Mutants
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Practice makes perfect ~privat~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 EmptySam Dec 29, 2012 11:41 am

Dupa cum banuia baiatul, chiar ii citise gandurile imediat ce ii spuse de faptul ca el a fost primul. Se bucura ca nu nega lucrul acesta in vreun fel. Apoi mai citise si gandurile despre faptul ca totul mergea prea repede intre ei, iar pentru cateva clipe i se schimba si expresia fetei. Daca ii zicea atunci ca simteam mult mai mult decat atractie pentru el, sigur avea sa il sperie si sa fuga. Incerca sa ascunda lucrul acesta printr-un zambet.
Bine ca a fost partida buna si dorea sa o faca si mai incitanta decat pana atunci. Ii mai revenise bucuria imediat ce il facuse cutie misterioasa cu surprize. Lua imediat lucrul respectiv precum o calitate si nici nu intelegea de ce sa nu o faca. Era bucuros si sa ii auda gemetele, stiind ca el le provocase si avea de gand sa ii ofere mai multe, mult mai multe pe langa nenumarati fiori. Se opri putin cand ii auzi replica.
- Nu e nevoie, desi faci sunete incredibil de tari si te-ai excitat maxim? Il intreba, uitandu-se inspre el, iar atunci isi misca ambii pumni, doar ca unul era pe membrul lui, iar celalalt pe membrul partenerului, pompand cu putere si in acelas ritm la ambele.
Pe urma il relua direct in caverna sa calda, fiind larg deschisa de la inceput si iar incepuse sa il suga cu putere, atat de mult timp, caci isi simtise propriul stomac cum se strangea, iar imediat ce o lua mai usor cu pomparile pe membrul lui, laptele ii iesise puternic in fata, disparand imediat in scurgere, datorita apei. Apoi isi si mai simti gura plina de o substanta calda si delicioasa, stiind ce e incepuse sa se retraga usor, inghitind tot ce putea cu placere, ba chiar isi si linse buza la final. Se ridica in pozitie de drepti, simtindu-si intai picioarele amortite cum se clatinau.
- Esti delicios...i-a zis, facandu-i imediat cu ochiul. Iar, Magnet, trebuia sa te gandesti la probleme inainte sa intram amandoi in camera mea, inainte sa facem amandoi sunete mult prea puternice incat sa ne auda si peretii si stim amandoi ca maine dimineata vei iesi din camera mea. Magnet, daca nu s-au prins toti pana acum, se vor prinde. In plus nu iti face griji... se vor rezolva toate. Doar nu ai de gand sa nu iti petreci si restul noptii cu mine, nu-i asa? Il intreba luand o sticla in care se afla un sapun lichid si una ce avea gel de dus, miscandu-le putin in aer, incat sa le observe si tanarul.
Inca mai considera ca noaptea era deabia la inceput.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 EmptySam Dec 29, 2012 2:36 pm

Cand am fost prins cu gemetele mele, chipul meu se incalzi imediat. Da, cred ca era cam evident ca desi ziceam nu, deja ma starnise rau cau asta. Faptul ca ne oferea placere la amandoi m-a facut sa inebunesc complet. Aveam in fata o imagine atat de senzuala incat mi se blocase complet mintile, numai puteam gandi logic. M-am eliberat, dupa o vreme, cu un geamat extrem de puternic, respirand ingreunat si gafaind. Nu imi venea sa cred ca mi-a primit orgasmul in gura sa si am ramas putin derutat. Inca respiram greu si cand il vedeam inainte ochilor, ascultandu-l cu luare-aminte. M-am intimidat din nou cand mi-a zis gustul meu, desi continuam sa il privesc.
Imi venea sa rad cand imi explica situatia stiind cata dreptate avea. Nu am fost deloc subtil, ba, din contra, mult prea evident pentru secolul acesta.
- Stii ce? Nu-mi pasa de ce cred ei. Imi place sa stau cu tine. Da-i naibii pe toti! Am spus hotarat, prinzandu-i usor gatul intre palmele mele si sarutandu-l scurt pe buze. Vreau sa stau toata noaptea cu tine, sa fii sigur de asta. Cred ca mai am multe sa descopar la tine, misteriosule... am zis cu un ton foarte mandru si chiar am afisat si zambetul potrivit situatiei.
Cand am vazut ce imi puse in fata am ras subtil catre el, stiind ce isi doreste, incat ochii mei parca si aveau privirea aceea de invingator. Privirea mi s-a mai miscat prin cabina de dus si am vazut la inaltime un burete, pe care l-am prins in mana. Am luat mai intai sapunul lichid, ce ar parea ca are miros de miere si apoi gelul de dus, cu un miros de vanilie si ciocolata, amestecand toate spumele pe buretele din mana mea, dupa care am pus produsele deoparte. Ce era si mai ciudat era ca lucrul acela imi era tare cunoscut, apoi mi-am dat seama ca asa mirosea el. Era chiar dulce si nu aveam cum sa ma satur.
Am mai vazut un burete la departare si l-am pus in mana lui, facandu-i si lui aceleasi lucruri pe care le-am facut celuilalt. Apoi am dat cu buretele meu pe pieptul acestuia, lasand spuma sa se formeze, in timp ce eu cream miscari circulare.
- Esti chiar special... am remarcat eu, in timp ce ii atingeam pielea si continuam sa ma plimb astfel pe trupul sau, inchizand pentru cateva clipe apa ce ne-a incalzit pana atunci. Si asa cabina de dus avea multi aburi creati de actiunea noastra, pe langa caldura tevilor, era mai mult decat suficient sa nu tremuram.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 EmptyDum Dec 30, 2012 3:53 am

Imaginea din fata lui a lui Magnet ii se paruse ceva rupt din carti. Era ravasit, ud leoarca, gafaia si totusi arata atat de erotic si de bine, ca daca mai stateau mult, iar avea sa se starneasca din nou. Se bucura si cand isi dadu seama partenerul ca nu puteau sa nu afle si ceilalti, iar prima oara crezu ca avea sa fuga chiar din clipa aceea. Insa se inselase, nu era deloc genul acela de baiat.
- Ma faci sa fiu extrem de fericit ca spui asta... recunoscu el sincer cu o tenta rosiatica in obrajii sai si isi primi sarutul buzelor, zambind larg. Ii venea si sa sara in sus de bucurie cand mentiona despre faptul ca dorea sa stea toata noaptea cu el. Avea de gand sa devina din ce in ce mai perfec? Roata lui parca se invartea dintr-o data.
Il urmari cand gasise buretele, stiind ca in principal se holba la trupul sau, sperand sa nu saliveze. Cand buretele facuse spuma, trebuia sa isi muste buza cu putere, ca sa nu scoata un geamat de la ce imagine avea in fata ochilor sai. Isi primi si el buretele, care primise acelas tratament ca si celalalt si nu isi mai putea lua ochii de la partenerul sau atunci cand facea asta. Ii dadea fiori prima oara cand primise spuma pe corpul lui, iar ca sa ii ascunda incepea si el sa dea cu puterele pe intreg corpul celuilalt, atingandu-l din cand in cand. Pana si in spuma ii statea atat de bine, ba chiar mai ceva ca inainte.
In momentul in care il facuse special si clipise si se inrosise, terminand in scurt timp cu partea lui de sapunit si dupa lasa si pe el sa termine cu trupul sau.
- Daca ai sa mai continui mult asa, cu complimentele, ai sa ma faci sa ma indragostesc.
Minti, pe jumatate, stiind ca era putin prea evident. El deja se indragostise si ii era foarte frica sa ii recunoasca, de teama sa nu il alunge din preajma sa. Lua samponul si incepuse sa frece parul baiatului, dupa care lua samponul si aplica acelas tratament pentru a lui, creind iar substanta alba si usoara. Cand erau acoperiti de tot, atunci dadu drumul la apa, ca acestia sa se racoreasca, dar si sa se clateasca de ce aveau pe corp si ramasera pana la final in cabina. Cand totul se termina, inchise apa, il prinse pe baiat de mana si il trase afara. Lua de pe maner doua perechi de halate albe, pe care unul il inmana baiatului.
Se imbraca cu halatul lui, ce era atat de moale si de pufos, strangandu-se foarte bine jos.
- Ai chef de dormit sau de vazut un film? Il intreba pe baiat, dupa ce crezuse ca terminase si el cu imbracatul.
Sus In jos
Magnet

Magnet


Mesaje : 103
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 EmptyDum Dec 30, 2012 12:08 pm

- Vreau sa te fac fericit... i-am spus imediat ce i-am auzit replica si ma simteam intocmai ca un copil mic ce tocmai isi primea jucaria preferata pe care si-o dorea de sarbatori. Chiar treceam prin acelas sentiment in clipa aceea si era grozav cu adevarat, de parca as fi planuit de mult si acum imi faceam dorinta cu propriile maini.
M –am simtit si mandru de cum acesta incepuse sa imi admire corpul. Inseamna ca ii placea rau ce vedea, plus ca nici el nu statea mai prejos. Eram sigur ca ma uit la trupul lui in acelas mod si nici macar nu ma puteam feri. Atingerile pielii sale ma cam faceau sa tremur datorita electricitatii. Era alb ca laptele si atunci ii intesificam culoarea. Terminase mai repede ca mine sa dea cu spuma pe trupul meu si l-am privit cum se inrosea. Era din nou dragut, il adoram chiar la culme.
- Te voi face? Eu m-am indragostit deja sa stii. Tu esti acela... i-am zis usor.
M –am lasat si spalat pe cap de mainile lui, inchizandu-mi ochii ca sa nu ma usture apoi. I-am deschis numai in clipa in care simteam cum apa ne curata trupurile si am inceput sa rasuflu cu putere. Ma simteam ca si cand tot stresul meu a fost curatat si acum parca renasteam, precum pasarea phoenix. Apoi tot dusul nostru s-a terminat, chiar daca eu incepeam sa ma obisnuiesc cu imaginea –noi doi inchisi in aceeasi cabina, jucandu-ne cu tot ce aveam in jurul nostru. Am zarit halatul care mi-l inmana si l-am prins imediat incepand sa ma imbrac. Era moale si incredibil de pufos. L-am strans bine de trup ca sa nu cada si ma gandeam daca puteam iesi atat de uzi din baie.
Mi –am mai invartit privirea prin jur si atunci am vazut un prosop, am inceput sa il sterg pe baiat, prin locurile unde nu era acoperit si dupa m-am sters si pe bine, arucand prosopul cine stie unde. L-am privit din cap pana in picioare, placandu-mi cum i se aseza parul ud intre chipul sau de portelan.
- Tu, arati incredibil de bine... am recunoscut sincer si i-am ascultat intrebarea. Cu el pana si somnul mi-a disparut, stiam ca aveam nevoie, dar imi era teama sa pierd distractia acestui misterios nedescoperit.
- Am chef de vazut un film... i-am raspuns, tragandu-l de mana si ducandu-ma cu el inspre livingul sau, unde era televizorul. Am aprins focul din sifoneu, ca sa nu inghetam cumva de frig, caci deabia iesisem din dus si am dat drumul la televizor, cu ajutorul telecomenzii. L-am tras langa mine, punandu-mi bratul pe umerii lui.
- Ce ai in minte? Ce filme vrei sa vedem? L-am intrebat, in timp ce butonam telecomanda aceea intruna. Ghinion era ca ora tarzie facea ca televiziunea sa dea numai filme interzise minorilor sau de groaza, deabia gaseai ceva calumea. Iar eu la stirile de noapte, chiar nu aveam chef sa ma uit.
Sus In jos
Gambit

Gambit


Mesaje : 52
Data de inscriere : 17/12/2012

Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 EmptyDum Dec 30, 2012 1:41 pm

L-a uimit imediat ce ii spuse despre faptul ca dorea sa il faca fericit, crezand ca viseaza pentru cateva secunde. Dar se pare ca era total adevarat ceea ce se intampla si el se simtea forta bine prin asta, atat de bine incat isi simtea inima ca si cand ar vrea sa ii bubuie.
Se simtea infulecat si de privirile partenerului si era la fel de mandru. Macar, daca nu ii iesea nimic, trupul sa i-l adore, il facea sa fie multumit. Multumit era si de lucrul ca ii transmitea fiori. Evident ca zambise pentru a mia oara in timpul respectiv. Si, in sfarsit, venise clipa ce simtea ca o astepta de o viata. De cum pomenise baiatul de faptul ca s-a indragostit, isi simtea inima pocnind, chipul i se inrosise automat, ochii i se marisera, iar respiratia era dereglata rau. Simtea ca avea sa faca infract in orice moment.
- S-si e-eeu...m-m-am....i-i-ndragos-tit... de tine... a zis foarte balbait, parca inca nevenindu-i sa creada ce tocmai auzise si ce tocmai recunoscuse baiatul, vibra si tresarea foarte rau, insa tot dorea sa nu se observe lucrul acesta.
Cand dusul se termina, nu ii venea sa creada parca locul in care hotarasera ei sa isi spuna atractia unul fata de celalalt si a facut o expresie de suparat imediat atunci. Nu una proprie, mai degraba una copilaroasa. Ii placea cand partenerul curata apa de pe el si zambise usor atunci. Complimentul il facuse pentru a mia oara sa se inroseasca, devenea extra-timid in preajma celuilalt. Nu mai patise niciodata asta pana atunci. Se bucura cand mentiona ca vrea sa vada un film. El, nu prea avea chef sa doarma, i se parea ca pierdea tot ce era mai bun, parca fiecare secunda cu Magnet era una de neuitat.
Se lasase tarat pana in living, urmarindu-i miscarile putin panicat. Imediat ce zarise focul, stia ca nu avea sa ii fie de bine, caci i se facuse incredibil de cald si nu la sensul propriu. Focul il starnea, mereu a facut-o si era constient si ca mereu o va face. Se mai lasa si tras pe canapea, desi isi apropia picioarele ca sa nu se observe ce i se formase prin acel halat si isi daduse privirea catre ecranul plat. Nu prea gaseau filme bune si deja era starnit, iar cand mai zarea si actori care gem ii venea si lui sa faca acelas lucru.
- “ Sunt asa o tarfa..!” isi recunoscuse in minte, lasandu-si privirea in jos.
- As vrea sa vad o comedie... noroc ca isi aminti repede despre faptul ca baiatul astepta un raspuns din partea lui.
- Daca nu gasim, vrei sa vorbim unul despre celalalt? Sa ne cunoastem mai bine? Intreba el cu teama, muscandu-si buza caci incepea sa aibe dureri in zona sa, astfel incat trebuia neaparat sa isi frece picioarele intre ele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Practice makes perfect ~privat~   Practice makes perfect ~privat~ - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Practice makes perfect ~privat~
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» The sunshine makes me bloom ^_^ [privat]
» With sweet words, you tell me to come out . [privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mutants :: Rpg Academie :: Sala de antrenament-
Mergi direct la: