Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Searching for liquid drugs

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 5:38 am

Nu mai apucasem sa zic ceva caci iarasi am fost ridicat in aer si dus intr-o noua incapere fara sa apuc macar sa clipesc. Mi-am strans ochii cand se inchise usa si apoi i-am deschis ca sa il vad din nou pe baiat deasupra. Bine, deja era a doua oara intr-o singura zi, trebuia sa fie un record personal.
M-am simtit in scurt timp dezbracat si inconstient am si inceput sa tremur. Dupa bilutele intarindu-se, incat stiam unde se va ajunge in continuare, daca il mai lasam sa imi controleze corpul asa. La replica lui numai am vibrat, incepand chiar din genunchi si ducandu-se fiorul pana la stomac. Nu intelegeam de ce am reactii.
Nu am mai comentat la urmatoare replica, stiind ca am sa ma incalzesc curand. M-am intarit super-rau si nu ma asteptam sa mi se intample lucrul acesta. Dar dupa am dat sa ma ridic si m-am inrosit automat cand am vazut unde tocmai fusesem sarutat.
Am incercat sa ma ridic in scurt timp si sa ma trag inapoi, chit ca m-am incalzit repede.
- Eu nu pot merge cu asta pana la capat... i-am zis punand palma in fata mea, ca si cand doream sa o tin numai in aer. Scuze.
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 7:17 am

Atmosfera i se parea prea obisnuita, asa ca batu din palme, luand doar cateva secunde pana ce becurile puternice se stinsera, iar in locul lor aparura unele mai slabe. Ii placeau ledurile cu comanda vocala, numai ca in loc sa vorbeasca, isi folosea palmele. Se apleca asupra lui Magnet iarasi, continuand ce incepuse. Il saruta incet si atent, punand un deget peste elasticul boxerilor. Cand dori sa ii dea jos, agitatia lui il facu sa tresara. Replica il cutremura putin, iar scuza il facu pana la urma sa se opreasca.
Ofta scurt, oarecum dezamagit, apoi intinse mana si lua bluza de pe jos, asezand-o pe pat. I-o intinse apoi, lasandu-l sa se imbrace.
-Daca tu nu vrei, nu am de gand sa te oblig, domnisorule. Asta s-ar numi viol, iar eu nu violez pe nimeni.
Ii facu cu ochiul, asezandu-se in fund si ducandu-si palmele in spate pentru a se sprijini. I se parea o pozitie foarte relaxanta, de aceea o si folosea atat de des.
-Magnet, sa stii ca nu sunt asa egoist cum probabil ti-ai facut tu impresia, dar chiar nu poti lasa lucrurile sa curga de la sine?
Ridica un deget in aer, miscandu-l ca si cum era dezamagit, apoi reveni la pozitia initiala. Se dadu jos din pat si decise pana la urma sa aprinda becurile, analizandu-si propria camera ca si cum ar fi fost pentru prima data cand intra in ea. Era ordine, poate doar pe birou unde se aflau cateva carti insirate si pagini scrise; nimic mai mult. Fugi pana in bucatarie, lua doua pahare si o sticla de alcool, apoi se intoarse la fel de repede si se puse iarasi in pat.
-Asta daca nu esti cu cineva. Pff, nu m-am gandit la posibilitatea asta. Serios, pari ca si cum ai nevoie de distractie. Si stii si tu la ce ma refer cand spun asta. De aceea am si actionat.
In timp ce turna, ridica o spranceana pentru a-i vedea expresia sa inteleaga daca s-a prins de replica lui.
-Dar poate esti cu cineva si doresti sa pastrezi fidelitatea.
Incepu a rade, apoi ii intinse un pahar, pe celalalt luandu-l el. Gusta de cateva ori, fugi sa aduca gheata, apoi se intoarse si puse cateva cuburi, intinzandu-i si lui.
-Asta e o prostie. Nu cred in dragoste! Dar ce tot zic? Am reusit sa iubesc si eu... candva.
Amintirile impartasite nu-i stateau in caracter, asa ca nu mai continua propozitia si se rezema pe spate, de perete.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 9:58 am

Am clipit din ochi cand luminile s-au stins in jur. Am avut insa noroc ca se oprise imediat ce mi-am cerut scuze si am rasuflat usurat. M-am imbracat chiar de cum mi-am primit bluza si mi-am pus imediat pantalonii mai bine. Atunci cand mi-a zis prima lui replica am ridicat o spranceana, oarecum intrebator.
- Nu pari... am soptit incet, desi vorbeam sincer si chiar doream sa o zic mai tare, dar parca ma temeam sa nu il supar.
Cand am terminat cu imbracatul, m-am asezat si eu mai bine ascultandu-l.
- Mi-ai aratat cam cinci personalitati intr-o singura zi, care nici nu s-a terminat. Mult mai putin de atat sigur a fost. Iar tu ma intrebi daca nu pot sa las lucrurile sa decurga de la sine? Tu ce-ai face in locul meu?
Mi-am dus picioarele pe parchet cand baiatul se ridica ramanand in fund pe pat, pana ce camera s-a luminat mai rau, dintr-o data. Apoi plecase si am oftat putin, punandu-mi mana la cap. Bine, probabil se simtea aiurea ca a dat-o in bara cu mine si eu eram in acelas sentiment, caci ma simteam aiurea pentru ce am facut. Mi-am dat dupa mana la o parte, caci incepusem sa ma bat cu degetul in frunte, o prostie ce o faceam atunci cand gandeam sau ma simteam vinovat. Nu mai durase mult caci usa iar fuse deschise si proprietarul camerei pasi inauntru, venind direct in pat.
- Nu chiar sunt cu cineva...! Doar ca i-am promis cuiva ca nu voi face niciodata asta. Nu sunt genul care sa isi incalce promisiunile. Posibil sa am nevoie, nu m-am gandit vreodata la asta... am spus, ducandu-mi putin privirea inspre tavan, apoi am lasat-o jos. Si cu privitul in ochi aveam o problema cand eram derutat.
- Dar ti-am zis ca nu pot merge cu asta pana la capat. Nu as vrea sa fii dezamagit.
Am luat in mana paharul cu alcool intins spre mine si l-am tinut pentru inceput in mana. Cand a venit din nou, tura aceasta cu gheata, am luat-o si am pus-o in bautura, dupa care am asezat-o pe noptiera lui. Am luat o gura din lichid, punandu-l putin deoparte.
- Nu crezi in dragoste desi ai trecut prin ea? S-a speriat de tine si a fugit? Am glumit apoi, dar m-am abtinut sa rad, caci probabil ii trezeam nervii.
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 10:37 am

Continua sa bea si sa isi umple paharul pana la jumate, apoi il dadea iar pe gat. Gustul alcoolului il mai calma. Intr-adevar devenise putin nervos, dar spre uimirea lui, se controla repede.
-Oh, ai mare dreptate. Sunt un prefacut, un porc si un nesimtit, rosti fara a folosi un ton anume, in momentul in care Magnet ii dadu replica in legatura cu personalitatile sale.
Arata cu degetul spre el, balansand paharul cu mana cealalta. Zgomotul cuburilor de gheata ii placea. Dupa ce bau si se simtea indeajuns de ametit, lasa sticla si paharul gol deoparte si se ridica din pat.
-Ai mare noroc ca nu ti-am bagat-o inca, pentru ca este foarte foarte mare! il avertiza, luandu-l de barbie si strangand destul de tare cand ajunse in fata lui. Se apleca peste el, aratand superioritate, punandu-si o mana peste organul sau ca si cum dovedea marimea de care tocmai pomenise.
-Arati bine, asta explica de ce ma tot dau la tine. Hmm... Chiar vreau sa te am, asa ca nu te gandi ca o sa scapi de mine prea repede, Magnet.
Ochii i se cam inrosisera de la alcool, insa la cat bause, era invatat. Cu toate astea, era putin ametit iar unele replici nu le gandea chiar atat de bine si actiona sub influenta whiskeyului pe care il bause.
Se apropie de buzele lui pofticios, dar nu le facu nimic si continua sa inainteze pana ajunse la ureche. Ii linse lobul, apoi se juca cu el intre dinti. In acest timp, ii dadu drumul si barbiei, miscandu-i capul intr-o parte ca sa-si poata face numarul mai bine.
-Ti-e frica de mine, Magnet?
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 11:49 am

Cand l-am urmarit la cat de repede bause paharul cu alcool, incepeam sa ma intreb daca nu avea sa se ameteasca. Deoarece sa bei repede si in cantitati mari stiam si eu ca nu e de bine. Dar am facut si eu prostia de a-mi relua paharul in mana si a-l da imediat pe gat, ca sa nu mai las nici o picatura in el.
Atunci cand incepea sa se jigneasca, aveam tendinta sa il dezaprob, dar nu erau nici argumente valide ca sa zic ca nu e asa. Astfel am tacut. Ba din contra imi venea sa ii si zic “da,asa-i” iar gandul acesta ma amuzase putin.
La lauda de sine, chiar nu m-am mai putut controla si am ras automat.
- Stiam asta. Doar am simtit-o pe masa de la bucatarie. Ai uitat? L-am intrebat scotand limba afara, apoi am pus paharul inapoi de unde l-am luat. Iar dupa m-am simtit fortat sa ma uit fix la el cand venise inapoi, dandu-mi seama ca se ametise, in special cand veneau replicile urmatoare ce m-au facut sa rosesc.
Am tremurat cand s-a apropiat din nou de mine si mi-am inchis ochii imediat ce imi lines lobul, muscandu-mi buza. Apoi am simtit cum un suspin imi scapase printre buze imediat ce i-am auzit intrebarea.
- Frica? Sunt chiar ingrozit... i-am facut pe plac si in legatura cu raspunsul.
- Te-ai ametit, Taboo! i-am soptit incet apoi, stiind oricum ca se va intampla asta mai devreme sau mai tarziu dupa cum bause pana atunci.
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 12:04 pm

Ii placea sa se joace cu urechea lui de parca ar fi fost ceva foarte dulce, asa ca nu se opri dupa ce ii puse intrebarea. La cat bause, se simtea si el putin mai diferit si nu era chiar in apele sale, insa se considera norocos fiindca nu-l durea capul.
-Sa fii ingrozit? Nu mai spune, rase, ducandu-si o mana pe spatele lui si apucandu-i bluza intre degete. Limba continua sa i se joace pe ureche, urcand si coborand lent, incercand sa ii provoace cativa fiori.
-Nu sunt ametit... Nici macar nu am baut mult, se contrazise, insa cand privi spre sticla aproape goala din pat, isi dadu seama ca Magnet avea dreptate, insa nu ii zise nimic.
-Ia spune-mi, unde ai mai vrea sa te sarut?
Afisa o expresie perversa, alunecand cu limba pe gat, unde facea cerculete mici si mari, apoi ii dezgoli umarul si il saruta si acolo. Chiar ii placea mirosul pielii lui si nu stia daca e de la gelul de dus cu care se spala, sau pur si simplu mirosul asta il emana.
Se lipi cu tot trupul de el, ba chiar il impingea ca sa se asigure ca nu va fi dat la o parte. Cu toate astea, nu avea de gand sa fie agresiv. Nu de data asta. Se pare ca dezgropase o noua personalitate pe ziua de azi: manifestarile lui cand era beat.
Ii venea sa il dezbrace din nou, de data asta de tot, pana avea sa ramana fara nicio haina in fata lui, dar stia clar de ce se abtine. Nu primea acordul din partea barbatului pe care pusese stapanire cu buzele si asta il cam deranja. De obicei, cand punea ochii pe cineva si ajungeau in pat, nu se oprea niciunul dintre ei pana nu erau satisfacuti complet, dar cu tipul asta era diferit. Nu era destul de chipes pentru el? Sa fi fost oare atat de pretentios? Rase in sinea lui, sarutandu-i sfarcurile prin materialul bluzei.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 1:50 pm

Eram sigur ca va incepe sa rada cand i-am zis de ingrozire. Pe deoparte nici eu nu eram sigur de ceea ce afirmam. Am strans cerseaful imediat atunci, muscandu-mi si buza ca sa nu mai suspin. Dupa un timp am si inceput sa tremur din cauza fiorilor, vibram incontrorabil.
In momentul in care imi spuse ca nu e ametit, am ridicat o spranceana intrebator. Era ca mine? Credea in propriile lui cuvinte? Imi placeau saruturile de la umarul meu, incat capul parca s-a rotit singur. In clipa in care ma impinse m-am si dezechilibrat, ajungand sa fiu intins inapoi.
- Unde vrei... i-am raspuns cu intarziere la intrebare, apoi iar mi s-au intarit mugurii cand au fost sarutati. Ok, aveam reactii la el si asta nu putea fi de bine.
M –am aplecat mai in jos, pana ce am ajuns cu chipul la acelas nivel cu el si l-am privit direct, dupa care mi-am infasurat mainile in jurul gatului sau si l-am tras eu mai aproape. Am inceput sa ii sarut buzele mai pasional, dupa care l-am mangaiat pe ele cu limba. Nu m-am controlat pentru cateva clipe, apoi cand am realizat iarasi m-am dat inapoi.
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 3:21 pm

"Unde vrei..." ii rasuna in minte. Acea replica il facu sa-si intensifice zambetul pervers si sa-i muste sfarcul prin bluza. Urca spre buze, iar cand primi raspuns la sarut, facu ochii mari, mirat. In sinea lui se simtea bine, dar la exterior nu arata asta. Incepu sa rada mai discret cand se dadu inapoi, dar ce facuse el era un inceput.
Se rostogoli in pat astfel incat Magnet sa ajunga deasupra lui, cu picioarele departate, mai jos de talia lui. Se afla peste sexul intarit al lui Taboo, acesta sperand ca ii va observa excitarea. Se pare ca ajunsesera din nou intr-o pozitie incitanta, de data asta Magnet fiind deasupra.
-Daca n-ai siguranta prea multa pe tine, doar spune-mi, si o sa ma pun eu deasupra. Dar stii ce inseamna asta... si nu mai continua propozitia, doar ii facu cu ochiul.
Era a treia incercare pe ziua de azi de a face sex, iar daca nici de data asta nu reusea, si-ar fi dat cu ceva in cap, impropriu spus.
Il apuca de umeri si-l trase mai aproape, manifestandu-si dorinta printr-un sarut apasat si umed. Deveni pasional in scurt timp, fapt pentru care il facu sa-si aminteasca cum n-a mai sarutat pe nimeni asa. Ii trecu repede acest gand si lasa totul sa curga de la sine. Pana la urma, daca nu avea sa se intample nici de data asta, mai erau zile de acum inainte.
Taboo isi strecura mainile reci pe la spatele bluzei lui Magnet. Incepea sa regrete ca-i daduse haina si ca o imbracase, asa ca se simti nevoit sa o dea iarasi jos, insa nu o facu. I se parea mai interesant sa o faca el.
-Da-ti bluza jos... Si da-o si pe a mea, rosti pe un ton masculin si decis.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptySam Dec 29, 2012 2:45 am

Am gemut puternic imediat ce am simtit muscatura aceea, incat mi-am si arcuit spatele atunci, maraind neobservabil. Dupa o vreme, stateam deasupra sa si am fost socat de ce tocmai facuse, miscandu-ma putin i-am putut simti sensibilitatea si faptul ca era excitat. Incepeam sa cred ca indurase ceva pana atunci, nu gluma. Cand mi-a zis replica, ma uimi si mai mult, insa tura aceasta nu am mai aratat si la exterior asta.
- Tu esti sigur de asta? L-am intrebat foarte curios, mai mult nesiguranta asupra faptului pe care il facea mi se parea ca ma afecteaza pe mine, decat cealalta.
Peste cateva momente m-am simtit din nou aproape de el, primid un alt sarut, caruia i-am raspuns in acelas mod. Chiar saruta bine. Iar cand mana imi mangaiase spatele, corpul meu raspunse cu vibratii de la fiori. La comanda lui, chipul meu formase un zambet siret, iar altceva decat un “bine” nu mi-a mai trebuit sa zic.
Incepeam sa ma dezbrac mai intai, parca fara sa ma grabesc, iar cand am terminat, am dat haina mea intr-o parte, lasandu-mi partea superioara dezvelita. Pe urma, dupa cum mi-a zis am inceput sa il dezbrac si pe el de bluza, mai grabit putin. In clipa in care i-am zarit pieptul, privirea mea parca nu se mai dezlipea de imagine. Apoi mi-am simtit cum mainile se plimbau pe el, atingandu-i fiecare muschi sau pernunta de la abdomen, placandu-mi la culme sentimentul. Intr-o clipa am ajuns la gatul sau, incepand eu sa presar saruturi apasatoare pe pielea lui.
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptySam Dec 29, 2012 7:54 am

Taboo se alimenta cu gemetele, suspinele si vibratiile corpului lui Magnet, ceea ce-l facu sa adopte o expresie mandra. Bineinteles, nu avea sa existe nimic, doar cateva minute de placere.
-Ti se pare ca sunt genul de persoana nesigura? intreba superior, cu toate ca el statea sub.
Uimit, dar totusi fericit, nici macar nu-l ajuta atunci cand ii dadu bluza jos. Ba din contra, isi lasa mainile atat de grele si se impotrivea discret cand incerca sa o faca. Cand ramase fara material, se mai uita si el odata spre abdomen ca sa se asigure ca muschii nu fugisera de acolo. Cu o privire rebela, il saruta pe Magnet pe frunte cand acesta incepu sa il atinga atat de placut.
-Mh... Mi-au trebuit cativa ani sa le fac sa apara, zise, referindu-se la patratele. Dar vad ca nici tu nu esti mai prejos, continua, atingandu-i pieptul si coborand pana la abdomen, lasand varful degetelor sa se joace pe piele. Organul sau intarit ameninta rau persoana de deasupra, ce statea pe el, asa ca se deschise la pantaloni si incerca sa ii dea jos. Fara prea mult efort, reusi.
-Dezbraca-te tu, nu vreau sa te speri in vreun fel.
Spre deosebire de datile trecute, era putin mai atent si mai calm, iar asta se observa in vocea lui. Vru imediat sa-si dea boxerii jos, asa ca se mai uita in ochii lui Magnet, asteptand un raspuns din privire.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptySam Dec 29, 2012 10:44 am

Prima mea reactia a fost rasetul atunci cand ma intreba daca e o persoana nesigura. Nu avea idee, oare, de ceea ce tocmai a decis?
- Nu pari... i-am raspuns totusi.
Mi -am dat seama ca il atingeam necontrorabil si cand am auzit comentul, eram multumit ca ii placeau atingerile. Ochii mei se inchisera singuri imediat ce mi-am primit sarutul de pe frunte.
- Observ ca ti-ai lucrat corpul, nu gluma... i-am spus, in timp ce imi deschideam incet ochii. Dar cum altfel sa atragem priviri fara ele.
Schimbarea lui de personalitate recenta, ma deruta rau si chiar nu ma asteptam sa fie atat de calculat si linistit. Am clipit putin, insa, apoi, i-am ascultat din nou ordinul. Am inceput sa imi desfac pantalonii si i-am lasat sa alunece de pe picior, izbindu-i dupa, cu piciorul, mai departe.
- Asta da schimbare majora... comentasem iarasi si cand ma privi intrebator in legatura cu boxerii, am zambit aprobator, insa tot i-am dat mana la o parte, prinzand cu degetul marginile elasticului de la energie si i-am tras eu in jos, eliberandu-l complet. Atunci, cand il vedeam asa, mi-am putut da seama ca e perfect construit din cap pana in picioare. Pacat ca strica frumusetea aceea de trup cu personalitatea ce nu era tocmai de vis. Dar era de asteptat, cum perfectiunea nu exista.
Cum eram in apropierea gatului, mi-a fost usor sa ma dau din ce in ce mai jos si sa las urme umede cu varful limbii. Iar peste un timp am ajuns sa ii privesc membrul chiar in fata ochilor, placandu-mi lungimea lui. I-am sarutat varful, intr-un mod tachinator. Dupa care l-am prins in pumnul meu, intrebator, chiar daca ma miscam cat de cat.
Sus In jos
Taboo

Taboo


Mesaje : 51
Data de inscriere : 24/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyDum Dec 30, 2012 6:01 am

Se uita atent cum se dezbraca, admirand aceasta actiune de parca ar fi fost ultima. Erau aproape goi si asta il infiona cat de cat. De ce avea urata impresie ca nici de data asta nu vor apuca sa se dezbrace si sa o duca pana la capat?
Il privi in intregime, admirandu-l pe cel de deasupra discret, ca si cum ii apartinea.
Apuca sa rada sec la ultima lui replica, apoi isi duse mainile sub cap, stand cu coatele indoite pentru o pozitie mai buna, privind tot spectacolul. Modul in care incepuse sa il dezbrace i se parea foarte sexy, iar atunci cand ii fu dezvelit organul, parca se intarise si mai tare.
Scotea maraituri scurte si discrete cand incepu sa fie sarutat in acel mod. Bineinteles ca ii placea, pozitia sa spunea totul. Cand Magnet ajunse mai jos, isi trecu limba peste buze, simtind nevoia si mai tare sa priveasca ceea ce-i fcea barbatul de deasupra lui.
-Mrr... Ce-ti mai place sa te joci, constata Taboo, plimbandu-si malefic limba peste buze.
Mainile lui coborara spre fata brunetului, ii mangaiara obrajii, apoi se ghidara printre suvitele de par pentru ai atinge capul si a-l putea mangaia. Acest gest, impreuna cu sarutul oferit jos, reusi sa-i infioare pielea de pe picioare si de deasupra abdomenului. Nu observa la inceput, apoi deveni din ce in ce mai uimit. Daca statea sa-si aduca bine aminte, acum ar fi fost pentru prima data cand i se intampla asta. Realiza, totusi, ca ii place sa fie dominat, asa ca urmatoarea replica o spuse ca si cum juca rolul unui pasiv.
-Ah, imi place asa mult cand stai deasupra. Ma excita si mai tare...
Totusi, Taboo stia ca nu va ramane prea mult timp deasupra. Cu siguranta se dezlantuia pe parcurs si s-ar fi rostogolit inapoi. Pana atunci, profita de momentul prezent.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 EmptyDum Dec 30, 2012 11:46 am

Din nou ma simteam privit atuncea, insa tura aceasta era diferit, fiindca incepuse cam sa imi placa. Evident, ca nu aveam de gand sa recunosc lucrul acesta. Am chicotit usor cand pomenise de joaca si mi-am acoperit putin gura atunci. Iar atunci cand ma atinse ma simteam putin alintat, caci aproape ma lua mai rau valul. Apoi ultima sa replica ma facuse din nou intrebator. I-a disparut posisiunea asa dintr-o data?
- Inseamna ca ai pierdut mult pana acum. Nu crezi ca e mai distractiv cu joaca? I-am zis zambind foarte clar.
Am continuat sa imi misc mana pa intreg membrul sau, strangand pumnul rau la intervaluri, iar dupa o vreme, mi-am scos limba incepand sa dau cu ea, in urma mangaierilor. Trecusem in acelas mod ceva timp, pana ce i-am umezit barbatia complet, mandru de opera mea. Mi-am desfacut buzele suficient incat sa ii prind capul intre ele, sufland putin aer cald. Mi-a luat ceva pana sa imi ajustez gura numai potrivit si atunci am inceput sa cobor inainte, tot mai mult, deschizandu-mi pana si amigdalele ca sa il primesc complet. A trebuit sa imi inchid ochii, ca sa nu ma apuce o tuse puternica atunci.
Am asteptat putin si in final am inceput sa ma misc, cu precizie, incepand cu miscari lente, usoare, tot dandu-mi capul inainte si inapoi, simtindu-i rau gustul. Dupa ce mai trecuse ceva timp am si grabit miscarile, fara sa ma las pana ce nu am ajuns la nivelul meu maxim, iar ritmul devenea alert, simtind chiar eu cum il izbeam de fiecare data in propriile amigdale si deja imi dereglasem rau respiratia.
Nu aveam sa ma las pana ce nu imi simteam gura invadata cu o anumita substanta calda si alba, cu un gust puternic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Searching for liquid drugs   Searching for liquid drugs - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Searching for liquid drugs
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Rpg Academie :: Bucataria-
Mergi direct la: