Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~One day, with a full moon~[Private]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 12:11 am

Luna incepea sa se arate incetul cu incetul. Nu mai aveam misiuni astazi deci puteam sa ma odihnesc chiar daca nu doream asta. Trebuia sa fac niste mici investigatii despre niste criminali. Puteam sa aflu despre puterile lor mai ales pentru ca eu cu prietenii mei trebuia sa il confruntam in scurt timp pe acesta. Pasii ma duceau spre unul dintre sertarele care erau pline cu dosare iar in scurt timp am inceput sa caut printre ele. Mi-am luat cu mine dosarele la masa, am deschis si calculatorul din fata mea si incepusem sa citesc fiecare lucru folositor despre aceea persoana. Nu gaseam lucruri asa de interesante, care mi-ar fi folositoare in urmatoarele misiuni.
Un mic oftat imi iesii printre buze in timp ce palmele mi le-am pus pe frunte. Eram putin cam stresata din cauza misiunii mele care cam a dat gres.... dar pana la urma nu aveam ce face. Trebuia sa continui sa caut pana cand as fi gasit ceva interesant. Mi-am dus mainile pana la buzunarul blugilor de unde am scos un elastic pentru par. Intr-un final mi-am prins si parul iar dupa m-am ridicat usor in picoare pentru a ma plimba prin incapere, nedorind sa mai stau jos. Unul dintre dosare il aveam in mana,continuand sa il citesc deoarece gaseam lucruri foarte interesante si folositoare despre acesta. Se pare ca acesta a mai fost intr-o confruntare cu noi dar a fugit inainte de al putea prinde. Ce las! Acum nu mai conta asta,trebuia sa il prindem de data asta. Nu puteam sa lasam acest caz nerezolvat, deci aveam sa i-au eu acest caz. Poate primeam si ajutor...speram macar. M-am dus langa un birou, m-am lipit de el si am stat sa ma gandesc putin. Nu vroiam sa trezesc pe nimeni, poate ca lumea se culcase asa ca pentru un moment voi sta aici pentru a mai face investigatii iar dupa ma voi duce in camera mea sau la o mica plimbare prin aer liber.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 1:51 am

Ma plimbam cu tigara aprinsa pe coridorul intunecat, datorita noptii si rasfoiam cu mainile filele de plastic din ea, ce se aruncau lejer mai inainte.
Desi era noapte, prin parul meu tot erau o pereche de ochelari negrii, ce imi dadea suvitele dupa urechi. Am cascat, fiind aproape sigur ca era timpul pentru somnul meu, insa doream sa ma hotarasc la o masina noua de cumparat. Imi placea ce avea revista, insa tot nu eram hotarat daca sa mi-o iau sau nu. Totusi am continuat sa imi clatesc ochii cu acele imagini, de parca ma uitam in ceva si mai tare decat o revista pentru adulti.
- Aceasta are teava de esapament mai buna, insa cealalta prinda mai multe viteze si are mai multa propulsie. Daca as putea combina ar fi masina perfecta... vorbeam eu incet cu mine insumi.
Eram imbracat subtire, un tricou negru si o pereche de blugi albastrii inchis, incheiat cu pantofi negrii. Am lasat si o alta pagina din revista sa se rasfoiasca si deja imi doream sa o strang la piept, placandu-mi urmatoarele masini si mai mult.
In plimbarea mea din timpul holului am putut vedea de la departare cum o lumina era aprinsa in unul dintre birouri. Crezand ca iar a invatat cineva sa lase lumina aprinsa si sa o uite in stadiul acesta, mi-am intreptat pasii spre incaperea aceea. Nu am lasat ca pantofii mei sa pluteasca pana acolo, totusi am fost suficient de rapid, incat sa ajung in camera in cateva minute.
Pasind inauntru am putut observa ca de fapt nu eram singurul din incaperea respectiva. Cineva deja citea un dosar cu multa atentie, intrebandu-ma oare ce vroia sa faca cu foile din mana ei. Am inchis revista in mana mea si nu stiu cum am reusit sa o pun intr-un buzunar al blugilor, mirandu-ma singur ca incape.
- Nu e cam tarziu ca sa fii treaza la ora aceasta, Element? Am intrebat soptit, in timp ce ochii mei caprui se indreptasera spre ea, intr-o miscare simpla, monotona, de parca tocmai am venit de la o filmare, iar eu eram celebrul actor ce inca nu si-a putut iesi din pielea personajului si inca isi mai juca rolul.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 8:41 am

Continuam sa citesc iar linistea plutea in jurul meu. Este bine ca nimeni nu ma deranja la ora asta. Oricum era cam tarziu si as putea sa pun pariu ca lumea dormea dusa in patutul lor moale dupa misiunile pe care le-au avut azi. Vocea cuiva imi distruse linistea. Am tresarit usor si m-am uitat la persoana de langa mine. Cand am vazut ca era doar Magnet am rasuflat usurata. Doamne cat m-a putut speria omul acesta.
-Doamne Magnet stii cat mai speriat? Stiu ca este cam tarziu dar nu am somn plus ca vreau sa fac cateva investigatii pentru urmatoarele misiuni. Trebuie sa castigam, asta cu orice pret si vreau sa fiu foarte pregatit,spun eu chicotind incet
Privirea mi se dusera spre baiat si am inceput sa il analizez cu atentie. Nici pana acum nu intelegeam ce cauta baiatul aici dar puteam sa aflu in cateva minute.
-Ce cauti aici? Tu de ce nu dormi la ora asta? Hai acum trebuie sa imi spui si tu motivul tau maret,spun eu razand usor
Pasii ma dusera aproape de corpul baiatului. M-am uitat dragut in jurul meu si mi-am pus dosarele pe masa, dorind sa stau si sa vorbec cu baiat. Acum munca mea era gata si nu mai aveam de facut nimic decat sa il interoghez putin pe acest tip, care a dat buzna in camera si care m-a speriat de moarte. Zambetul nu imi disparu de pe chip iar privirea mea era asupra corpului sau bine facut.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 9:34 am

Ridicasem un ochi cand aceasta tresarise doar de la vocea mea. Daca tot statea de paza sau vechea pe timpul noptii sau orice ar fi facut ea, nu ar cam trebui sa fie pregatita pentru orice situatii? Eu nu o vedeam in stare sa se apere, garda a fost usor lasata jos si am oftat incet, fluturandu-mi cu ajutorul aerului bretonul de pe frunte.
- Daca nu eram eu si era altcineva erai cu garda jos? Si ramaneai socata din cauza ca te speriasesi? Element, eu consider ca poti mai mult de atat, de fapt sunt chiar sigur de lucrul acesta. Si faci investigatii fara sa te puna cineva din rang superior sau cei de la birouri chiar in asta? Stii ca ceea ce faci tu e putin cam ilegal. De unde ai putea sti ca esti suficient de pregatita pentru o misiune? I-am zis foarte intrebator si chiar am ridicat un ochi.
- Sa castigi ce? Nu ai avea ce sa castigi la misiuni... am zis luandu-mi ochii de la ea si ducand-o spre geamul din incapere, admirand putin noaptea. Imi placea cerul acela inchis, natura inconjurata de tot ce e nocturn, vantul usor, misterul, luna ce incerca sa lumineze precum soarele, insa esua groaznic.
I-am auzit intrebarile iar asta m-a facut sa revin cu privirea asupra ei. Era oare o intrebare buna sa o puna cuiva de rangul meu?
- Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji pentru mine. Ai vazut de multe ori ca imi pot purta singur de grija, nu? Plus eu am fost pus la supraveghere, cand ei dorm sunt cativa mutanti recrutati ca sa supravegheze academia pe timpul noptii... nu ma mir ca nu stii de asta, inca ai nevoie de putin control. In acelas timp am luat si ocazia aceasta sa imi caut o noua masina, de ce sa nu profit daca tot sunt treaz, iar lucru acesta mi-a tinut ochii deschisi pana acum, incerc sa vad cum va merge si de acum incolo.
M-am blocat putin cand imi aruncase privirea aceea analizatoare si am zambit si eu putin, in coltul gurii, punandu-mi talpa pantofului de la piciorul drept, pe peretele din spatele meu.
- Daca ai sa te mai uiti asa la mine, ai sa ma faci sa rosesc. Eu cred ca e mai bine sa mergi la somn acum, cred ca maine ai ore, nu e asa? Plus poate se aduna si o misiune, daca tot ti-o doresti atat de mult.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 10:39 am

Baiatul se pare ca avea sa se i-a putin de mine din cauza sperieturii pe care am luat-o. Desigur, avea dreptate in tot ceea ce zicea dar pana la urma trebuia sa isi i-a si el putin mintea de la reguli. Tocmai cand incalc si eu o regula vine Magnet si ma cearta. Un mic oftat imi iesii printre buze. Chiar nu vroiam sa ma duc la somn si nici nu mai avea chef de investigatii acum ca sefu se i-a de mine.
-Da ai dreptate. Am gresit in legatura de asta dar pana la urma...nu cred ca va fi cineva strain in aceasta academie. Sau poate au inceput sa ne atace pe propriul nostru teritoriu. Oricum am gresit pentru ca nu am fost in garda. Imi pare rau,spun eu zambind scurt
Acum eram si eu o delicventa ce pot sa zic dar merita sa fac si eu asta odata in viata. Era o experienta de neuitat sau mai bine spus "De ce sa fiu eu mereu cea care respecta legea?". Vroiam sa incerc si cealalta senzatie,cand iti este frica si tensiunea se simte peste tot din cauza dorintei de a nu fi prins de cineva. Acum am experimentat si eu asta.
-Haide Magnet. Am incalcat si eu legea asta macar odata. Pana la urma nu am omorat pe nimeni si serios nu esti chiar genul de tip cu respectat regulile. Te vad mai bad boy. Nu imi voi schimba parerea dar totusi vad ca ma certi pentru ca am incalcat putin regula?, intreb uitandu-ma la el
Cand venea vorba de purtat singur de griji,da este adevarat. Este un tip foarte descurcaret si destept pe langa asta. Aa da si am uitat si puternic. Ar putea face fata la orice provocare aparuta in fata sa.
- Nu am nevoie de control. Sunt energica si stii asta. Serios sefu nu am facut o crima... ia-o putin mai usor te rog. Si.....pentru a schimba subiectul, ti-ai gasit o masina noua? As vrea si eu sa o vad, te rog,spun eu zambind larg
Zambetul si privirea sa m-a inghetat putin. Erau atat de sexy dar in acelasi timp, putin cam serioase. Un mic fior incepuse sa imi invadeze corpul dar pana la urma am scapat de el. Nu imi era frica de el...stiu ca este de treaba, asa auzisem eu. Speram sa nu fie doar niste zvonuri. Cuvintele sale m-au facut sa rad mai mult pentru mine gandindu-ma la un moment in care s-ar putea rosii. Nu cred ca ar face asa ceva dar este foarte draguta imaginea din mintea mea.
-Chiar as vrea sa te vad cand te rosesti deci voi continua sa te privesc. Oricum privelistea nu este deloc rea, deci nu ma supor. Imi pare rau dar nu imi este somn absolut deloc, energia mea ma tine treaba iar cand vine vorba de misiune...hmm voi face rost de ea pana la urma pentru ca o doresc. Dar.....serios chiar nu vreau sa plec,spun eu uitandu-ma dragut la el
Poate ca il puteam indoiasa putin,macar putin. Nu aveam chef de somn si oricum noaptea este mai frumos sa fii treaz decat sa dormi. Pana la urma aveam sa ma culc si eu dar nu acum, nu cand situatia devenea mai interesanta.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 12:24 pm

Am ascultat-o, aproband-o usor, dar nu complet, caci eu imi imaginam fel de fel de situatii. Niciodata nu putea sti ce e sigur si ce e nu.
- Totusi, precautia e cea mai puternica arma. S-ar putea ca pana ce se termina timpul sa nu fi calcat o persoana straina aici, insa eu sa fiu in locul sefilor si chiar sa fiu in locul tau, nu m-as risca, stii asta, nu? Plus faptul ca nu ai fost in garda nu e ceva pentru care sa iti ceri scuze, e ceva pentru care iti zic sa te mai antrenezi si daca tot nu ai somn, camera de antrenament ar suna destul de bine, nu? Iti provoaca somnul imediat... i-am zis tinerei facandu-i cu ochiul si am zambit usurel.
Cand inca se mai milogea de mine, incercam sa imi dau seama ce ii batea capul. Nu doream sa ii fac probleme si nu eram eu un paracios deci de ce isi facea griji? Cand eu numai am avertizat-o sa nu o prinda altcineva? Ce ciudata fiinta, trebuia sa recunosc.
- Eu doar ti-am dat un avertisment, Element, poate data viitoare, nu vei fi asa norocoasa si te prinde altcineva, in afara de mine. Trebuie sa inveti sa te descurci in orice situatie, nu crezi lucrul acesta? Stiu ca nu sunt genul care se da in vant dupa reguli, asta nu inseamna ca vreau sa vad pe altii care vor avea probleme. De asemenea, daca ma iei pe mine ca model, cred ca stii deja ca sunt o influenta proasta, ce-ar fi sa incerci, nu stiu, cam cineva cu mai mult tact? Cineva care chiar merita sa-ti fie model? Am intrebat-o, ridicandu-mi umerii si chiar bratele in acelas timp de parca as fi exprimat un gest tembel de “nu stiu, nu am idee”.
- Nu ti-am zis eu ca ai facut vreo crima. De ce continui sa insisti pe asta? Pentru ultima oara iti repet, eu doar ti-am dat un avertisment. E treaba ta daca asculti de el sau nu. Plus ca stiu ca esti energica, dar ar fi dragut sa se observe si prin alte parti asta. Stii?
Mi-am pus degetul aratator la frunte, iar cel mare la barbie, cazand putin pe ganduri in pozitia aceeea.
- Inca nu m-am hotarat la masina. Cred ca va trebuia sa mai rasfoiesc vreo 19 reviste ca sa imi gasesc pe cea potrivita mie. Dar pana la urma poate se va intampla si miracolul acesta, nu? Am dat, de data aceasta, complet indiferent, din umeri.
Cand mi-a zis ca va incerca sa ma faca sa rosesc am inceput sa chicotesc usor. Era chiar dragut din partea ei sa creada ca asa ceva merge cu mine.
- Stii eram ironic. Trebuie mult mai mult de atat ca sa ma inrosesc eu, dar totusi felicitari ca ai incercat. E adevarat ca ai putea intimida pe cineva cu privirea aceea si sper sa gasesti persoana intr-o zi. Cumva m-ai complimentat? M-am gasit, la un moment dat, complet blocat, nevenindu-mi sa cred ceea ce tocmai auzisem.
- Si cum vei face rost de misiune? Ai de gand sa seduci un membru de elita pana ce ti-o da? Sa stii ca acestia nu cedeaza usor... am zis ganditor. “ O stiu chiar din experienta” ma gandeam amintindu-mi de momentele acelea in care incercam eu sa procedez asa si un mic chicot mi-a scapat intre buze.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 1:13 pm

Continuam sa ma uit la el iar dupa ce l-am ascultat cu atentie, un mic oftat imi iesii printre buze iar privirea mi se duse pana la geam. Nu puteam sa o scot la capat cu asta dar pana la urma important este ca nu ma va para ca am fost aici si am cautat prin dosare. Asta era cel mai important. Acum aveam sa vorbesc putin cu baiat pentru ca draga noastra conversatie incepea sa devina din ce in ce mai interesanta. Avea sa dau data uitarii momentele de rugaminti fata de el,pentru a nu ma para si sa am concetrez asupra vorbelor sale si mai ales asupra lui. Cand l-am auzit ca vorbea despre masini am ramas putin uimita. Se pare ca era un mare fan si mai ales era pretentios cand vine vorba despre masina lui pentru ca ii i-a foarte mult sa o aleaga. Poate ca il puteam ajuta in aceasta privinta chiar daca nu eram deloc priceputa la masina si o alegeam pe care imi placea mie cel mai mult. Pasii ma dusera mai aproape de persoana din fata mea, ducandu-mi privirea din nou spre el. Sper ca ne puteam distra cand vine vorba de masini, chiar daca eram fata si era putin cam ciudata aceasta chestie.
-Pai...as vrea sa te ajut la ales. Nu sunt foarte buna la masini. Mai bine spus nu sunt deloc buna la masini. Eu o aleg pe cea care imi place cum arata. Dar pot sa te ajut,poate am o mana buna si nu va mai trebui sa rasfoiesti mii de cataloage si reviste pentru a gasii masina perfecta pentru tine. Cine stie....eu deobicei sunt norocoasa,spun eu ridicand dragut din sprancene
Chicotitul sau mi se paru chiar foarte dragut. Baiatul nu parea deloc rau sau ceva de genul asta si chiar incepea sa imi placa de el. Poate ca il puteam cunoaste mai bine cu aceasta ocazie. O seara frumoasa, petrecuta cu un baiat amuzant si dragut. Ce ti-ai fi putut dorii mai mult de atat?
-Da, te-am complimentat. Nu am voie? Dar...Magnet eu ma gandeam sa fii aceea persoana. De ce esti asa de rau cu mine? Sunt draguta.....hai fii si tu si arata-mi un zambet din acele fermecator care omora fetele si chiar si baietii. Stiu ca poti sa farmeci orice fata si stiu ca te pot face sa rosesti macar putin,spun eu chicotind dragut
Cand era vorba de misiune era foarte usor din punct de vedere teoretic iar practic mai ramanea de vazut.
- Nu. nu am de gand sa ma dau pe langa nimeni sau sa farmec pe cineva. Imi voi primii misiunile pentru ca sunt pregatita si le merit,spun eu dragut
Privirea continua sa fie pe corpul baiatului, zambindui dragut. Pasii mei se dusera chiar mai aproape de el iar ochii mi se fixara pe revista din mana lui.
-Pot,te rog?,intreb eu zambind ca un copilas
Mi-am dus mana la revista si am inceput sa o rasfoiesc, uitandu-ma la mii si mii de masini. Unele erau foarte frumoase iar unele nici chiar asa. Vroiam doar sa i le arat baiatului si sa il ajut cu cautarea sa. Speram sa reusesc.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 19, 2012 2:48 pm

Nu prea stiam cum avea sa se incheie conversatia inceputa intre noi, dar parca existau cateva indicatii in legatura cu lucrul acesta. Ma si asteptam deja sa o fi plictisit la culme despre cum vorbeam eu de aceste mecanisme cu patru roti si parca o si vedeam cascand super-tare, lasandu-ma pe mine putin vorbind in aer ca sa zic asa. Nu multe fete erau interesate de masini, ba chiar cazurile incepeau sa fie putine si la baieti. Nu am stiut ce sa zic sau fac dar m-am rezumat la un oftat. Trebuia sa incetez cu asta.
In clipa in care imi spuse ca dorea sa ma ajute, ochii mei au inceput sa clipeasca des, parca nevenindu-mi sa cred de lucrul acesta.
- Ok tu faci asta ca sa te bag mai mult in seama, scuza-mi expresia si sa las balta revista sau chiar iti doresti asa din tot sufletul tau sa ma ajuti pe mine sa imi gasesc o masina? Am intrebat direct, nedorind sa ascund lucrul acesta si m-am uitat fix inspre directia ei, punand revista din mana mea la o parte.
- Caci uite ai castigat si las lucrul acesta la o parte, ma voi duce la un magazin unde se vand masini si imi iau una la alegere, care mi se pare mie mai convenabila si mai potrivita gusturilor mele.
Iata ca iar am ajuns sa vorbesc despre aceste mecanisme. Ce idiot, parca mai inainte mi-am propus sa tac in legatura cu faptul acesta ca sa nu mai alung oamenii, dar nu stiu de ce tot aduceam vorba la un lucrul de genul acesta.
- Nu prea sunt obisnuit cu complimentele... am raspuns iarasi sincer si am dat mana mea dupa ceafa, atingandu-mi varfurile suvitelor parului.
Cand imi vorbise in continurea de seductia asupra mea, chiar am zambit, in coltul gurii. Bine, dorea sa castige ceva, asta devenise deja evident. Nu eram eu sigur ca ii va conveni daca aveam de gand sa cedez.
- Stii faptul ca vorbeste despre dragalasenia ta te face putin narcisista decat draguta si putin si sincera in acelas timp, fiindca intr-adevar esti. Eu nu sunt invatat cu asa ceva, imi pare rau, profa. Mersi ca mi-ai spus ca pot fermeca orice fata, tocmai mi-ai demonstrat ca la tine am reusit daca ma complimentezi atat de mult. Poate iti iese vraja, in cele din urma.
Eram impresionat intr-un mod bun cand imi spuse de pregatire si chiar am ajuns si sa zambesc la lucrul acesta. Da, asta e ceea ce apreciam eu intr-o persoana, ca isi face munca pe propriile forte si nu prin trucuri parsive. Puteam sa zic ca si admiram lucrul acesta.
Nu mai o puteam retrage de la revista si in cele din urma ajunse sa o rasfoiasca. Nu am mai facut nimic, poate aveam noroc si imi gasea masina care chiar mi-o doream.
- Ce-ar fi sa ne asezam? Nu crezi ca ar fi mai comod sa ne uitam printr-o revista daca stam pe canapea, decat in picioare, intr-o incapere plina cu dosare, computere si birouri? Am intrebat-o amuzat.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyJoi Dec 20, 2012 12:22 am

Nu imi venea sa cred ca asta credea baiatul. Se pare ca va fi foarte greu cu baiatul. Chiar crede ca sunt asa de rea si mai am putin si fac planuri malefice? Tonul sau era foarte foarte serios deci poate chiar era suparat. Acum chiar ca puteam doar sa oftez. Ma rog, in ultima vreme numai sa oftez pot. Chiar trebuia sa ii schimb parerea asta cumva si nu stiam unde. Privirea mea se duse asupra lui si am tras aer adanc in piept.
- Ok...ai o parere foarte proasta despre mine dar inca nu stiu de ce. Ma rog ca sa iti raspund la intrebare.....da chiar vreau sa te ajut cu masina pentru ca va fi amuzant plus ca imi place sa ma uit la masini. Si eu imi doresc una dar nu stiu decat sa vad care e mai frumoasa... daca nu iti place ceva legat de mecanica nu este vina mea. Oricum eu nu am vrut sa castig nimic. Faci ceea ce vrei, eu vreau doar sa te ajut,spun eu chicotind usor
Pana la urma baiatul isi va da seama de chestia asta si nu va mai zice ca doresc eu ceva de la el sau ceva de genul. Privirea era asupra lui iar cand zambii am facut si eu aceelasi lucru. Chiar ma bucuram ca l-am facut sa zambeasca pentru ca incepeam sa cred ca nu voi ajunge niciodata sa il vad zambind. Se pare ca baiatul era chiar serios dar poate il voi scoate eu cumva din starea asta de seriozitate maxima cu ajutorul caracterului meu de copil nebun si energic.
-Ar trebui sa te obisnuiesti cu ele pentru ca esti genul de baiat care ar trebui sa primesti multe complimente. Nu este chiar atat de rau precum crezi sau ti se pare. Chiar este amuzant. Iar cand vine vorba de narcisism....pff ce pot zice? Cateodata mai am si boala asta. Nu pot scapa de ea. Dar sa stii ca mai fermecat din prima. Chiar arati bine dar cred ca nu este sentimentul reciproc,spun eu oftand usor
Continuam sa rasfoiesc revista cu masini in timp ce vorbeam cu baiatul si chiar vazusem cateva masini interesante care imi placeau dar momentan doar doream sa o caut pe cea care ma atrage cel mai mult. Cand l-am auzit am dat usor aprobator din cap si m-am dus pana la o canapea, unde m-am si asezat . Dand pagina cu pagina,am dat de o masina foarte frumoasa si chiar as fi spus ca mi-as fi dorit-o.
-Uite! Uite! Uite! Masina asta chiar imi place! O ador chiar si este si rosie. Magnet uite ce tare este, spun eu zambind larg
Chiar arata foarte bine masina si o adoram. Cred ca o vroiam mai mult eu. Un chicotit imi iesii printre buze, incepand sa misc usor revista cand ii aratam masina pentru ca eram asa de fericite din cauza gasirii acelei masini.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyJoi Dec 20, 2012 2:45 am

Am inceput sa rad imediat ce mi-a zis de impresia mea despre ea. Nu era chiar atat de greu de observat ca ma adaptam situatiilor mult mai greu, iar la conversatii trebuia eu sa incep cu prima greseala in locul altui lucru. Am ascultat-o atent, punandu-mi o expresie mai vesela pe fata si am zambit pe sub ochi. Discutia despre masini ma facea sa am putina incredere in ea, in special in situatia in care imi zise ca dorea sa isi cumpere una. Oare chiar era vina mea si trebuia totusi sa ii dau o sansa micutei? De ce nu, nu aveam nimic de pierdut... mi-am zis, ridicandu-mi umerii.
Am ras din nou in clipa in care mi-a zis ca as fi genul de baiat ce ar trebui sa primeasca multe complimente. Eu nu consideram asta. Nu stiam sigur daca ma deranjau sau le credeam total false si prefacute. Ba chiar in unele situatii ma asteptam ca persoana care mi le face sa doreasca ceva de la mine, fara sa imi zica ce.
- Esti amuzanta, Element... sa nu pierzi asta, e o caracteristica speciala. Si sa stii ca eu nu am zis ca nu arati bine... tu ai dedus lucrul acesta... i-am zis, scotandu-i limba. Pe urma, m-am simtit putin vinovat atunci cand tanara ofta, nestiind ce sa zic ca sa o mai imbunez.
Pana la urma doar am urmarit-o atunci cand se indrepta spre canapea si am venit si eu langa ca sa nu mai sta in picioare. Cand mentiona de o masina m-am uitat si eu la poza si am zambit caci imi placea ce vedeam. Da, gusturile ei nu erau chiar rele, ba chiar avea cu ce sa se afirme.
- Nu stiam ca iti plac royce-urile... frumoase gusturi... si mie imi plac masinile rosii. In general le caut la culorile acestea, negru si rosu.
I-am luat delicat revista dintre maini si am pus-o deoparte.
- Acum, ca am terminat cu asta. Care iti este urmatorul plan pentru noapte? Am intrebat-o ferindu-i parul din cale gatului sau si am privit-o fix, folosindu-mi acel zambet care ma sfatuia ea chiar cu cateva clipe mai inainte sa il folosesc. Aveam acum sa vad daca intradevar merge.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyVin Dec 21, 2012 12:14 am

Poate ca baiatul se putea obisnui mai mult cu mine si o sa vada cu adevarat cine sunt eu. Nu sunt o fata rea si enervanta si ma pot imprietenii repede cu oamenii din jurul meu. Acum incepeam sa imi arat adevarata fata si chiar vroiam sa vorbesc mai mult cu Magnet pentru ca parea un tip de treaba. Puteam sa jur ca nu este un tip rau si tot ce se aude sunt niste afirmatii false. Complimentele lui ma faceau sa zambesc foarte larg si pe langa asta o culoare rosiatica imi aparu in obrazi. Mereu pateam asa cand ma complimenta cineva dar in scurt timp disparea. Cand venii langa mine si vazu masina, chiar paru multumit de ea. Iubeam culoarea si masina dar nu stiam ce putea "fii de capul ei " si daca este buna de ceva. Eu doar ma uitam la partea estetica pana la urma eram o fata si nu un baiat care se uita la tot ce tine de masina si intelege ce vrea sa zica acele cuvinte.
-Da stiu sunt niste masini super. Mai ales acel rosu care straluceste in soare. Te poti simtii la regele soselei. Asta da masina ,spun eu chicotind incet la vorbele baiatului
Dupa cateva secunde baiatul imi lua din mana revista iar eu m-am uitat intrebatoare la el. Oare de ce nu ma mai lasa sa ma mai uit pe ea? Nu aveam gusturi bune sau ceva de genul? Oricum nu puteam afla decat printr-un singur mod. Linistea fu spulberata de vocea baiatului care ma trezii si pe mine putin la realitate, scoasa din sirul gandurilor mele. Dupa ce termina de vorbit am zambit larg la el si am stat cateva secunde pentru a ma gandii la o replica care poate fi pe masura asteptarilor sale.
- Pai nu stiam ca am terminat. Tu ai vrut asta. Dar pentru ati raspunde la intrebare... as putea spune ca nu am nici un plan pentru aceasta seara minunata,spun eu zambind pervers
Mainile mi le-am dus pe tricoul baiatului si l-am prins usor cu degetele ca si cum as vrea sa il rup de el. Dar nu am facur nimic decat sa micsorez dinstanta dintre noi, pe chip avand aceiasi expresie care exprima perversitate.
-Dar... ai de gand sa imi faci tu unele?, intreb eu privindul si mai atent pe baiat in ochi
Doaream sa sune cat mai pervers posibil. Daca el incepea cu asta eu continuam acest lucru cu usurinta fara a ma supara vreun pic.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyVin Dec 21, 2012 2:05 am

Se putea vedea ca am devenit mai deschisi unul fata de celalalt. Nu era nimic rau in asta. M-a surprins pana acum si nu parea chiar o companie atat de rea de discutat. Plus ca imi rezolvase o problema principala. I-am urmarit culoarea formata in obraji si nu imi puteam ascunde zambetul. Era chiar dulce facand asa. Inca mai era discutia la masini si eu nu am mai vrut sa comentez in legatura cu asta.
Nu credeam ca va fi atat de surprinsa in clipa in care i-am luat revista, doar nu credea ca aveam de gand sa o las pe mana ei, toata noaptea, nu? Mi-am scuturat putin capul, ca sa nu fie observabil si sa uit de aceste idei prostesti. Durase pana ce imi raspunse la intrebari si am dat vina pe emotii. Sigur asta era problema.
- Aveai de gand sa stai toata noaptea intr-o revista? Ar fi fost o irosire sa stii... i-am zis urmarindu-i zambetul pervers si mi-a venit si mie unul, la randul meu.
Cand m-a adus mai aproape de ea, am privit-o la expresie si nici nu stiam cum sa imi exprim starea aceea de incantare pentru ce tocmai se intampla. Adevar era ca nu ma asteptam sa fie asa imediat ce eu ii fac o propunere nu tocmai decenta, dar uite ca pentru asta se pare ca sunt scrise miracolele. Mi-am mai dus putin mana prin parul ei si am mangaiat suvitele care erau dupa ureche.
- Am de gand sa iti fac unele. Asa e...i-am zis sincer si mi-am dus buzele la gatul ei dezvelit, incepand sa o sarut pe pielea fina, foarte incet, in timp ce mana mea s-a dus deasupra hainelor, mangaind-o pana la fese putin. Am inceput apoi foarte incet sa ii ridic haina de deasupra ei, pana ce i-am eliberat pieptul si atunci am inceput sa o ating direct pe piele, folosindu-mi mana.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyVin Dec 21, 2012 9:27 am

Chiar ma gandeam ca baiatului va fii multumit de actiunile pe care le fac si de raspunsurile pe care i le dau. Cred ca era tare satisfacut de lucrurile care s-au intamplat si care se vor intampla. Un chicotit imi iesii printre buze cand spuse replica aceea si imi mangai usor parul. Doream sa vad cum va decurge pana la urma noaptea asta. Cred ca va fii una foarte interesanta. Am tresarit usor cand i-am simtit buzele pe gatul meu dar la final simtind niste fiori in tot corpul mi-am lasat capul pe spate si am lasat un mic oftat sa imi iasa printre buze. Atingerile sale imi dadeau fiori in toc corpul, dorind sa primesc din ce in ce mai multe de la baiat. Se pare ca nu pierdea deloc timpul pentru ca deja imi eliberase pieptul,incepand sa ma atinga cu mainile. Palmele mele se dusera pe spatele baiatului iar buzele mele se lipisera de ale lui iar limba mea se strecura printre buzele sale moi incepand un sarut pasional. Mi-am lasat mainile din ce in ce mai jos pana cand am ajuns la bluza baiatului,incepand sa ma joc usor cu marginea acesteia. In cateva minute, mainile prinsera mai bine marginea bluzei incepand sa o ridic din ce in ce mai sus pana cand i-am eliberat corpul de materialul acela vaporos. Un zambet mi se afisa pe chip, placandu-mi ceea ce se intampla in jurul meu. Buzele mele se lipisera de ale lui dar de aceasta data pentru o perioada foarte scurta iar dupa aceea am incepand sa mi le las mai jos pana cand am ajuns la gat. Saruturile mele parca inca dainuiau pe pielea sa iar in scurt timp l-am muscat usor de gat iar dupa am dat cu limba peste parte vatamata.
-Ahh....imi pare rau,o sa gasesc o scuza convingatoare pentru cei care vor vedea acea muscatura,spun eu zambindui dulce
Aveam atat de multe idei in cap dar nici nu stiam pe care sa le aplic mai intai pe baiat, momentan asta era doar inceputul si nu stiam daca sa merg mai departe sau nu. Eram putin confuza in legatura cu asta dar chiar doream sa il fac pe baiat sa innebuneasca prin actiunile mele.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptySam Dec 22, 2012 2:01 am

Imi placea chicotul ei adorabil imediat ce incepusem eu de a da indicii in legatura cu planul ce avea sa vina. Pana si fiorii ce ii transmiteam chiar de la prima atingere dintre noi imi cam placeau. Nu m asteptam sa aud oful, asta era iesit din plan si m-am oprit atunci, pentru cateva clipe, ramanand putin cam panicat in legatura cu asta. Insa mi-am revenit imediat ce i-am putut simti urmatorii fiori, iar mana mea avea atunci ocazia sa o mangaie pe spate, ca sa ii simta si mai bine. Si pana la urma mi-am primit si eu semnele necesare, iar tanara incepuse sa ma sarute. Ii raspundeam acestui lucru si mi-am plimbat limba cu grija pe langa a ei, adorand pasiunea ce se afla in el.
Cand se juca cu haina mea stiam deja ce avea sa urmeze si doream sa ma las mai jos ca sa ii fac fetei un drum mai comod in cale. Nu mai durase mult caci imediat mi-am simtit pieptul dezvelit si o briza racaroasa trecuse asupra lui. Insa aveam sa ma incalzesc in scurt timp, asa ca nu prea imi pasa de lucrul respectiv. Am mai simtit numai o singura data buzele ei si apoi cand coborase mi-am dat gatul intr-o parte, pentru a-i da prilej sa aibe mai multa accesibilitate. Nu ma asteptam la muscatura de aceea am facut o expresie de uimire si un geamat amestecat cu durere si placere imediat ce stiam ca acolo va fi o amprenta frumoasa. Eram fericit ca reusise sa imi mangaie rana proaspat provocata cu ajutorul limbii, de parca ar avea sa treaca asa.
- Nu-mi pasa de ce cred ceilalti. Nu iti face griji... am incercat sa o linistesc imediat si am inceput chiar sa ii mangai bratul. Asa ca nu te retine, bine? Am intrebat-o, facandu-i cu ochiul, apoi a fost randul meu sa trec cu saruturile de la gatul ei, pana la piept si atat cat imi permitea pozitia, pana la abdomen, mangaind pielea inainte de a da cu limba pe ea si a lasa urme umede in urma mea.
Am inceput rapid sa ma duc spre pantalonii ei si sa incep sa ma joc si acolo, mai mult pentru a-i deschide, ceea ce am reusit chiar in scurt timp. Mana mi s-a dus imediat in deschizatura formata si am inceput sa o mangai cu doua degete deasupra lenjeriei intime, zambind miseleste.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptySam Dec 22, 2012 2:33 pm

Placerea pe care mi-o daruia baiatul era extrem de mare si ma simteam minunat langa corpul sau. Geamatul sau ma facu sa zambesc chiar daca baiatul parea putin cam dezorientat din cauza a ceva...de care nu imi dadeam seama. Pana la urma isi revenii si cand imi spuse de a nu avea nici o retine am inceput sa zambesc dragut. Cand ma saruta peste tot in corp, mi-am saltat usor pieptul in aer. Mainile sale se jucau pe la paltaloni pana cand ajunsera la lenjeria mea intima. Obrazii mi se facusera rosii iar gemetele incepura sa imi iasa dintre buze. Cand zambii miseleste am marait usor la el din cauza a ceea ce facuse. Chiar nu doream sa ma las mai prejos de baiat asa ca mi-am pus mainile pe pieptul sau si le-am lasat din ce in ce mai jos panaa am ajuns si eu la paltalonii lui. Zambetul nu imi disparu de pe chip si am incercat din greu sa ii desfac paltalonii. Cand i-am desfacut paltalonii acestia alunecara de pe el si in scurt timp am ajuns amandoi lafel de goi. Mi-am dus degetul pe marginea boxerilor sai si am inceput sa il plimb pe acolo. Nu aveam deloc o pozitie confortabila nici eu nici baiatul deci trebuia sa ne multumim cu ceea ce aveam fara a face comentarii. Daca Magnet a vrut sa incepem asa de repede distractie,eu o voi continua si voi incepe sa incing atmosfera din ce in ce mai mult. Mana mi se duse la locul sensibil al baiatului, prinzandu-i mandria in mana. Am inceput sa las boxerii mai jos, lasandui baiatului putin aer iar in scurt timp am inceput sa ii pompez mandria cu miscari lente dar din ce in ce mai excitante. Privirea mi se duse pe chipul sau,vrand sa ii vad expresia de fata iar dupa mi-am lipit din nou buzele de ale sale,intr-un sarut nebun si excitant,limbile noastre jucand un joc erotic intre ele. Noaptea deabia era la inceput si cine stie cand se va termina.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyDum Dec 23, 2012 2:56 am

I-am urmarit zambetul dragut de cum aparuse acesta. Nu credeam sa o vad dintr-o data atat de feminina si simpatico in acelas timp. Pentru o clipa acolo chiar am ras subtil, sa nu se observe lucrul acesta. Nu puteam ghici ca aveam sa ii provoc senzatii de tresarire si am zambit imediat ce aparuse una. Ma simteam victorios chiar de la primul geamat ce mi l-a facut eleva si in special de la aceea roseata din obrajii ei. Iar in momentul maraiturii nu am mai stat sa imi ascund chicotul. Era adevarat, tanara era simpatica. Nu ma asteptam sa fie atat de provocata incat sa mi se duca direct la pantaloni cu mainile ei. Asta da surpriza placuta. Se chinuise o vreme cu acestia si mi se parea chiar dragut sa o vad asa. Atunci cand imi mangaia lenjeria cu degetul tresaream de nenumarate ori. Nu stiam de ce, dar mi se paruse putin fierbinte lucrul acela, incat ma starnea si mai rau decat eram. Cand incepuse fata sa imi faca hand job, am inceput eu sa gem din prima, placandu-mi senzatiile de electricitate. Gura imi devenea intre-deschisa datorita explicatiei calde. Am incercat sa ii raspund sarutul oferit cat mai bine si chiar imi placea la nebunie.
Nu m-am lasat nici eu mai prejos in miscari si am invartit degetele pe lenjeria ei in mod circular pana ce am umezit-o suficient.
Nu credeam ca ne potriveam asa de bine in clipa in care limba mea alunecase pe langa a ei. Peste un timp, datorita senzatiei extreme, am inceput sa imi apropii picioarele intre ele, simtindu-ma cam aproape de un moment culminant. Dupa, i-am ferit si eu lenjeria si am inceput sa o penetrez usor, folosindu-ma de varful unui deget.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyDum Dec 23, 2012 11:52 am

Gemetele sale ma faceau sa zambesc usor cu gandul la placerea pe care o simtea baiatul in acel moment. Nu doream sa fiu rea si sa il innebunesc de-a binelea pe baiat dar pana la urma el a vrut sa facem asta si eu doar continuam jocul erotic in care am intrat. Un zambet imi aparu pe buze iar caldura incepu sa imi invadeze si mie corpul. Incepuse sa se faca din ce in ce mai cald in camera asta si nu mi se parea mie. Cand am simtit mana pe la lenjerie mea am inceput si eu sa scot unele sunete de placere iar in scurt timp a inceput sa am penetreze cu varful unui degete. Mirarea imi aparu usor pe chip iar gemetele nu au mai putut sa fie oprite in niciun fel. Baiatul chiar dorea sa isi i-a razbunarea sau doar dorea sa imi intoarca placerea pe care i-am dat-o? Nu stiam dat poate aveam sa aflu. Mi-am lasat putin capul pe spate iar picioarele mele se apropriarara usor. I-am strans usor cu ajutorul degetelor mandria,dar intr-un mod placut si excitant iar dupa am marit ritmul din cauza penetrarilor sale. Am vrut sa imi musc buza dar nu am reusit,nu ma puteam controla asa ca m-am apropriat din nou de el pentru un alt sarut. Doream sa il sarut incontinuu, buzele sale erau atat de umede si calde iar jocul dintre limbile noastre devenea din ce in ce mai erotic,cu cat sarutul dura mai mult. Adanceam sarutul din ce in ce mai mult pana cand aerul incepu sa fie o problema si am fost nevoita sa rup sarutul si a revin din nou la gemetele necontrolate. Ma gandeam sa ajung si mai departe asa ca mi-am retras mana iar buzele mi se dusera din ce in ce mai jos,lasand sarutari pe tot corpul sau. Acesta fu nevoit sa isi retraga degetele iar in scurt timp chipul imi ajunse la nivelul mandriei sale. Am prinso cu ajutorul degetelor iar dupa am inceput sa dau cu limba in jurul ei, vrand sa il fac pe baiat sa innebuneasca de-a binelea.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyLun Dec 24, 2012 4:56 am

Nu ma deranja deloc faptul ca tanara incepuse sa aibe asa control asupra trupului meu si in scurt timp va putea face ce dori. Ba chiar credeam ca pot invata si eu trucurile acestea noi. Cand o simteam calda, parca ma puteam bucura cum trebuie si ii puteam simti senzatiile. Sunetele ei de placere imi provocau si ele o incantare aparte. Doream sa le aud pana ce aveam sa ma satur, desi stiam ca asta nu avea sa se intample prea curand. Insa imi doream sa le cresc intensitatea, astfel am mai adaugat unul in ea. Ma simteam mai inghesuit cand isi apropia picioarele, dar nu ma deranja asta. Am mai gemut si eu imediat ce am simtit cum sensibilitatea mea era stransa cu putere. Atunci cand treaba deveni mai alerta, volumul sunetelor mele erotice cresteau si ma simteam chiar foarte inebunit. Eram excitat pana la culme.
I-am primit sarutul imediat ce se apropiase de mine. Am urmat batalia fix dupa cum dorea ea, desi credeam ca tot eu m-am ametit mai mult decat necesar. Am ramas putin fara rasuflare, dar nu doream sa inchei razboiul limbilor noastre. Norocul meu a fost ca a cedat prima pentru aer si imediat am putut si eu sa inspir oxygenul, in timp ce am adaugat un al treilea deget inauntrul ei si am continuat sa gem, deoarece nici miscarile acelea nu erau prea usoare. Nu ma asteptam insa sa inceapa sa ma sarute pe corp si deja acesta incepea sa se arcuiasca singur, iar suspinele sa imi scape. Trebuia sa imi iau mana inapoi, din cauza ca ea coborase tot mai jos. Am ramas foarte socat cand ajunse la mandria mea, dar si incatat de asta. Nu era necesar sa o faca, dar nici nu ma deranja sa o faca. Incepeam sa gem intruna si iar mi se deregla respiratia, putandu-se observa cat de alert imi urca si cobora pieptul.
- Nu mai tachina... am incercat sa-i zic acesteia, chiar daca mi-a fost greu, fiindca in toate cuvintele mi se blocasera sunetele.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyLun Dec 24, 2012 3:28 pm

Baiatul nu se lasa mai prejus din cate am observat si incepu sa ma mai penetreze cu inca un deget la fiecare miscare si sunet scos de mine. Pana la urma ajunse la 3 iar corpul meu o lua razna de-a binelea. Gemetele imi ieseau printre buze si nu puteam sa le mai opresc lafel cum o patea si el cu aceasta chestie. I-am zambit dragut iar cand am vazut uimirea din ochii sai am putut zambii din ce in ce mai larg. Poate ca nu se astepta la asta dar pana la urma era totul o supriza. Cand acesta incepu sa scoata din ce in ce mai multe sunete erotice si pieptul incepu sa ii salte usor am marit ritmul. In scurt timp vocea s-a se auzi printre gemete. Eram chiar uimita ca mai putea vorbii dar pana la urma dupa ce l-am auzit imi venea sa chicotesc usor. Ce dragut era cand era asa vulnerabil. Pana la urma am inceput sa ii dau atentie foarte mare capului mandriei sale stiind sa il va ametii pe baiat de-a binelea. Stiam ca ii va placea si oricum nu mai doream sa il torturez asa de mult,dar nu aveam incontro. Vroiam sa imi fac treaba pana la capat si nu puteam sa il las pe baiat determinat. Am continuat asa inca ceva timp iar dupa ce caldura incepu sa creasca am zis sa ii dau drumul baiatului si sa nu il mai innebunesc atat. Mi-am deslipit buzele de mandria sa si mi-as dus chipul pana la al sau, uitandu-ma dragut si inocent la el.
-Imi pare rau,dar trebuia sa te incalzesc usor. Este frig si nu trebuie sa racesti iar cand este vorba de tachinare,nu e vina mea. E vina mintii mele perverse si a corpului tau care ma scoate din minti,spun eu chicotind usor
Mi-am pus mainile pe gatul sau,incepand sa il sarut apasat si nebunesc. Simteam nevoia de aceste saturi brutale,in care se duce o lupta intre noi. Cine ceda primul, pierdea....chiar daca nu mai conta cine castiga si cine pierdea la final. Conta decat placerea si fiorii pe care ii simteam ca ma saruta. Asta conta cu adevarat!
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMar Dec 25, 2012 2:57 pm

Imi placea sa ma simt cat de cat stapan asupra corpului ei si chiar atunci cand vibra. Ca si cand era un mecanism si eu aveam telecomanda de la el, stiam cand sa o pornesc si cand sa o pun pe stop. Imi placea sa ii ascult gemetele, ma inebuneau si pe mine, iar dupa cum am zis, nici eu nu stateam mai prejos. Ma gandeam eu ca nu o sa se lase controlata de mine asa mult timp si deja nu mai puteam sa imi stapanesc sunetele mele proprii. Totul in jur era atat de cald si incitant, iar eu simteam ca aveam nevoie de mai mult chiar. Stiam ca si ei ii place sa se simta stapana, doar era umana, era de asteptat asta.
Mi se invarteau putin ochii si mi se dereglau ideile in minte atunci cand inca mai eram tachinat, in special la varf. Mi-am tinut gura intre-deschisa si am inceput sa gem si mai alert, respiratia incalzindu-mi-se pana la limite. Aveam si momente in care cam incepea sa ma doara si nu stiam singur cat timp ma mai puteam controla.
Cand a venit la mine si mi-a dat o replica de genul respectiv tot chipul mi s-a inrosit pana la extreme. Nu stiam ca puteam ajunge atat de intimidat doar din cateva propozitii. Cu toate acestea i-am raspuns sarutului pe masura, punandu-mi si eu bratele la spatele ei, incolacindu-mi-le bine. M-am gandit ca tura asta sa nu o las sa imi scape atat de devreme si am inceput din nou sa ma agit cu limba. Ma izbeam cu dintii mei in a ei si treceam pe langa fiecare maxilar, la gingii si pe cerul gurii tinerei, mangaind substanta mea alunecoasa cu a ei si tot caldura crestea insuportabil de mult. Pentru a mia oara imi era dereglata respiratia si eram sigur ca la marginea fruntii imi curgeau mici sudori.
Sus In jos
Element

Element


Mesaje : 40
Data de inscriere : 18/12/2012
Localizare : Near you<3

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 26, 2012 1:24 pm

Atmosfera incepu sa se incinga din ce in ce mai tare. Picaturile mici de trasnpiratie apareau chiar si acum pe corpul nostru din cauza incalzirii extreme si a excitarii la care am fost supusi amandoi. Nu puteam sa ma las mai prejos si imi placea si mie sa domin. Era o placere si o senzatie pe care nu o puteai descrie in cuvinte. Poate ca eram cam rea dar pana la urma asta era adevarul si crred ca orice om ar fi simtit acest lucru.Sarutul incepu sa se adanceasca din ce in ce mai mult iar manile sale incepusera sa se prinda de mine. Ma simteam mult mai bine dar totusi eram asa de aproape iar zonele noastre se loveau una de alta, incepand sa apara si o mica placere in partea de jos. Sarutul inca tinu de ceva vreme, intre noi doi ducandu-se o adevarata lupta ca cea pentru "supravietuire". Nu era chiar asa de usor sa castigi mai ales cand baiatul saruta asta de bine. Privirea mi se deschise usor iar ochii mi se marira usor cand am vazut ca inca mai era rosu din cauza replicii mele. Nu am vrut sa fiu chiar asa de rea cu baiatul si nu ma gandeam ca va ajunge asa de departe incat sa se inroseasca extrem de mult. Nu imi displacea deloc acest lucru pentru ca il facea sa fie foarte dragut, lafel ca un ursulet care iti venea sa il iei mereu in bratele tale si sa nu ii mai dai niciodata data drumul din stransarea ta. Cand sarutul se rupse,privirea mi se duse usor la ochii sai iar un zambet imi aparu pe chip .
- Esti foarte dragut cand te inrosesti dar sincer sa fiu nu m-am gandit niciodata ca voi apuca sa te vad asta. Ma bucur ca am ajuns aici,spun eu chicotind incet
Buzele mi se dusera spre colturii gurii si am inceput sa il sarut,de data asta locul in care doream sa ajung era la lobul sau. Cand am ajuns acolo am inceput sa il trag usor cu dintii iar dupa i-am dat drumul ducandu-ma cu cateva saruturi la gat.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] EmptyMier Dec 26, 2012 2:58 pm

Doream sa incep sa imi sterg sudorile, dar probabil incepea sa fie mult prea ciudat. Sa ma opresc fix acum cand lucrurile erau mai incalzite, doar ca sa scap de ceea ce avea sa se mareasca mai tarziu. Prima oara nu am bagat in seama ce se atingeau in jos, dar mi-a scapat un suspin in scurta vreme, chiar in sarutul nostru. Frectia aceea fuse prea electrificanta. Eram sigur ca sensibilitatea mea s-a trezit mai mult decat suficient atunci si dorea mai repede aceea conexiune ce era sa vina mai tarziu. Apoi am simtit ca nu mai rezistam si chiar am avut nevoie de aer, trebuia sa cedez primul. Oricum ea o facuse deja o data. Nu era nici o parte in pierdere.
M-am indepartat usor, deschizandu-mi si eu ochii, astfel am ajuns sa o privesc inapoi. I-am ascultat replica si am inceput sa rad.
- Felicitari se pare ca ai reusit sa ma faci si sa ma inrosesc.
M-am lasat si alintat de saruturile ei, punandu-i mana prin parul lung in timp ce le facea. Era simpatic si dragut momentul, nu doream sa il pierd curand, desi aveam o durere imensa in partea de jos.
- Sa-ti spun sincer nu m-am gandit ca vei fi atat de buna din prima... la asta.. ... i-am mentionat sincer si mi-a aparut pe chip imediat un zambet razletz. "You're awesome" doream sa mai adaug dar m-am abtinut, probabil dintr-un anume motiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat





~One day, with a full moon~[Private] Empty
MesajSubiect: Re: ~One day, with a full moon~[Private]   ~One day, with a full moon~[Private] Empty

Sus In jos
 
~One day, with a full moon~[Private]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~A unexpected accident~[Private]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Rpg Academie :: Birourile-
Mergi direct la: