Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Practice makes perfect ~privat~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMar Dec 18, 2012 2:04 pm

Aveam setare de antrenament in Camera Pericolelor, dupa cum le placea majoritatii studentilor de acolo sa o numeasca. Am zambit incet, cand marile porti de fier, greoaie, se deschisera, fara macar sa fie nevoie ca eu sa imi folosesc puterea. Aveam setare cu un coleg pe nume, Gambit. E ciudat, nu mi-l amintisem la chip pana atunci, dar probabil ca atunci cand ii voi vedea figura, voi sti de unde sa-l iau. Ar trebui sa fie interesant cu el, din cate am citit in dosarele sale, tot ce atingea primea suficienta energie incat sa se transforme in explozibil, iar lucrul acesta putea sa il controleze. Ma si gandeam, imaginandu-mi ca daca ii trimit o bucata de metal in directia lui si acesta o prinde asa cum trebuie, se va sparge imediat ce o arunca.
A doua informatie despre el, pe care o auzisem, era faptul ca era telepat. Lucrul acesta nu imi placea, fiindca vroiam sa imi sigilez gandurile. Uram cand cineva se juca cu mintea mea, era cel mai periculos lucru sa supravietuiasca cel care se juca cu ea, iar asta se intampla numai in cazurile in care era extrem de norocos.
M-am asezat pe o chestie de fier, mai ridicata putin si am inceput sa ma joc cu degetul in aer, ridicand ceva de otel si ducandu-l prin aer, lasandu-l sa pluteasca inaintea ochilor mei. Imi placea cum se misca lucrurile acestea, parca erau linistite, chiar daca le controla alta persoana, decat ele insusi. Un zambet se intipari pe chipul meu si am ramas tacut dupa aceea, poate doar la un singur moment m-am uitat la ceasu de pe mana.
Iarasi eram imbracat simplu – camasa alba, fara nasturi, dar deschisa la gat, lasand gatul si putina parte din pieptul meu sa fie la vedere, o pereche de blugi albastrii deschis, foarte stransi pe corp, inchisi la capat de o curea maronie si o pereche de pantofi caramizi, a carui toc se auzisera de fiecare data cand bateam in lucrul pe care stateam, din cauza plictiselii. Modul acesta de evaluarea era printre preferatele mele, dar mereu cand eram eu punctual, pardenerii mei nu erau. Ma intrista putin lucrul acesta, dar nu am lasat sa se arate decat printr-o indoire a buzei inferioare.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 19, 2012 2:41 am

Avea sesiune de antrenament cu unul asa-numit Magnet. Din cate aflase despre el, isi putea da seama ca era printer cei mai bun recruti, un luptator de elita chiar. Insa lucrul respectiv, nu il descuraja deloc, avea si el cativa asi in maneca si daca e sa fie vorba, ii avea tot timpul, vorbin si la propriu si la figurat. Doar gandindu-se la lucrul acesta isi scoase o carte de joc din paltonul maroniu si o lasa sa se incalzeasca suficient incat sa poata exploda imediat ce o arunca in aer. Mai purta de asemenea, o pereche de blugi negrii, foarte stransi pe corp si cizme lungi, pana la genunchi, ce pareau de metal, dar astea le era de forma, plus ca aceea culoare de albastru marin le cam dadea de gol. De asemenea dedesubtul paltonului avea o bluza neagra, cu tot cu gat, lucru ce il cam enerva, fiindca mereu avea de gand sa o rupa, dar nu reusea. Totul se incheiase cu manusi negre, care acopereau numai doua degete, la fiecare mana, iar in dreapta, dupa cum numea el un alt “accesoriu” era un mic batz care se facea mare la o simpla manevrare de buton si el il putea manevra foarte bine.
Zambise in coltul gurii cand apasa niste butoane si imediat intra in asa-zisa camera a periculelor. Urmarise cum portile se deschisera si o crapatura de lumina se baga printre intunericul de acolo, permitandu-i lui sa intre. Isi si zari partenerul cu care trebuia sa mimeze o lupta si imediat apasa butonul de la batz, facandu-se mare cat inaltimea trupului lui, o data il izbise in pamant si deja zbura suficient, incat ajunsera in fata celuilalt.
- Jung Yunho, iar numele de mutant, Magnet, varsta 20 de ani, bisexual. Puterea ta consta in controlarea oricarui lucru de fier sau metal. Iti plac masinile, misiunile, dar niciodata sa asculti de reguli. Ti-ai facut deja temele despre mine, deci nu ar mai fi necesar sa ma prezint. Totusi, eu sunt Gambit, imi pare bine sa te cunosc. O si urasti sa iti citeasca cineva gandurile? Pai atunci imi cer scuze fiindca lucrul acesta a fost ceea ce tocmai eu am facut-o acum.
Prinse in mana otelul ce plutea aiurea prin camera si ochii lui se facusera rosii, precum vinul de struguri negrii. Mana se incalzeste incat emana o aura violeta si imediat se incalzise si materialul care se juca partenerul. Il prinse bine, apoi il arunca in directia baiatului, explodand chiar langa ureche, dar avuse si grija sa nu explodeze prea tare incat sa i se auda in timpan si sa-l afecteze.
- Deci ne jucam sau nu? Intreba baiatul facand si el o fata de suparat, caracteristic fenomenului.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 19, 2012 3:02 am

Iata ca toate rugile mele ca sa dispara plictiseala au fost ascultate si se pare ca partenerul meu s-a gandit sa apara. Din prima imi demonstra puterile lui si trebuia sa recunosc, chiar eram putin impresionat. Nu doream sa arat lucrul acesta, doar rangul si puterea mea erau suficiente de inalte si sunt sigur ca pentru el era totul mai mult o joaca, un joc de noroc ca sa zic asa. L-am analizat din cap pana in picioare si am ramas impietrit la tinuta lui ciudata ce nu ar mai fi imbracat-o nici macar un singur om normal. Am tacut, ca sa nu atrag suspiciuni asupra socului meu. Wow oamenii chiar erau ciudati.
Imi zicea informatiile care le stia despre mine. Deci nici bine nu intrase si deja imi citise gandurile. Lucrul acesta ma facuse sa marai incet.
- Deci citesti ganduri, ha? Atunci citeste asta.... “Du-te dracu”... am zis total enervat ca mi-a patruns in intimitatea proprie, aceea care trebuia sa fie numai a mea, fara vreunu care sa se joace cu mintea sau creierul meu.
- Gambit zici, hm? De la “gamble”? mi-am adus aminte imediat termenul in engleza. Deci iti plac jocurile? E dragut.
L-am urmarit in timp ce imi facea o demonstratie a puterilor sale si am zambit in coltul gurii. Ce dragut din partea lui, credea ca sunt chiar atat de slab, eu, care eram soldat de elita. Trebuia sa admit ca totusi imi placea transformarile pe care le facea numai ca sa isi activeze puterea. Am zambit larg atunci cand ma intreba de joaca si am sarit de pe blocu de metal pe care stateam, mutandu-mi expresia la una mai vicleana.
- Hai sa ne jucam... am spus eu, uitandu-ma inspre el si imediat am facut ca in spatele lui sa se desprinda din pereti tot ce era din fier sau metal si cateva bucati sa vina in directia lui. De asemenea, cred deja ca am scos din pereti mai mult de milioane de piese, de parca tocmai distrugeam un puzzle cladit de ani.
Nici nu mi-am miscat pozitia corpului sau mainile, nici macar ochii. Am zis ca sa incep prima oara sa controlez cu mintea ce aveam eu mai drag, adica puterea mea. Vroiam chiar sa ii arat ca nu s-a pus cu persoana potrivita si am lasat bucatile de metal sa pluteasca in jurul lui si sa se apropie de el, cam incomod de mult. Am facut cu ochiul imediat ce fenomenul aproape se termina.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 19, 2012 3:44 am

Nu stia ca il va deranja chiar atat de tare ca sa intre in mintea lui. Oricum nu dorea sa intre in cele mai adanci amintiri, caci tanarul parea ca suferea de ceva cumplit si avea sa isi piarda controlul daca statea prea mult in amintirile lui. Zambise incet totusi cand isi primi injuratura si isi mangaie putin barbia cu palma. Haide, cum putea sa fie cineva deranjat de un lucru atat de minor? Dorea sa mai faca ceva dar s-a gandit ca e mai bine sa nu ii mai intre in gandurile baiatului.
- Nici tu nu esti o companie prea placuta, dar nu apuc sa te injur de la prima intalnire... zise tanarul, facand cu ochiul inspre acesta.
- Da, de la gamble vine. Dar I don’t gamble, my dear, I win... at everything... zambise parsiv de parca tocmai isi asigurase victoria si era mai mult ca sigur de asta. Poate, dupa asta, ma lasi sa iti demonstrez si castigul meu garantat la jocurile de noroc. Tot timpul e norocul de partea mea, nu cred ca ar fi nici aici o problema.
Se bucura in sinea lui, ca un mic copil, ca tocmai ii acceptase joaca si ii venea sa sara in sus de bucurie, dar ramase locului. Poate trebuia totusi sa arate si putin profesionalism in aceasta misiune imaginara. Ii urmarise zambetul si imediat auzise cum parca din spatele lui se desprinsera niste bucati de metal. Isi dadu coada ochiului inspre acolo si putea observa toate lucrurile marunte ce pluteau, de asemenea si cat de multe erau.
- Impresionant, Magnet... recunosc o putere buna, atunci cand vad una. Insa sa stii ca nu ma las usor. Acestea fiind zise isi desprinse putin maneca si lasa un as de trefla sa iasa din el, luminandu-l imediat cu aceea aura violeta si isi lasa ochii numai in culoarea rosie. Se uita la fiecare bucata de metal din jurul lui, simtindu-se ca intr-un cocon de fier. Zambetul in schimb nu ii disparuse si chiar ii placea si mai mult. Imediat ce cartea se incalzise suficient, arunca as-ul inspre fierul din fata iar acesta se sparse imediat, m-ai puse batul, in pamant, inca o data, iar prin crapatura ce o crease el, sarise, iesind afara din cocon.
- Mon amie, doar nu credeai ca ma voi lasa usor, nu? Poti si mai mult de atat, ce ar fi sa-mi arati? A zis privindu-l fix in ochi, pregatit de orice, in timp ce isi mai scoase o carte din maneca, incepand sa o lumineze, de data aceasta era un 3 de inima.
- Show me and I’ll show you... vorbi acesta soptit si suav, de parca facea parte din lumea aristocrata, mondena.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 19, 2012 8:43 am

L-am privit in miscari si nu stiam de ce tot ce era la el, ma atragea intr-un mod asa inexplicabil. Imi placea puterea sa, modul in care se lupta, se putea observa ca avea ceva experienta, fiecare miscare parca o facea iesita din plan, desi totul era o joaca, o intruchipare a adevarului ireal. Imi placea atunci cand paltonul extraordinar de lung, incepea sa pluteasca peste tot acolo, observandu-i-se foarte bine usurinta miscarii si cel mai mult imi placea ca stia ce sa faca, chiar fara sa programeze lucrul acesta. Poate pana la urma avea sa fie o lupta cat de cat interesanta, caci in partea mea deja devenise. Ma asteptam sa imi sparga cateva bucati de metal, insa nu ma asteptam sa o faca in modul acela si ce saritura, poate pana la urma invatam ceva de la el si el ceva de la mine.
Cred ca m-am facut suficient de inteles si dupa un timp nu imi mai umbla in mintea mea. Lucrul acesta era ceva de bine, insa nu stiam cum o sa pot citi eu miscarile lui. Nu era genul acela de om care il puteai ghici usor, desi pare previzibil, intorcea imediat situatia sau facea lucrul ce vroia sa il faca acesta fix in mod in care nu te asteptai. As putea zice si eu ca era impresionant, insa orgoliul meu era mult prea mare si chiar nu doream sa arat asta.
- De unde stii tu ca nu sunt o companie placuta? E debia prima oara cand ma vezi, sa stii ca sunt plin de surprinze. Totusi, in timpul acesta, in care ne antrenam, imi poti povesti si despre tine. Doar tu stii deja absolut totul despre mine, iar eu nu stiu nimic. Stii jocul acesta, nu a inceput deloc corect, chiar de la inceput.
Imi placea si atunci cand a zis o replica ce pare ca o mai auzisem undeva, sunt sigur ca ne-am intersectat intr-o misiune, sau ceva asemanator cu acesta. Nu era pentru prima oara cand il vad, insa acum era imbracat mult mai ciudat, sau eram eu atunci atat de concentrat in misiune incat nu m-a interesat ce haine poarta?
- Win at this... i-am zis ridicandu-ma in aer si luand absolut orice lucru ce il puteam controla in aer, facand o sfera inconjurul baiatului. Aveam grija sa fie suficient de groasa, astfel incat o carte de joc, in momentul acela sa nu o mai sparga.
- Eu sunt de parere ca norocul e ceva care ti-l faci singur si cu cat se aduna mai multe bucati de metal in jurul tau cu atat imi dau dreptate vorbei. Nu esti de acord si tu cu lucrul acesta?
- Uite ceva ce am sa recunosc si eu. Te misti bine, mon amie. Dar tura aceasta, nu ti-ai ales bine cartea stii? Nu e una care e sa iasa castigatoare la nici un joc de poker. Eu zic sa iti mai pastrezi mandria si demnitatea si sa te retragi din clipa aceasta... am zambit usor, aducand si mai multe bucati de fier in jurul lui, dar totusi i-am lasat deasupra capului un cerc gol, incat sa poata respira. Era cam interzis sa imi omor un coleg, plus nu ma enerva asa de rau incat sa o fac. Era un seaman de al meu, iar eu eram un om calculat.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 19, 2012 9:43 am

Il privea sufficient timp incat sa isi dea seama ca il impresionase si trebuia sa recunoasca, putin, era cam mandru in sinea lui. Dar stia si de orgoliul ce il avea fiecare mutant de elita. Unii il numeau si pe el asa si el mereu le raspunse “nu, eu nu sunt un erou, ei sunt un eroi, eu sunt doar un hot”. Auzise de multe ori ca e prea modest in privinta aceasta, insa el credea ca mai mult ca sigur spune adevarul. Isi ridica putin umerii si nu se mai gandi la lucrul acesta, doar trebuia sa se concentreze in clipa aceea. Apoi realizase ca nu prea putea, ca de cand intrase in camera analizase totul la satenul din fata lui, ii citise gandurile, aflase toate informatiile, ii analiza puterea, ii observa cu grija fiecare trasatura a fetei si cum vorbea el si stia ca deja incepea sa dezvolte o ciudata simpatie. Nu dorea sa recunoasca asta, aici avea el orgoliul tampit si in plus totul e o joaca, de ce sa nu o tina joaca pana la capat?
- Nu ma impresioneaza oamenii ca tine... raspunse el imediat la intrebare, aruncandu-i o privire rece ca gheata si stia ca se mintise pe el insusi. Chiar il impresiona mult si se bucura ca nu ii iesise sinceritatea atuncea printre buzele ce devenisera putin reci datorita efectului realitatii din camera.
- Poate ai fi o companie placuta, insa nu pentru cei ca mine. Joaca-ti cartile cu cine iti merge, eu joc ca sa castig... iar daca tot te intereseaza asa mult persoana mea, pai presupun ca ti-as putea povesti despre mine... vorbi incet, apasand butonul batului, astfel incat acesta sa se micsoreze din nou si sa ajunga la lungimea mainii sale, fiind mai usor portabil in felul acesta.
- Numele meu e Kim Jaejoong, insa numele de mutant si cum imi zic mai toti e Gambit. M-am prezentat inainte si cu Remy Lebeau, dar am renuntat la asta. Sunt sigur ca ai auzit de mine, fiindca reputatia mea nu sta niciodata locului si mereu merge departe. Am 20 de ani si sunt de asemenea bisexual. Puterea mea, dupa cum vezi, consta in explozii. O pot controla oricum. Orice lucru care il ating poate exploda, numai daca vreau, daca nu imi folosesc aura asupra lui, ramane ceva normal, exact cum era inainte. De asemenea, sunt si telepat, insa asta nu o folosesc prea mult, din cauza ca nu o stapanesc prea bine. Recunosc ca nu pot ajunge precum cei de rang inalt aici caci nu am exersat prea tare pe ea. Oamenii, de genul tau, nu m-au lasat sa imi exersez puterea... am glumit si chiar am chicotit putin.
Pentru a doua oara se zari inconjurat de un lucru gros de metal, mai ceva ca tura trecuta si opri incalzirea cartii de joc, sa nu cumva sa se puna singur in fum. Nu ii comenta la replica ci se uita in jur sa fie suficient acoperit de acele bucati de metal.
- Uite la jocurile de poker, nici macar nu se folosesc treiarii, una la mana si doi la mana, prefer sa fiu invins in picioare, decat sa ma retrag in genunchi...
Apasa din nou butonul din batul sau si s-a facut suficient de mare, ajungand la inaltimea corpului acestuia. Imediat pusese suficienta energie in bat, incat sa sara in aer prin gaura ce mi-o lasase pentru respiratie. Se simtea pentru cateva clipe ca si cand zbura, insa la final farmecul acesta se oprise, fiindca si aterizase in picioare, gravitatia ce o avea cizmele sale. Iar a apasat butonul ca sa isi inchida batul robotic si scoase din maneca majoritatea cartilor dintr-un pachet de joc, iar in mana opusa, luasera niste cuie cu care era acoperit inainte. Imediat arunca cu ambele lucruri inspre el, inconjurandu-l in aceeasi metoda. Ajunse foarte aproape de el, acestea explodeaza, creind un fum negru foarte gros, in preajma baiatului.
- I told you... I never gamble... I win… at everything...
- Sectiunea de antrenament s-a incheiat… auzise din partea vocii robotice, iar imediat totul din camera se lumina, deoarece cele doua porti mari de fier se deschisera si camera se transforma in una normala, terminand iluzia.
Mai miscase putin maneca si din ea iesise un pachet de carti gol.
- Dar trebuie sa recunosc, Magnet... esti un adversar pe masura, mi-am folosit toate cartile pe tine... nu mi s-a mai intamplat asta, de asemenea daca ai fi putin mai calculat, m-ai fi putut bate de cand ai inceput sa creezi sfera aceea de fier. Dar bun joc... i-a zis, facandu-i cu ochiu si se aseza putin jos, fiindca obosise de la antrenament.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 19, 2012 12:56 pm

Nu ma asteptam sa fie chiar atat de crud si direct cu o afirmare adusa asupra mea. In acelas timp nici nu il credeam.
- Nu te impresioneaza cei ca mine? Asta a fost dur din partea ta sa stii si sa iti zic nici nu vreau sa te impresionez, dar recunosc ca stiu deja, te-am impresionat. Pana acum nu am stat decat cu analiza asupra expresiilor si miscarilor tale si drept sa-ti zic am invatat ceva de la tine. Chiar am sa folosesc miscarile acestea noi in urmatoarele misiuni care vor veni.
Deja i-am retinut faza cu faptul ca el nu pierde niciodata, castiga mereu si ii iese si sunt victorii la fiecare lucru. Dar nu doream sa ma las batut nici eu asa de usor, vroiam sa ii dau putin de furca. I-am ascultat informatiile si chiar mi se parea interesant baiatul, asa ca mi-am scos din buzunarul blugilor niste foi ce le faceam notite, iar tot dintr-un buzunar am scos si un pix, incepand sa imi notez ceea ce tocmai imi explica. Eram sigur ca tura aceasta nu aveam de gand sa il pierd din evidenta. Imi parea destul de interesant tanarul, stiam ca ne vom distra pe cinste. Mana mea se misca cu fiecare cuvant foarte repede, de parca tocmai devenise robotica. Cel mai mult imi placea la el ca era atat de sincer incat imi spuse si orientarea lui sexuala, deci se pare ca era complet unul de al meu. Am zambit larg la replica aceea.
- Imi pare rau ca nu te las sa iti folosesti controlul mintii complet asupra mea, dar sunt sigur ca vei gasi cobai pentru lucrul acesta, doar ti-ai antrenat-o pana acum, nu? O poti face si de acum incolo nu ma indoiesc... i-am zis, facandu-i cu ochiul.
Cand evada din sfera mea de metal, am zambit larg. Stiam ca o sa o faca. Daca il acopeream complet nu mai avea cum sa iasa, dar parca ceva din mine dorea sa se simta si el invins, macar o singura data sau eram atat de derutat de el incat nu am reusit sa imi acaparez planurile ca sa imi creez victoria. A reusit sa ma ameteasca putin un incepator? Imi venea chiar sa rad din asta.
- Am sa retin informatia ta complet valoroasa despre jocurile de noroc si cine stie data viitoare cand joc poker, poate voi reusi si sa castig ceva, nu? L-am intrebat ridicandu-mi o spranceana.
Inca mi-am pastrat privirea inspre el si am zarit cartile si cuiele incalzite ce veneau spre mine. Eu nu le mai puteam controla, astfel explodau imediat cand au ajuns la mine si m-au invaluit intr-un fum complet negru, care a intrat in amigdalele mele si m-a facut imediat sa tusesc. Oh firar, nu doream ca in clipa aceea sa ma inec tocmai de ceva de abur. Tuseam intr-una si la un moment dat m-am si dezechilibrat, incat am cazut in proprii genunchi. Am fost invins? Cum se poate una ca asta?
Cand am auzit vocea robotica, parca am auzit un zeu si imediat ce usile se deschisera fumul se evapora si eu imi puteam reveni. Ah ce bine e sa respiri din nou, daca aerul era o persoana in clipa aceea, eram sigur ca il imbratisam cu toata pasiunea mea.
Am verificat daca mi-am pus carnetelul cu notite in buzunar si se pare ca asa facusem. Pe moment, nu doream sa ii dau suspiciuni lui Gambit. Poate mai aflam ceva de la el, imi placea sa descopar. Eram fericit cand imi zise ca a fost o sectiune de antrenament grea, deci nu am ruginit. Asta e un lucru bun.
- Ai dreptate, daca eram mai putin atent la cat de mult ma impresionai tu cu puterea ta si miscarile tale si mai mult atent la propriile miscari si calcule asupra planului ca sa te inving, te-as fi batut foarte usor, insa asta a fost greseala mea...
M-am ridicat in picioare, scuturat putin pantalonii si m-am indreptat catre tanar.
- Te-am extenuat? Deja? Si eu eram sigur ca ai sa ma inveti mult mai multe de atat. Te misti bine si acum, ca te vad in apropiere, esti si frumos. Cine e norocosul sau norocoasa care te are?
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyJoi Dec 20, 2012 2:21 am

Bine stia deja ca il mintise crunt, atat pe el cat si persoana lui insasi. Isi musca buza foarte tare, nu dorea sa isi dea seama de adevar sau in felul acela. Da, asa este, il impresiona... si cum sa nu o faca? Luptase de mai mult timp decat el, stapanea totul mult mai bine si stia cum sa o faca, chiar daca nu intelegea de ce la el se comporta atat de diferit. Nu dorea sa arate vreun fel de emotie inca, dar era si constient ca mai devreme sau mai tarziu, tot va ceda. Se rosi imediat cand satenul a fost atat de sincer cu el ca ii spuse sa analizeze.
- Serios? M-ai analizat atat de atent? Vroia sa mai intrebe si “ de ce?” insa stia ca astfel va strica farmecul pe care il crease. Ai invatat de la mine? Intreba el foarte mandru, incat chiar dorea atunci sa se faleasca. Hey nu se intampla de multe ori sa poata sa aduca uimire pe chipul cuiva care deja a luptat de mai mult timp ca el. Ma bucur... isi incheie el frazele printr-un zambet si apoi incerca sa se ascunda de baiat ca sa nu vada acesta cat de mult il analizase si el.
Insa i se paruse interesant ca atunci cand acesta vorbea despre el, celalalt isi si lua notite. Ce-i asta? O noua metoda de a-ti cunoaste inamicul? Lucrul acesta trebuie sa fie incredibil de interesant. O urma de curiozitate aparuse in sinea lui, dar stia ca in clipa aceea daca era sa se apropie de celalalt, va pierde mai mult ca sigur legatura creata. Nu parea genul care sa stea la taclale.
- Nu i-au cobai pentru controlul mintii, poate voi avea noroc sa mai gasesc un telepat si sa ma invete cu a doua putere. Nu doresc sa fortez pe cineva la asta. Stai linistit. Nu stiu de ce ti-am parut macar genul acela fiindca sa fii sigur nu sunt deloc asa, sunt foarte pasnic. Si vad ca si tu stapanesti controlul mintii numai prin cuvinte. Ma bucur ca iti place.
Il zari, dupa ce evadase putin ganditor. Stia sigur ca l-a pus sa isi analizeze miscarile. Cand ii vorbi despre poker si incepuse sa se legene putin pe varfurile picioarelor. Nu dura mult oricum, caci in scurt timp se si aseza.
- Poate... daca vei avea un partener pe masura care stie toate trucurile jocului si te poate ajuta, chiar vei putea pleca acasa cu un premi destul de mare... spuse in timp ce se juca cu una din suvitele parului sau.
Se uita la el cand cazuse in genunchi, simtindu-se putin vinovat de ceea ce se intampla. Cand reintra discutia despre el, se facuse mai rosu decat marul copt si i se cam incalcise limba in gura, nestiind sigur ce sa balbaie. Incerca sa se calmeze.
- Serios... tt-te-am i-impresionat? Intreba el foarte greu, chiar pocnindu-se la un moment dat de lipsa sa de eleganta. Asta nu i se mai intampla lui pana acum, dar se pare ca trebuia sa treaca prin toate.
Cand venise in fata lui, parca prinse printr-o magie mai multa incredere si se transforma un zambet din buzele lui. Ii cuprinse gatul incet, incolacindu-si ambele brate in jurul sau si il trase si mai aproape, blocandu-se in respiratia lui.
- Magnet, de ce nu spui direct ca ma placi? Ar fi mult mai usor... nu iti face griji, nu exista nici el, nici ea... dar momentan imi doresc sa existe un el... spuse baiatul privindu-l fix in ochi si venind si mai aproape. Vrei sa fii tu acel norocos? Il intreba lipindu-si incet buzele de ale lui, ca sa nu il sperie, desi stia ca nu mai avea cum, mai ca stiau totul unul despre altul.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyJoi Dec 20, 2012 3:58 am

Era atat de simpatic in clipa in care isi musca buza, ca doream sa ma duc inspre el si sa ii zic “nu, nu o face, las-o in pace”. Dar asta ar fi fost foarte ciudat, oricum deja tanarul imi putea citi gandurile si eram sigur ca se amuza maxim atunci cand putea observa ce doream eu sa fac si ce faceam, de fapt. Nu i-am mai zis nimic si am asteptat ca sa treaca timpul, sa imi pot regla gandurile. Dar oh, cerule, era atat de dragut cum actiona ca imi venea sa ma duc la el si sa-l imbratisez imediat.
Mi-am pus mana la frunte, incepand sa ma bat cu un deget in ea. La ce ma tot gandeam? Stiam ca aveam un telepat in camera si eu trebuia sa imi rastalmacesc gandurile tocmai in felul acesta? Acum mai mult ca sigur ca m-am dat de gol. Proasta miscare, Magnet, complet proasta miscare.
- Da, te-am analizat atent… am zis sincer, dar totusi mi-am ascuns cat de cat motivele, nu doream s ail fac sa ma alunge din prima. Acum puteam observa si eu la ce e buna a doua lui putere.
- Si da, e adevarat, am invatat cate ceva de la tine. In primul rand ca trebuie sa ma duc la gimnastica, fiindca eu sunt obisnuit cu zborul si nu as reusi sa fac miscarile tale nici daca as exersa ani. Plus, la tine se cunoaste ca ai ceva experienta. Felicitari, le-ai exersat bine.
La un moment dat mi-am dat si eu seama ca si celalalt ma analizase pentru o vreme. Nu eram sigur cat de mult, dar stiam ca o facuse. Asta e bine, macar o scanteie de interes i-am trezit-o si eu nu numai el. Bun, acum ma intrebam care era urmatoarea miscare a planului acesta actual. Oare il speriam prea rau daca ii ziceam ca il plac? Desi de ce sa il sperii cand aveam aceleasi gusturi si nu arata rau nici unul dintre noi? Probabil imi era teama sa recunosc si teama de respingere, poate eu nu eram pe gusturile lui. Aveam de gand sa ma modific complet oricum daca era situatia respectiva.
- Serios? Te-am cam derutat numai cu cuvintele? Asta e bine de stiut... am zis eu increzator, poate totusi aveam o mica sansa.
- Atunci cand vorbesti de partener de masura, te referi cumva la tine? Sunt mai mult ca sigur ca toti asii se afla in preajma ta.... i-am zis urmarindu-i flirtru cu suvita de par. “ Multumesc pentru semn, Gambit, deja nu imi mai faceam speranta ca il pot primi” am gandit, rasufland usurat.
Mi-a parut simpatic si atunci cand se inrosise mai mult decat necesar si asta ma atragea mai mult decat necesar. Deci el era, magnetismul meu era chiar aici, in fata mea. Nu doream deloc sa las aceasta ocazie sa imi scape. Balbaiala acestuia era chiar adorabila.
- Da, m-ai impresionat si ma bucur ca te simti atat de flatat incat ai si inceput sa te balbai.
Cand ma trase mai aproape de el imi venea mie sa ma balbai, dar am incercat sa ma abtin.
- Parca te-am rugat sa nu imi mai citesti gandurile, dar recunosc, tura aceasta nu m-a deranjat si citeste si asta. “ Te plac extra-mult, imi doresc sa fiu acel norocos”... i-am transmis si mi-am infasurat si eu bratele in jurul lui, lipindu-l de mine in timp ce am inceput sa ii sarut buzele acelea cu foc, placandu-mi cat de moi se simteau la atingere.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyJoi Dec 20, 2012 1:50 pm

Era mandru atunci cand baiatul ii zise ca il analizase atent si chiar incepea sa se legene precum un copil mic. Bine, poate nu era chiar o metoda buna sa faca lucrul acesta, insa asta e. Incerca in acelas timp sa inteleaga de ce se ascundea atat de mult de el celalalt si cand tinui motivul ii venea sa rada la greu, insa doar se oprise la un chicot. Cat de amuzant putea fi in situatii de genul acesta. Incerca sa se gandeasca repede la un banc ca sa minta ca isi amintea unul si de asta radea, in cazul in care se scapa cu mai mult de un chicot atunci. Bine, nu va veni atat de repede pe cat se astepta, dar poate va ignora celalalt si norocul va fi de partea lui.
Se pare ca norocul nu intarzia sa apara si satenul era chiar amuzant. Se bucura ca reusi sa il invete ceva. Nu de multe ori poti sa faci un signor sa invete ceva. Stia ca el insusi nu suporta ca cineva sa se faca mai superior ca el in orice, fie el antrenament sau misiune sau orice altceva. Il citise destul de bine. Chiar a mers candva la gimnastica si mereu lucra la ea ca sa ii iasa si mai bine miscarile. Nu credea ca i va fi folositoare vreodata, dar mai ales in viitorul unui mutant niciodata nu poti sti ce se intampla.
In momentul in care partenerul lui se mai desptase, daca era sa zica, putin, devenea din nou emotionat si era sigur ca daca era sa vorbeasca chiar atunci facea o balbaitura mai mare decat propria lui persoana. Nu stia cum sa comenteze, asa ca tacuse putin si incerca sa isi faca gandurile bine.
- Ai dreptate... isi facuse acesta curajul si se pare ca ii reusise. Totii asii se afla de partea mea, deci norocul e la mine. Acum ai sansa sa il prinzi, sa il ocolesti sau sa alungi. Cine ar fi crezut,nu? Facuse o gluma si in sfarsit putea sa rada, caci astepta de mult timp sa faca lucrul acesta.
Cand Magnet si-a dat seama de balbaiala sa, se inrosise mult mai mult decat necesar. Oh acum chiar ca era evident. Bine, pana la urma nu avea nimic de pierdut decat respectul care il castigase la lupta aceasta. Nu e nimic, se mai putea crea asta, incerca baiatul sa se incurajeze, insa daca era sa fie sincer... se temea la culme.
- Scuze... sopti acesta peste buzele lui cand ii repetase pentru a nu stiu cata oara ca ii citise gandurile. Dar se pare ca tura aceasta nu il deranjase si ii transmise un gand chiar foarte bun si foarte incurajator, dandu-i complet increderea in sine. Era atat de fericit cand auzise ca Magnet il place ca dorea sa faca roata numai din asta. Ii acceptase propunerea si nimic altceva nu ii mai trebuia atunci.
Cand ii sarutase buzele cu atata pasiune se dusera toate grijile de pe umerii lui. Isi scoase putin limba ca sa ajunga sa linga petalele catifelate si moi ale celuilalt si zambi mai larg decat o facuse vreodata.
- Hai sa continuam cu ceva si mai distractiv. Ce zici? Vrei? Il intreba tanarul fara sa astepte raspuns si il prinse de guler, tragandu-l dupa el.
Durasera ceva pana ce cei doi ajunsera in camera lui Gambit, unde totul era putin mai intunecat si singura lumina o crease luna de afara. Avea grija ca Yunho sa intra bine si cand intra asa cum trebuie, inchise usa in urma lor. Acum mai totul era pregatit.
- Bine, mai intai, daca stiam ca se va ajunge la asta, iti zic de pe acum, m-as fi imbracat mult mai lejer... cred. Insa nu am stiut ca voi da de un partener asa chipes si ca se va ajunge aici, asa ca iarta-ma si in acelas timp sper ca asta sa nu iti strice apetitul sexual... isi incheiase discursul si il trase pana la pat, unde se aseza bine si astepta ca si celalalt sa se aseze.
Cand dorintele lui se intamplase isi duse mana spre pieptul dezgolit a baiatului si se uita in ochii lui, revenind la buzele sale si deschizand un sarut asa cum trebuie. Isi desprinse din start buzele si isi dorea ca sa se faca bine patruns in gura partenerului, astfel ca acesta sa fie un sarut pe care sa nu il uite.
- “ Si eu te plac foarte mult...” ii transmise el prin gand si nu mai comenta nimic, lasandu-se complet purtat de val si de magie.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyVin Dec 21, 2012 2:52 am

Mi-am putut da seama deja ca celalalt era jucaus, amuzant, adorabil, putin timid, o companie placuta si avea miscari excelente. Avea cam toate caracteristicile pe care le cautam eu intr-o persoana. In mare parte mai era si cu aroma diferita ca ma putea surprinde la fiecare vorba si fapta a sa, de parca as fi combinat ceva picant cu miere si inca nu stiam ce gust avea sa dea combinatia si iata ca in fata mea era asta. Imi placea la culme ca ii puteam da stari de emotii puternice si ne vedeam mai bine doar pentru prima data. Am zambit incet. Avea sa ramana o schimbare majora si stiam deja asta.
- N-am sa las ca acest noroc sa imi scape... am soptit incet si am lasat ca sa se linisteasca inima mea, cat, presupun si a celuilalt.
L-am urmarit complet, lasandu-ma purtat de val. Daca cu cateva clipe inainte ma gandeam sa apas pe butonul “delete”, acum nu mai era cazul. Nu regretam nimic din ce se intampla. Nu stiam ca pot sa il fac sa se inroseasca atat de rau, dar se pare ca am reusit sa ii trezesc foarte mult interesul. Chiar ca incepeam sa ma simt norocos si eram sigur ca noaptea respectiva avea sa ma surprinda mai mult decat necesar. I-am zambit cand isi ceruse scuze ca imi patrunse din nou in gandurile mele si doream sa ii zic ca nu e nici o problema, insa nu stiu de ce, parca ceva m-a oprit. Credeam ca dorea sa mai zica ceva si imi era frica sa il intrerupt.
M-am inrosit eu putin cand baiatul ajunse sa-mi linga buzele. Insa nu ma deranja deloc, puteam sa simt ca ma doreste atat de mult pe cat il doream eu. Nici nu stiam ca avea sa fie un inceput chiar atat de bun. Vroiam sa il sarut si mai bine insa imi spuse de ceva mai distractiv si nu puteam sa il refuz. L-am aprobat usor si am mers dupa el. Nici ca puteam face asa ceva la cata puterea avea si cum ma tragea spre el. De parca nu era deajuns ca eram destul de vrajit deja.
M-am uitat putin in jur, cand am ajunse in camera si imi placuse la culme atmosfera misterioasa din jurul nostru, putin pasionanta si la ora nocturna chiar oportuna situatiei.
- Te-ai fi imbracat mai lejer? Ce-i atat de greu de scos de pe tine? L-am intrebat, in timp ce il analizam complet si am vazut din nou cizmele lui, dandu-mi seama, de parca as fi fost idiot pana atunci. Oh... am soptit usor.
Nu am mai comentat nimic si imediat am mers in urma sa pana la pat. M-a complimentat atat de mult, incat nu ma mai indoiam ca ma place. Mi-a dat chiar toate semnele necesare. Dupa ce m-am asezat si eu, am simtit mana partenerului pe pieptul meu si am pus-o si pe a mea peste a lui, incepand sa o misc in directii circulare. Inceputul sarutului l-am continuat si eu, trecand pe langa substanta lui alunecoasa foarte mult. Dupa ceva timp mi-am dus mana ce o tineam peste a lui si am strecurat-o direct intre picioarele lui. Mi-am inchis ochii si am inceput sa il mangai acolo, stiind ca peste un timp se va crea o umflatura perfecta.
Cand mi-a facut declaratia prin minte nu ma mai indoiam de nimic, era chiar tot ce doream sa stiu. Astfel, cu mana libera, i-am dat la o parte paltonul extrem de lung.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyVin Dec 21, 2012 11:27 am

Banuia ca l-a facut pe baiat sa isi dea seama de personalitatea lui. Adevarul e ca nici nu se straduise prea mult sa o ascunda macar. Nu stia de ce arata partenerul sau atunci de parca ar fi dat de aur, dar in clipa in care ii citise mintea realiza si imediat incepuse sa chicoteasca si sa se inroseasca. Nu se astepta la asta, dar era chiar o surpriza placuta. Isi puse degetele unele in altele si le misca intr-un sens rotativ, muscandu-si si buza inferioara ca sa nu faca vreo boacana.
Cand i-a zis ca nu avea de gand sa ii scape acest noroc, ii tresari inima, nu era sigur daca din cauza emotiilor mult prea puternice sau din cauza bucuriei si simpatiei combinate amandoua intr-o singura stare. Deja isi luase primul as cum ca baiatului ii placea cei putin mai timizi. Si notase lucrul acesta in gand, poate avea sa foloseasca mai des. Oricum si fara sa vrea, va folosi functia respectiva. Mai mult din cauza ca era prea frumos Magnet si el nu stia deloc cum sa se comporte, de aceea starile lui erau al naibii de ciudate. Daca ar putea sa se afirme mai mult si sa nu se lase asa de intimidat. Probabil avea nevoie de timp, ca sa se obisnuiasca cu prezenta partenerului acesta.
Peste un timp s-a parut ca reusise sa il faca si el sa se inroseasca. Nu credea ca ii va reusi. Baiatul nu parea genul de intimidat usor. Era posibil sa il fi placut mai mult decat se astepta el? Nu dorea sa afirme asta si de aceea exprima si el prin stari? Dar parca mai inainte ii transmise. Ce era in neregula cu el si de ce oare isi mai batea capul cu prostii?
Chicotise imediat ce auzise in camera lui despre neghicirea baiatului in legatura cu imbracamintea lejera. Chiar dorea sa il vada acolo, caci cizmele lui vor fi al naibii de greu de dat jos. Nu mai conta lucrul acela atunci asa ca se lasa si el purtat de val, pana se va ajunge la respectivul moment, care mai mult ca sigur avea sa fie incredibil de amuzant. Ceva care chiar ar merita vizionat.
Era sigur ca i-a dat destule indicii baiatului despre sentimentele lui, asa ca nu mai avea rost sa se chinuie in legatura cu asta. Ii putea simti caldura din maini si lucrul acesta il mai starni inca putin, cand o misca circular pe pieptul acestuia, avea sub atingere muschii bine lucrati ai baiatului. Se cunostea ca isi petrecuse ceva timp la sala si in antrenament. Nu mai durase mult si isi simtise si gura asaltata de limba partenerului. Oh si ce bine saruta, nu isi putea inchipui in veci. Continua si el batalia asta cu ochii inchisi. In momentul in care simtise mana baiatului intre picioarele lui si le apropiase putin, deoarece a fost putin incomod din cauza jenei si apoi cand isi simtise umflatura proprie, incepuse sa suspine direct in sarutul lor, devenind extra incalzit. Dorea sa isi dea hainele cat mai repede jos, caci simti ca se sufoca. Bine ca paltonul era dat la o parte de pe el si mai putea simti putina racoare.
Ii daduse si el, la randul sau camasa alba jos si se aseza pe pat, avand grija sa il puna pe Magnet deasupra lui.
- “ E perfect...” gandi acesta, incepand sa il traga de curea, ca sa o dea si pe aceasta la o parte, dupa ambele maini incepusera sa se plimbe pe muschii aceea lucrati, bratele puternice si pernutele de la abdomen, placandu-i la nebunie cum se simte si ce vedeau ochii lui.
- Cumva, stiai ca in viitor, am sa vin? Il intreba pervers, afisand si un zambet specific, oprindu-si pentru cateva clipe miscarile.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptySam Dec 22, 2012 2:51 am

Incepeam sa ma intreb daca e fericit sau trist in legatura cu faptul ca eu i-am cam ghicit personalitatea. Nu cred ca trebuia sa se supere, avand in vedere ca el mi-a citit intruna gandurile in timpul conversatiilor noastre. Mai si credeam ca era in dezavantajul meu complet lucrul acesta. Inca imi placea momentele lui de timiditate din clipa in care se inrosea si doream sa dau vina pe mine, ca eu puteam sa ii provoc asta. Dar poate era mult prea devreme sa ajung la astfel de concluzii. Cred ca era prima parte a personalitatii sale care ma atragea la el – personalitatea inuman de adorabila.
M-am bucurat sa aflu ca l-am facut sa rada si in legatura cu prostimea mea. Trebuia sa fac eu o chestie de ameteala, altfel nu mai eram eu, stricam complet asta. M-am mirat insa ca numai rase si nu ma jigni in legatura cu asta. Gambit devenea din ce in ce mai perfect. Stiam ca ii place pieptul meu de la micile lui tresariri. Eram si atat de incalzit, starea care mi-a provocat-o insusi baiatul si doream sa continui. Ne potriveam chiar si la sarut la culme, imi placea cum se misca limba mea pe langa a lui si senzatiile electrice ce veneau intre noi. I-am creat umflatura din pantaloni mai repede decat m-as fi asteptat si un zambet viclean venise imediat pe chipul meu. L-am starnit asa repede? Norocul meu.
Cand termina cu camasa mea, i-am dat si eu acestuia bluza neagra la o parte si am pus mainile lui inapoi la locul lor, facandu-l din nou sa imi mangaie pieptul, caci imi placeau atingerile lui si senzatiile de fiori ce mi le dadea. Si mie imi placea sculptura corpului sau. Zicea ca e facut dupa modelul unui zeu grec, fiindca tot de pe el era bine-lucrat, antrebratele, abdomenul, muschii pieptului.
- Lucrul acesta este cumva valabil si in cazul tau? Observ ca te-ai antrenat ceva... i-am comentat inapoi si i-am luat batul din mana, punandu-l pe noptiera de langa pat. Hai sa lasam jucariile periculoase pentru mai tarziu, esti de acord da? L-am intrebat amuzat si am inceput sa ii dau jos manusile.
Mi-a placut zambetul lui pervers, potrivit situatiei prin care treceam si ca sa fiu drept, nici nu ma asteptam sa il vad.
- “ Esti chiar surprinzator, draga, Gambit...!” gandeam si m-am uitat direct la cizmele imense de la picioarele sale, incepand sa trag una. Oh, chiar erau grele, a trebuit sa imi aplic toata forta numai sa dau una din ele putin mai jos de genunchi. In cele din urma m-am enervat si cu mainile deasupra lor, le-am facut sa se miste direct in perete. Atunci mi-am dat si eu pantofii jos si am coborat pana la abdomenul acestuia, incepand sa il sarut si sa dau cu limba pe pielea sa fina, placandu-mi gustul lui.
Devenea si mai bine in clipele acestea... gandeam in continuare si am inceput sa ii desfac cu grija nasturele de la blugi.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptySam Dec 22, 2012 4:10 pm

Ii flutura inima si mintea lui parca ii canta o melodie de fiecare data cand admira chipul baiatului, iar pana la urma il izbise in frunte, precum un fulger puternic, ajungand la idea principala si nemaiputand sa nu recunoasca. Se indragostise complet de celalalt si vorbise doar pentru prima oara, nu avea sa iasa ceva bun din asta. Era mult prea sufocant si stia lucrul asta si era sigur ca pana la final avea sa fie mult mai rau de atat.
Nu se astepta ca acesta sa vrea sa il mangaie in continuare. Ba chiar avea un moment in care credea ca se plictisea deja. Bucuria lui, avea ocazia sa ii exploreze in detaliul, trupul tanarului. Ii placea ca scapa de bluza incomoda de pe el si ca partenerul lui era multumit de ce vedea sub privirile ochilor. Poate devenea si el putin norocos dupa aceea, chiar avea nevoie de mai mult curaj in legatura cu el, s-ar parea ca devine o provocare din ce in ce mai grea. Complimentul insa il facuse sa se inroseasca pentru a mia oara in noaptea respectiva. Iar atunci cand spuse ceva de jucarii periculoase numai zambise putin, in coltul gurii. Isi misca mainile si mai bine de indata ce manusile i-au fost data la o parte si putea simti atingerea piele pe piele. Oh era chiar si mai bine decat inainte, putea sa il simta mult mai intens.
Trebuia sa stie ca isi va folosi puterea asupra cizmelor si el s-ar fi enervat daca nu era deja obisnuit sa le dea jos seara de seara. Ba uneori adormea si cu ele numai ca sa nu se mai descalte, caci era al naibii de greu.
Cand limba venise pe abdomenul sau, isi arcuise spatele si scapa un suspin imens. Deja avea senzatii prea puternice, nu era deloc bine lucrul acesta. Totusi isi incerca sansele, dorea sa o faca pana la final. Il apropia si mai mult pe Magnet, punandu-si mainile in jurul gatului sau si il trase si mai aproape de el. Acolo incepuse sa il sarute la gat cu mult foc si dorinta, in timp ce mana ii se plimba pe bratul lui si partea de jos asa se incolacise la talia lui, incepand miscarea ce avea sa fie mai tarziu, cu haine. Merse inainte si inapoi si cand simtise cat de bine era dotat baiatul, devenise putin speriat, mai ales ca peste un timp se umflase si la pantaloni si devenea mai rau ca prima oara. Insa ii placea la nebunie senzatia si chiar suspina fara atingere direct pana la un timp cand simti ca ii aluneca o substanta umeda din punctul sensibil si atunci chiar se inrosise. Dar nu putea sa incheie aici, probabil satenul avea sa fie dezamagit.
- Te rog, nu ma dezbraca curand... vorbea el foarte timid si dorea chiar sa ii mai zica “m-am udat”, dar era mult-prea-jenant sa afirme lucrul acesta.
Isi strecura, cu toate acestea, mana in pantalonii celuilalt, desfacandu-l de tot la ei si ii lasa sa alunece, dupa scoase membrul intarit afara si il mangaiase usor in pumnul sau, avand sa il pompeze mai tarziu. Facuse miscarea lenta, pana ce avea sa devina si celelalt precum el si nu dura mult sa simta ceva umed pe masa sa, iar zambetul pervers nu intarzia sa apara. Bine asta daca bucurie.
- Esti dotat... spuse el incet. Mi-e frica... afirma apoi ridicandu-si ochii aproape impaienjeniti catre baiat si putea sa se citeasca chiar pe chipul lui starea de curiozitate extreme, dorinta, dar si teama. Aveau sa se conecteze intr-un timp si chiar nu avea idee cum o sa reziste.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyDum Dec 23, 2012 7:12 am

Chiar eram curios sa stiu la ce se gandea tanarul atunci cand tacerea se asternea prea mult. Puteam vedea ca ma analizeaza si o stare de frica avea pe chip, insa nu puteam in veci sa ghicesc de ce. Se temea de ceea ce faceam noi? Nu era deja normal si in plus nu a fost ideea lui? Deci nu are cum sa fie lucrul acesta. Imi placea sa ma doreasca atat de mult incat ii facea chiar placere sa imi mangaie trupul din nou. Zambisem incet.
Inca un lucru bun, ca mai reuseam sa il mai fac sa se inroseasca. Cat de cute putea deveni? Imi venea sa fac intocmai precum un adolescent la prima dragoste, dar nu stiam exact cum sa ma comport. M-am indragostit imediat ce acesta isi arcuise spatele si un suspin ii iesise din petalele sale moi. Cand ma apropiase mai mult, am inceput sa il simt si mai bine. Iar saruturile lui de la gatul meu m-au facut sa-mi rotesc, pentru cateva clipe, ochii peste cap si sa raman cu gura deschisa. Trupul meu avea nevoie rapida de miscare, caci cam incepea sa fie dureros la cat m-am abtinut pana in echipa aceea. Se legase de mine precum un urs koala de bambusul sau, iar atunci am zambit foarte larg, fara sa-mi mai pese daca se observa cat de fericit ma putea face.
In momentul in care “dirty-humpingul” cu haine incepuse am inceput sa gem putin, fiind jenat ca se aude. Dar cum ma puteam abtine cand eram atat de tachinat sa intru mai repede in el? De fiecare data barbatia mea se apasa la intrarea lui, peste materialul hainelor. Ducandu-se inainte si venind inapoi, intr-un ritm alert, m-a facut sa ma excit mai rau ca inceput si vroiam sa ii zic sa se opreasca fiindca nu stiam daca ma mai puteam controla.
Cand ma rugase sa nu il dezbraca curand am inceput sa chicotesc si i-am zis in raspuns:
- Chiar crezi ca ma pot abtine? Uita-te cum arat. Nu stiu cum sa te vad mai repede fara haine.
Imediat am inceput sa il scap de toate hainele ramase de pe el, sa-mi trag si mie pantalonii in jos, chiar daca mana celuilalt se juca pe acolo si cu un deget numai i-am tras boxerii negrii in jos, zambind imediat cand am vazut “accidentul”.
- De asta nu doreai sa te dezbrac mai repede? Din cauza ca te-ai udat? Sa stii ca si umed tot arati sexy...i-am zis, uitandu-ma spre el si am inceput sa dau cu limba la marginea coapselor sale, apropoe de punctul sensibil, chiar si deasupra boxerilor, in timp ce ii si trageam in jos.
In clipa in care era complet nud sub ochii mei nu m-am mai putut abtine si atunci mi-am plimbat mainile pe trupul sau, fara sa scap o parte. Tot imi placea, ba chiar acum imi placea si mai mult decat prima oara. Mi-am simtit si eu substanta umeda si incolora iesind afara si m-am inrosit intocmai ca el, dar apoi mi-am dat seama.
- Si de asta te-ai jucat cu membrul meu? Doreai sa ajung ca tine sa nu ramai singuru jenat? L-am intrebat razand.
- Sa stii ca nu ai de ce sa iti fie frica. Te voi lua usor. Bine? L-am intrebat cand i-am vazut privirea infricosata si chiar aveam sa ma tin de promisiune. M-am apropiat de urechea lui soptindu-i usor: - si continuati miscarile, caci ai sa ma faci sa am eliberez curand...
Dupa ce i-am zis de asta, mi-am dus degetul la intrarea lui si am inceput sa il tachinez cu varful, plimbandu-ma circular pe ea, muscandu-l si de lobul urechii in acelas timp.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyDum Dec 23, 2012 5:29 pm

Nu-si imagina ca gatul avea sa fie un punct sensibil asupra lui Magnet, dar descoperise ca asa era si devenise asta primul pas al starnirii si cuceririi lui. Zambetul baiatului nu ii scapa si se relaxa total, devenind super-fericit pentru ce i-a provocat. Nu se astepta totusi sa auda suspine din partea colegului sau de la inceputul miscarilor lui, dar s-ar parea ca il putea starni. Era fericit datorita lucrului acesta. Era bucuros si sa auda ca arata bine pentru baiat si ca il dorea de urgenta si imediat. Nu ii mai pasa atunci ce avea sa descopere imediat ce il dezbraca. Nu durase mult si imediat si zarise, evident ca comenta si ceva in legatura cu asta. Totusi nu era un comentariu rau, era unul care ii nimerea fix gustul sau.
- Chiar crezi ca arat sexy? Il intreba totusi, dorind sa se asigure ca nu auzise prost.
Cand se apropie de sensibilitatea lui, ba gemea, ba suspina. Atat de ametit putea deveni. In final s-a simtit complet dezbracat in fata ochilor celuilalt. Lucrul bun din asta era ca imediat simti atingerile pasionante ale lui, chiar din ele putandu-si da seama cat de mult era dorit. Respira mai greu si mult mai infierbantat numai gandindu-se la asta. Cand se inrosise baiatul, el numai zambise. Aproape ca ii semana, doar, ca cosidera ca era mult mai chipes, dotat, bine-format si stapan pe sine decat era el sau avea sa fie vreodata. Nu s-a mai subestimat niciodata atat de rau in fata unei persoane si iata ca a venit timpul ca istoria sa i se schimbe. In clipa in care ii ghicise imediat planul. Numai avea sa scape, dar nici nu ii raspunse, sperand si chiar rugandu-se ca partenerul sau nu avea sa insiste in legatura cu intrebarea respectiva.
In momentul in care i-a zis ca il va lua usor parca se mai linistise si nu se mai agita atat de mult. Avea incredere in el, desi nu stia daca trebuie sa aibe asta. Iar atunci cand ajunse la urechea lui si il tachina, soptindu-i si o vorba perversa isi pierduse complet mintile. Ii asculta ordinele si incepea sa il pompeze mai tare, mai din plin si in mod special mult mai repede. Intr-o anume masura ii placea sa il simta intre pumnii lui si sa ii provoace senzatiile, sa-l simta atat de cald, sa-i provoace atata placere si sa stie ca e absolut sub controlul lui, ca avea sa fie pentru noaptea aceea numai a lui. Aceasta era o incantare extrema.
Dupa un timp simtise ceva cald pe mana lui si isi duse mana la fata incepand sa linga substanta alba in fata tanarului si zambi pervers, in coltul gurii in timp ce se curata de toata. Dar planul nu ii merse asa cum se gandi el, mai ales in clipa in care se simti foarte tachinat la intrarea lui. Nu dorea sa se simta foarte fortat.
- Te rog, te implor, nu ma mai tachina. Te doresc deja. Penetreaza-ma mai repede ca sa fiu mai pregatit pentru asta...a zis usor si a mers spre membrul lui, mangaindu-l din nou ca sa se intareasca. In acelas timp dorea sa si inteleaga la ce se referea. Sper ca ai inteles ce vreau mai repede inauntrul meu... ceva mai mare... mai dotat... mai intarit ... si care poate provoca placere intensa... ii spuse lingandu-si lent buza inferioara intr-un mod provocator.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyLun Dec 24, 2012 5:34 am

Nu credeam ca puteam sa ii ofer tanarului asa o senzatie de fericire. Nici nu ma deranja, caci, chiar daca nu stia si el ma facea pe mine sa fiu cel mai fericit om al planetei. Incredibil era ca il intalnisem pentru prima data, faceam actul de pasiune si intimitate unul cu celalalt, tot pentru prima data si totusi ma simteam ca si cand il cunosc de-o viata. Aceasta a doua personalitate a lui mi se parea incredibila si eram dornic sa o cunosc din plin. M-am bucurat ca am fost sincer cu el si i-am aratat cat de mult il doream, fara sa ascund, in scurt timp aveam sa si-i marturisesc.
- Chiar cred ca arati sexy. Nu sexy, super-sexy. Atat de fierbinte ca ai putea incalzi ecuatorul... i-am zis facandu-i cu ochiul si zambeam larg. Devenea din ce in ce mai perfect.
Ii ascultam atent sunetele erotice, nestiind cat de starnit mai puteam deveni. Avea de gand, oare, sa ma mai tortureze mult? Ma intrebam in timp ce zambeam larg. Nu mi-a scapat sa ii observ respiratia alerta si sa imi placa la culme asta. Doream sa il sarut intruna atunci, dar mai bine il lasam sa respire, fiindca placerea era imensa si stiam ca avea nevoie de asta si nu era singurul, din cate s-ar parea. Chiar nu mai doream raspuns la intrebarea mea, eram deja sigur ca pentru asta m-a umezit. Plus, chiar nu a fost nici un deranj. Mi-a placut la culme sa ma aduca in stadiul in care era el, ma simteam conectat sufleteste in modul asta. Chiar daca suna ciudat ce gandeam eu. Eram fericit si de faptul ca se linistise imediat ce i-am zis eu ca il voi lua usor si am zambit inspre el larg. Nu imi voi incalca promisiunea, asta mi-am propus, cel putin.
Bine ca miscarile lui incepuse sa fie exact cum trebuie si ma ametise complet. Am inceput sa ma misc si eu chiar, de parca ii violam pumnul in clipa aceea. Atingerea lui era placuta, parca era ceva de aur si nu mai intalnisem pana atunci. Nu am mai patit niciodata sa mi se faca un hand job atat de bine atat de potrivit. Am inceput sa vibrez datorita fiorilor si nici nu mai stiam daca tremuram alert sau incet. Era atat de intens si de placut, caci nu imi controlam nici o reactie nici nu mai stiam cum sa o fac.
- “ Gambit, mi-ai succit complet mintile...!” am concluzionat, punandu-mi mana in cap.
M-am eliberat in mana lui cu un geamat puternic, incat sigur ma auzisera peretii din preajma noastra. Insa nu imi pasa de asta, de ce sa nu se simta si in jur ce putea provoca baiatul? Si de ce sa nu ma laud, intr-un mod indirect, ca avea sa fie al meu? M-am uitat la el in timp ce imi lingea sperma si am ramas cu gura deschisa. Era o imagine atat de apetisanta, incat iar imi vibra barbatia.
Cred ca i-a ajuns cat timp m-am jucat la intrarea in el si am zambit si eu in coltul gurii.
- Oh, nerabdatorule... am comentat si eu si am deschis un sertar de langa patul nostru, incepand sa cotrobai prin el, pana ce am gasit lubrifiantul si l-am luat in mana.
- Eram sigur ca il ai... am zis in timp ce picuram putina substanta pe deget, iar cand vorbise el si actionase pervers, membrul meu se intarise la loc, devenind mai ceva ca la inceput. Incepeam sa ma intreb care pe care tachineaza?
- Cat de perfect poti deveni? L-am intrebat, ducandu-mi degetul cu lubrifiant inapoi la locul lui si iar am incercuit locul respectiv, insa aveam suficient incat sa il pot penetra cu doua degete, creind miscari de foarfece inauntrul lui si imediat am inceput sa le misc inainte si inapoi, ca sa largesc locul pentru mine.
Nu l-am lasat fara sa il sarut pe piept si sa imi asez capul foarte aproape de el incat sa ii aud sunetele erotice provocate de mine.
- Parca ziceai sa te iau usor, nu? Crede-ma ca si eu astept momentul in care sa iti fac mintea sa se intunece si sa-ti controlez corpul mai ceva decat o fac acum.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 26, 2012 7:34 am

Tot trupul vibra si tremura datorita fiorilor fericirii si extazului primit. Stomacul lui scadea si crestea in mod incontinuu, de parca avea propria functie, propriul creier si se pierduse de mult din controlul sau. Nu dorea sa recunoasca, dar nici bine nu incepuse si se simtea ca era cea mai buna partida a sa. Tot ce facea celalalt era perfect, era bine, se simtea dorit, se potrivea la culme. Stia din prima cum sa il ia si ce ii place si mereu se duse prin lucrurile acelea.
Cand l-a complimentat isi pierduse complet mintile. Era clar, nu isi mai dorea nimic altceva. Inchise ochii si se lasa purta de val. Devenea totul mai mult decat perfect.
Nu stia deloc cum sa isi mai abtina acele suspine, ce era mai grav, era faptul ca la marginea fruntii sale se puteau observa sudorile numai bine, scurgandu-se si eliberandu-se de pe piele, imediat ce se inclina intr-un anume fel, sau isi schimba pozitia. Daca atunci era asa, d'apai mai tarziu? Nici nu dorea sa se mai gandeasca la lucrul respectiv. Desi ii era frica, pe de alta parte chiar dorea ca baiatul sa isi inceapa actiunea si sa-l duca pe cele mai inalte culmi, nelasandu-l sa plece de acolo. Numai emotiile la ce avea sa urmeze ii facuse stomacul sa se stranga puternic.
Nu se astepta ca sa isi faca si partenerul atat de dornic de miscare si isi cobora privirea ca sa vada ca nu se inseala, iar pumnul lui era de-a dreptul violat. Se excita de la imaginea respectiva si apoi iar se temea cand vedea membrul acela mai bine. Era culmea cum un lucru asa ii dadea si stari de extaz, de anticipare dar si o stare puternica de teama. Chiar isi dorea ca totul sa fie bine si sa nu il rupa in doua imediat ce se conecteaza cu el.
A zambit cand ii auzise gandul, tura asta nevrand sa il citeasca, dar nu mai avea control asupra niciunui actiuni ce apartinea de el. Era complet dus inspre paradis si asezat pe cel mai pufos nor, putand privi pamantu, in timp ce il tinea de mana pe Magnet. Era chiar perfect totul.
Ii venea sa rada de la geamatul puternic a baiatului in clipa in care avuse orgasmul, dar se abtinuse imediat. Nici el nu statea bine cu auto-controlul asa ca nu trebuia sa comenteze asupra nimic din ce facea partenerul. Insa cand a inceput sa ii vibreze punctul sensibil, chicotise dulce, putin ca o fetita, placandu-i starea in care l-a adus.
Il urmarise cand ii cotrobai prin sertare si incerca sa isi ascute privirea ca sa vada mai bine ce avea Yunho in mana, se calma imediat ce zari si numai zambi.
- Ce bine ma cunosti deja, vezi? Pana si la lucrurile din sertrarele mele esti surprinzator.
Isi aseza capul mai in perna cand ii auzise intrebarea si se pregati pentru ce avea sa urmeze, relaxandu-se total. Simtea miscarile degetelor din plin, stiind ca pana si interiorul se incalzise si incepea sa il traga cu forta inauntru pe tanar. Isi tinea gura larg deschisa din cauza ca sunetele veneau fara oprire si nu mai putea deloc respira, mai ales de la faptul ca era super incalzit. Peste un timp isi simtise ceva atins si gatul, precum spatele ii se arcuisera deodata, in timp ce un geamat aparuse imediat. A ajuns la punctul sau sensibil ce il facea sa vada stele. Atunci chiar era in univers.
- Ah, inca o data, inca o data... incepuse acesta sa il implore si incepea si el sa se miste, dar apoi realiza ca putea avea si mai multa placere de atat si era deja nerabdator. Daca doar doua degete i-a provocat starea, numai imaginandu-si ce putea face baiatul cu mandria sa, il facea aproape sa se elibereze.
- Pune-o, pune-o... a zis cu niste ochi mari de catelus in directia lui, sperand ca stia la ce se refera. Chiar avea nevoie urgenta de miscare, mai alerta decat ceea ce au facut pana atunci si spera sa o primeasca mai repede.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyMier Dec 26, 2012 10:24 am

M-am bucurat ca i-am putut oferi atatia fiori partenerului meu numai prin simple atingeri si am zambit larg. Doream sa ii zic ca nici el nu sta mai prejos si el ma facea foarte fericit, fara sa faca ceva deosebit. Sa il am sub controlul meu mi se parea ceva cu adevarat incredibil. Nu numai ca reactiona cum doream eu sa o faca, dar o mai si facea din plin. Eram mega-incantat de asta. Eram absorbit si atras incontinuu de el, de reactiile, suspinele si gemetele erotice.
I-am urmarit inceputul de transpiratie si am ramas putin surprins, dar nu ma deranja fiindca imi cam placea sa il vad asa. Deja extenuat, hm? Pai, Gambit, sper sa fii pregatit ca urmeaza ceva mult mai bun decat a fost pana atunci si chiar in scurt timp. M-am uitat si eu cand isi apleca privirea spre membrul meu si am inceput sa rad incet, fara sa fie deranjant. Iar avea sa se teama de ceea ce vedea?
Il adoram sa il vad asa sexy si atat de intim cu mine, incat mi-am lins buza inferioara si am inceput sa ii mangai putin abdomenul cu mana, dupa ce l-am presarat cu saruturi si mangaieri ale limbii. Chiar doream sa il rasfat. Am inceput sa clipesc des cand i-am auzit chicotul de fetita si am crezut ca stau prost cu auzul. Era feminin pentru o secunda mai inainte sau imaginatia mea imi juca feste si a fost numai o inchipuire?
- Pai, mi-am dat seama ca nu esti atat de cuminte, cum pari. Era imposibil sa nu il ai... i-am raspuns pe un ton pervers.
L-am privit cand se scufunda in perna si am simtit gatul cum mi se incalzea. Cand degetele mele au inceput sa fie "supte" am suspinat din nou, deabia asteptand sa ajungem la conexiune. Nu stiam ca ma dorea chiar atat de rau, e incredibil sentimentul. Ce imagine senzuala si erotica mai avea sa imi ofere micul jucaus? Deja nu mai rezistam. M-a provocat destul fara chiar sa isi dea seama de asta. M-am uitat la el si de la arcuire stiind ce am atins si am inceput sa o fac din nou cu degetele, ca sa ma asigur de asta. Perfect, am ajuns unde doream. Nu ma asteptam sa ma implore, dar atunci cand o facuse am inceput sa rad subtil. Putea fi si deveni atat de dulce, incat incepea sa fie frica sa nu fac gliceroza.
- Esti sigur, Gambit? am incercat sa il intreb, dar nu am mai asteptat raspunsul, caci de doua ori a fost suficient sa imi zica. L-am eliberat de degetele mele si am adaugat ceva mult mai mare si mai bun pe urma, incepand cu varful si apoi am ajuns pana la jumate, trebuind sa ies inca o data si sa intru pana ce m-a primit complet inauntrul lui. Am zambit imediat cand am simtit senzatia si fiorii nu au incetat sa apara. Nu m-am miscat din start, astepandu-l sa se obisnuiasca cu mine. Dar era atat de bine, atat de umed si cald inauntru si tot simteam cum ma tragea mai mult, ca nu stiam sigur daca aveam sa mai rezist. Astfel am inceput sa ma misc incet si cu grija, ca sa se obisnuiasca si am inceput sa gem slab dar de nenumarate ori, din cauza caldurii care ma cuprinse. Era atat de bine si de placut, incat stiu ca aveam sa explodez.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyJoi Dec 27, 2012 4:05 am

Se uita la zambetul sau de fiecare data cand aparea si zambea si el cand ii era randul. Nu stia din ce motiv, dar faptul ca celalalt zambea datorita lui, parca ii facea inima sa creasca. Tot era intimidat cand se uitase la el, stia ca ii va lua ceva vreme sa se obisnuiasca cu asta. A inceput sa clipeasca incetisor, stiind ca va fi obosit numai din preludiu. Dar era tot curios cum avea sa se simta in conexiune cu Magnet, caci parea foarte dotat si pregatit.
Simti fiorii de la feluritele atingeri ale baiatului si tremura incontrorabil, acoperindu-si pentru cateva clipe fata. Nu avea sa iasa bine daca va continua tot asa. Insa isi reveni imediat ce baiatul i-a zis ca nu era atat de cuminte. Din nou il ghicise, asta da om surprinzator.
- Stii cum se spune, cine se aseamana, se aduna. Obraznicia la obraznicie trage... i-a zis inapoi, facandu-i cu ochiul si zambind cu gura pana la urechi.
Ii asculta suspinele, placandu-i ce auzea, chiar daca stiau ca erau din cauza ca il tragea in el, de parca era o masina ce trebuia umpluta ca sa propage energie si a se misca. Se bucura si cand ii asculta dorinta si mai izbise inca o data in acelas loc, intunecandu-i-se mintea.
- Sunt mai mult ca sigur... incerca acesta sa vorbeasca, desi nici el nu mai stia ce face sau zice.
Suspina de pierdere atunci cand il eliberase de degete, insa isi reveni imediat ce inlocuise cu altceva. Stranse puternic ochii din cauza ca durea in prima jumatate si nici macar nu intrase cu totul. A doua oara reusi si un sunet de usurare ii evada dintre buze. Avuse noroc ca i-a dat timp sa se ajusteze si isi incolaci inapoi mainile in jurul gatului baiatului. Gemuse chiar de la inceputul miscarilor usoare si din nou se putea zari pe fruntea sa urme de sudoare cazande.
- Ahh... mai repede...hhaa... Ma-aa-gnet...i-a zis printre sunetele erotice, ducandu-si una din maini pe spatele lui.
Din nou il atinse la punctul lui si capul ii exploda numai de stele, incepand sa clipeasca mai des decat oricare om normal. A fost minunat clipa aceea si s-a putut observa prin sunetul lui erotic puternic.
- Please... f**k me harder and faster...incepea el sa il implore, chit ca folosea un limbaj murdar ca sa se faca inteles.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyJoi Dec 27, 2012 7:43 am

L-am sarutat pe buze din clipa in care incepea sa zambeasca, luand rand pe rand si pe cea superioara si pe cea inferioara. Erau atat de moi aceste doua petale ca nu ma mai saturam de ele, ba chiar am si inceput sa le mangai cu limba. Adoram cand ii transmiteam fiorii si sa il simt tremurand sub atingerile mele incat am si inceput sa dau cu varful degetului peste pieptul lui bine-lucrat.
Am inceput sa chicotesc cand i-am auzit prima lui replica si l-am aprobat. Bine ca ne-am gasit perechea repede. Am mai primit o data aprobarea si mai mult de atat nici ca imi trebuia. L-am lasat sa se aseza asa cum trebuia, oferindu-i timp si prilej. L-am ascultat imediat ce imi zise mai repede si am crescut miscarile, intrand si iesind intr-un mod accelerat, placandu-mi de fiecare data clipa intrarii incat mi-am arcuit si eu spatele cu putere. Chiar era placut si o senzatie puternica, ce nu doream sa o uit prea devreme. Stiam ca l-am atins unde trebuie din prima si am zambit viclean stiind ce sa urmaresc si in urmatoarea parte.
Am notat ceea ce isi dorea el si am inceput sa ma misc mai puternic, izbindu-ma inauntrul sau intr-un mod mult mai rapid. Se auzea in jurul nostru numai pielea izbita pe piele, ba chiar ca sa imi creez viteza si mai mare, i-am pus picioarele in jurul taliei mele si sprijinindu-ma de marginea patului, am izbit cu toata forta. Gemeam si eu de la senzatiile placute, continuat cu miscarile.
- Ah... G-aaa-mbit....haaa... esti atat de bun... i-am zis printre sunetele mele si am inceput sa il cuprind cu putere.
Am coborat inapoi, ca sa il pot saruta chiar daca amandoi faceam sunete incredibil de erotice si respiratia deja nu mai tinea cu noi. Mi-am strecurat direct limba in gura sa intre-deschisa si am cercetat fiecare colt. Aparusera de mult perdeaua de transpiratie pe noi si aerul din jur chiar mirosea a amor. Insa mie personal nu imi pasa. L-am eliberat de sarutul meu coborand la gatul lui si presarandu-i si acolo un sarut, ba chiar la un moment dat, mi-am infipt dintii in pielea sa, cand ajungea sa ma stranga mai tare. I-am lasat urma si am mangaiat-o incet cu buzele, mandru de opera mea.
- Esti perfect... i-am comentat, in final, din nou mangaindu-l intr-una. Eram chiar indragostit de trupul lui.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyJoi Dec 27, 2012 3:16 pm

Ii placea sa se simta alintat, in special la petalele sale moi. Dorea cat mai mult sa se apropie de el si sa il mangaie in felul respectiv. Tremura intruna si cand il atinse cu degetul, de parca avea un cub in gheata intre maini si ii alinta pielea cu el, dadea senzatii atat de electrice. Era fericit si cand baiatul il asculta si incepuse sa se miste mai alert, izbindu-se de fiecare data in apogeul sau, incat gemetele erau super puternice. Trebuia sa isi infinga degetele in cerseaf si sa stranga de el de parca tocmai il rupea in clipa respectiva.
Mintea lui chiar se intunecase, dupa cum era de asteptat si totul din jurul fruntii sale plutisera numai cu stele verzi si albastre. Era mai sus decat insusi paradisul. Cand iesea si intra in el, chiar si acesta incepuse sa se miste in functie, nemaipasandu-i ca transpirasera la culme si ca energia ii scadea cu fiecare penetrare. Era atat de bine si persoana lui atat de fericit, incat incepuse sa i se stranga stomacul cu putere. Sunetele erotice ale celuilalt il facea sa doreasca sa se elibereze si mai rau.
- Ahhh...M-aaah---gnet... stai… incerca si el sa ii zica, desi respiratia ii era super incalzita si gafaia intruna chiar.
Sarutul lui il ametise si mai rau, iar capul incepuse sa ii vajaie rau. Nu stia ce sa mai faca, caci sigur el insusi nu mai era. Parca tocmai era transportat intr-o alta lume. Cand se plimba limba acestuia pe langa a lui s-a gandit sa faca la fel, dar se ineca la un moment dat, ca a trebuit sa se dea inapoi ca sa-si recapete respiratia. Noroc ca s-a incheiat sarutul imediat. In urma a lasat o urma de saliva ce se mai conecta cu partenerul sau si se sterse de cea scursa din propria gura. Oh asta era super jenant, chiar nu dorea sa fie privit atunci. Mai avea noroc ca baiatul se gandi sa ii aline gatul si nu sa il admire pe el. Insa cand veni muscatura, stranse din ochi si facuse un sunet inuman de durere si placere. Ah lucrul acela avea sa lase semn si trebuia sa gandeasca repede cum sa acopere repede asta.
- Esti chiar foarte bun la asta... soptise incet si merse si el spre gatul lui. Dar nu pot fi singurul cu semn nu-i asa? Il intrebase calm si incepuse si el sa il linga pe piele, pana ce si-a infipt toata dantura in ea si o trase inspre el, pana ce formase si acesta o urma simpatica si purpurie, stiind ca apartinea de el.
Cand isi analiza opera, zambi larg. Doar el sa stie ca o crease ii era mai mult decat suficient. Dupa ce mai trecuse ceva vreme, stomacul i s-a strans maxim si l-a privit pe baiat.
- Ahh....ha...nghhh..haaaaaa.....AAAAAAhhhh.... facuse ultimile lui sunete inainte sa il captiveze de tot oboseala orgasmului propriu.
- “Fuck that was amazing...!” gandi punandu-si mana la frunte.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyVin Dec 28, 2012 5:40 am

Era chiar intens incat atunci cand l-am vazut ca stransera cerseafurile trebuia sa imi musc buza cu putere. Ma simteam si eu super bine de la atata constrangere si inghesuiala. Nu imi mai stapaneam sunetele, iar peste un timp stomacul mi se stransera. Nu stiam ce sa mai fac apoi fiindca eram ametit de-a bine.
- Tu-u-uh chiar ....aaaa....c-rez....haaa-i....ahh ca eu pot sta? L-am intrebat printre sunete si era adevarat, chiar nu puteam sa o iau mai usor. Mi se invartea totul si doream mai mult.
Am chicotit insa cand isi sterse urma de saliva, deoarece pe mine nu ma deranja sa il vad atat de ravasit. Era chiar dragut si special in clipa aceea, iar faptul ca numai eu puteam sa il vad asa ma facea sa ma simt mandru de mine. Bine ca m-am dus spre gat sa nu il jenez si mai mult decat deja o facusem. Mi-a placut pana si sunetele lui atunci cand l-am muscat la gat.
- M-ersi... i-am zis gafaind, cu o respiratie super calda, atunci cand venise la gatul meu, fiind sigur ca gura mea emana numai aburi. Atat de incalzit m-a facut sa devin, incat nici spre final nu ma puteam racori. M-a speriat putin cand mi-a zis ca nu poate fi un singur om cu semn pe gat si aveam sa primesc si eu unul. Am facut un sunet de durere imediat ce l-am primit si mi-am arcuit spatele din nou, punandu-mi mana la gat imediat ce termina.
- Posesivule... nu aveam idee ca esti asa... i-am zis apoi, reluandu-mi miscarile pe ritmul care trebuia si care il doream amandoi. Evident ca deja am devenit si putin mai dur, pe langa ca eram alert, incat mi se ravasise mie parul si unele suvite mi se lipisera de fruntea transpirata. Ce sa mai zic ca restul apei se scurgea de la gat in jos?
Ascultandu-i suspinele inainte de orgasm, m-a facut si pe mine sa imi pierd mintile, iar atunci cand se elibera era tot ce imi mai trebuia. Cu cateva sunete erotice mai puternice decat celelalte si cu ultimile miscari, m-am eliberat si eu, umplandu-l de laptele meu cald. Inspiram si expiram numai cu gura si doar aer cald, stiind ca nu aveam sa imi revin curand. M-am mai miscat putin in propriul orgasm, pana ce am putut iesi din el si am cazut chiar deasupra, uitandu-ma cum piepturile noastre erau in crestere si in cadere intr-un ritm accelerat.
- Ar trebui sa facem un dus. Nu esti de acord cu asta? L-am intrebat dandu-ma mai intr-o parte si luandu-l in brate. Chiar daca am zis asta stiam ca eram atat de obosit ca nu credeam eu in propriile vorbe, nu aveam sa ma ridic prea devreme in pat.
- A fost minunat... am gandit cu voce tare.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptyVin Dec 28, 2012 4:40 pm

Nu se astepta sa ii zica despre faptul ca nu poate sta. Atunci clipi des din ochi si zambi in acelas timp. Era grozav si devenea din ce in ce mai tare cu fiecare gest. Cand mentiona de posesivitate, i-a pus imediat degetul la buze si il privise in ochi.
- Nu uita. Tu ai fost primul... i-a zis aratand cu degetul de la mana libera spre rana care o avea el pe gat.
- Cred ca am sa o port cu mandrie pana la urma si nu am sa incerc sa o ascund.
Dupa o vreme isi simti interiorul imediat cu o substanta calda, ajungand sa gafaie de el fata de baiat, mai ales cand ii zarise chipul de cum avuse orgasmul. I se paru chiar foarte simpatic. Dupa ce se mai misca putin in el, nu putea sa nu suspine si atunci. Inca ii putea da astfel de stari. Il simtise greu prima oara cand picase pe el, ca a trebuit sa isi inchida gura ca sa nu isi abtina durerea.
- Sunt total de acord cu dusul… ii comenta surprins ca il luase in brate in situatia in care era, transpirat si lipicios, plus ca expresiile nu isi mai reveneau pe chip si gura ii gafaia intruna. Chiar era un om bun, cum putea sa nu se indragosteasca?
- Ma bucur ca ti-a placut... la fel am simtit si eu... ii spuse inapoi si se ridica din pat, tragandu-l de mana pana la baie unde il bagase direct in cabina de dus si il privi inapoi in ochi.
Apasa pe un buton pana ce apa avea sa curga si nimerise direct pe cea potrivit de calda. Lasa acele picaturi sa ii curete de toata scena de mai devreme si incepuse sa il sarute pe buze cu foc, folosindu-se numai de ale lui.
- Doar nu credeai ca distractia cu mine s-a terminat. Nu-i asa? Il intrebase peste petalele lui, iar apoi coborase si jos, ajungand in genunchi inaintea sa si cu chipul direct inspre membrul lui. Il lua direct in pumn si il pompa, aruncandu-i inca o privire sub ochi baiatului.
Inca se mai intreba cum de nu il rupse in doua, avand in vedere ca chestia aceea a fost cu cateva minute inainte in el. Incepuse sa linga varful ei cu limba si sa isi desprinse incet buzele incat sa il poata lua. Noroc ca il mai ajuta si apa ca drumul lui sa fie mai alunecos si mai usor pentru el. Merse cu capul de cateva ori inainte si inapoi pana ce il inghiti complet si iarasi ii simti mirosul puternic al pielii. Isi inchise ochii, simtind cum propria sa barbatie cerea multa atentie.
- “Perfect... acum ma excit si singur...!” gandi deschizandu-si ochii pe jumatate si incepand sa suga cu putere sensibilitatea partenerului. Tot mergea inainte si inapoi, dar fiindca incepea sa il macine ce incepea acolo jos cu mana cealalta isi atinse propriul membru si incepuse sa il pompeze in functie cu miscarile care le facea cu gura, creind un ritm alert pentru amandoi.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ EmptySam Dec 29, 2012 2:43 am

Incepeam sa imi placa sa ii vad zambetul. Era dulce si chiar frumos, plus ca chipul lui parca devenea mai luminos cu el. Am urmarit unde imi arata cu degetul, tacand din cauza ca buzele imi erau acoperite, stiind ca pe moment nu vrea sa ii comentez, pe buna dreptate.
- “Da, eu am fost primu...!” doream sa zic cu voce tare, dar stiam ca avea sa imi citeasca gandurile imediat, plus ca tot ce puteam face dupa era sa zambesc larg. Parca nu imi venea sa cred ca tocmai mi-a zis despre cum imi va purta semnul facut la gat cu mandrie. Doream sa ii intind mana si sa ii zic “ciupeste-ma, cred ca visez”, insa m-am abtinut caci ar fi parut mult prea ciudat. Si asa noi doi am evoluat cam repede pentru o singura zi.
Am si zambit cand mi-a zis despre faptul ca era de acord cu dusul, stiind ca trebuia sa imi adun energia foarte repede. M-am inrosit inca atunci cand mi-am dat seama ca am vorbit cu voce tare ceea ce gandeam, partea buna era ca si el era la fel ca mine, total satisfacut. La mine fiecare particica rasuna de lucrul respectiv. Cand m-a luat de mana deabia am tinus pasul si iata ca imediat am ajuns in baia acestuia. Am tresarit cand mi-am simtit spatele atingand faianta. Cand am simtit apa si cum acesta ma privise in ochi, mi-am muscat incet buza inferioara. Sarutul de pe buzele mele l-am primit cu pasiune, caci chiar adoram cand se intampla asta.
- Ma gandeam putin la asta. Insa acum observ ca esti ca o cutie misterioasa plina cu surprize... i-am raspuns la intrebare dand sa-l mangai pe obraz, dar acesta coborase si m-am simtit barbatia iarasi asaltata.
Ca sprijin m-am agatat de parul lui si am mai cautat un punct de care sa ma agat, incepand sa gem foarte puternic de cum ma inghitise cu totul. A fost cu adevarat rapid.
- Nu---ngh...haa e....aaa... n-nevoie....haaa... sa faci asta... i-am zis intrerupt, privindu-l, iar atunci am observat cum isi oferea placere singur, iar aceea imagine erotica m-a facut sa imi inchid ochii instantaneu ca nu cumva sa ma eliberez atat de devreme.
Mi –am lasat capul pe spate, continuandu-mi sunetele, astfel am inghitit o groaza de apa calda, care se scurgea si pe noi. Cum camerele erau mai mult perete in perete, eram mai mult decat sigur ca urma sa avem imediat probleme, dar nu mai gandea in clipa respectiva ca sa-l avertizez in legatura cu asta. Incepea sa mi se intunece mie mintea si sa incep sa o iau razna.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Practice makes perfect ~privat~ Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ Empty

Sus In jos
 
Practice makes perfect ~privat~
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» The sunshine makes me bloom ^_^ [privat]
» With sweet words, you tell me to come out . [privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Rpg Academie :: Sala de antrenament-
Mergi direct la: