asta, apropandu-l acuma din cap, chiar daca acesta nu vedea.
Isi deschise pana la urma ochii spre el, putand observa aceea imagine, ce-l incalzii mai rau, privindu-si partnerul complet dus in placerea de a-l suge. Incepu iar sa-si impinga corpul de la talie in jos, inainte, introducandu-si barbatia pana in amigdalele sale, violandu-i gura. Mainile nu si le mai putu stapanii, iar una si-o duse direct in parul brunetului, prinzadu-l strans, dar nu cat sa-l doara, ci doar cat sa-i ghideze placerea. Cealalta mana era prinsa de cearsaful patului, adunand-o in pumn, si printr-un ultim sunet, si o ultima impingere, se elibera in gura acestuia, lasandu-i sa-i guste laptele.
Sus In jos
https://mutants.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty
MesajSubiect: Re: Sudden, just a new start [me&G-Dragon]   Sudden, just a new start [me&G-Dragon] Empty

Sus In jos
 
Sudden, just a new start [me&G-Dragon]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Rpg Academie :: Camerele-
Mergi direct la: